Як заробити влітку гроші – 5 реальних способів заробітку

Як заробити літом Офлайн заробіток

Коли настає жарка пора року багатьох цікавить як заробити гроші літом. Дізнайтесь про 5 чудових способів, які не тільки принесуть гроші, але й дадуть можливість провести час цікаво.

Якщо для когось літо — пора, коли все кидаєш і поспішаєш до моря, то для вас — це пора заробити. Інакше б ви не почали читати цю статтю. І головне, що влітку легше заробити навіть через те, що багато людей поспішають втпоекти від дійсності і присвятити себе сонцю і байдикуванню. Отож поговоримо як заробити гроші літом.

Сезонна робота влітку якраз для тих, хто розуміє всі вигоди заробітку в цю спекотну пору. Тут ми розглянемо лише 5 способів заробітку.

5 способів як заробити гроші літом

Спосіб 1. Робота вожатим

Отже, перший з них, і швидше за все він вже став традиційним – робота вожатим у таборі. Це за умови, що ви не проти повозитися з дітьми. Зазвичай такий заробіток підходить для студентів, які мають канікули.

Тут, на перший погляд наявність суцільних плюсів – працюючи, ти відпочиваєш, засмагаєш. Відпадає необхідність в оплаті харчування і проживання. Немає потреби в специфічних знаннях.

Але є і підводний камінь. Один, але вагомий. Відповідальність, яку ти несеш за малюків. Якщо ти володієш організаторськими здібностями, любиш дітей і маєш не дуже розвинене почуття відповідальності – ця робота для тебе.

А тут ми писали про ЦІЛИХ 55 способів заробити гроші літом.

Спосіб 2. Сезонна робота в закладах харчування

Наступний варіант заробити влітку  – найпоширеніша нині робота обслуговуючого персоналу в кафе, ресторанах та інших закладах. Літом ви часто натрапите на оголошення про відкриті вакансії. Офіціант, мийник посуду, кухар або бармен – дуже затребувана ніша не тільки в розпечених сонцем містах, але і поруч з морем.

Знову-таки, в принципі працюємо відпочиваючи. То що праця ця не з легких, безсумнівно, але вона і винагороджується хорошою зарплатою або гідними чайовими, за умови, якщо підходити до роботи відповідально.

Спосіб 3. Хобі як джерело доходу

Можна, нарешті, зважитися перетворити своє хобі на джерело заробітку.

  • Якщо ти непогано плетеш – може зупинитися на купальниках і топах. Такі сьогодні користуються попитом. Особливо в зоні скупчення відпочиваючих.
  • Якщо ти гарно малюєш – спробуй себе в якості художника на галасливій набережній.
  • Або спробувати малювати картини-пейзажі і вивішувати їх поруч з такими ж роботами відомих курортних художників.
  • А є ще й варіант торгівлі футболками з твоїм оригінальним малюнком. Запасаєшся спеціальною фарбою для розпису по тканині і пілотною партією футболок.

Якщо впевнений, що твої творіння будуть оцінені молоддю, повний вперед! Інше справа за збутом.

Тут кілька варіантів – можна дати оголошення в інтернеті, можна навіть під це діло зробити свій сайт самому. Або промоніторити ринок подібних магазинів і запропонувати свою продукцію їм.

  1. Примірники хенд-мейду теж вітаються. Багато представниць прекрасної статі мріють виділитися. І літо – найкращий для цього час.

Радимо почитати про заробіток на хобі (хенд мейді): Як заробити гроші вдома своїми руками

Спосіб 4. Цікава і необтяжлива робота аніматорів.

Якщо відчуваєш в собі потенціал шоумена або маєш акторські здібності – дорога тобі прямо в парки та культурно-розважальні центри.

Знову-таки – маса плюсів. Робота на свіжому повітрі, безкоштовний фітнес, порція позитиву кожен робочий день.

Спосіб 5. Робота влітку екскурсоводом

Якщо ж ти маєш талант оповідача і певний рівень кваліфікації, спробуй себе в якості гіда.

Ти зможеш бути затребуваним співробітником не тільки в рідному місті і обмежитися розповіддю про місцеві визначні пам’ятки.

Якщо є знання іноземної мови, то не виключена робота гідом за кордоном. Вона часто включає в себе зустріч туристів, супровід їх до місця відпочинку, розміщення і курування.

Така робота, крім заробітку, урізноманітнює твій світогляд, додає фарб і вражень до буденних занять.

Це тільки невеликий екскурс в можливості заробити влітку. При бажанні варто тільки озирнутися навколо і тобі неодмінно потрапить робота, гідна твоїх талантів і трудових навичок. А якщо ти більше звик працювати вдома, у затишних для себе умовах, переглянь способи як заробити через інтернет.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар