Як заробити геймеру – найкращі способи заробітку на комп’ютерних іграх

заробити геймеру

Буквально десяток років тому це здалося б дивним, але в сучасному світі кіберспорт на законодавчому рівні прирівняли до хокею та футболу. Якщо раніше абсолютно всі геймери грали в відеоігри лише з цілю розваг і веселого проведення часу, то зараз ситуація дещо змінилася.

Сьогодні багато ігроманів прагнуть не тільки урізноманітнити своє життя, проводячи час біля екрану монітора, а й намагаються заробляти на іграх гроші. Розглянемо всі найпопулярніші способи заробітку на комп’ютерних іграх, які Ви можете потихеньку освоювати один за іншим і комбінувати для досягнення максимального рівня доходу.

Спосіб 1: блог на Ютубі

Що знадобиться: хороша дикція або гарний голос, якісні навушники з мікрофоном, товариськість.

Тисячі нових каналів, десятки тисяч нових відео щодня завантажуються на відеохостинг YouTube . Але лише деяким з них виходить привернути увагу відвідувачів, а їх власникам – заробити на різних партнерках. Найпростіший спосіб потрапити в їх число – скопіювати ідею закордонного каналу. Так, з одного боку це буде трохи оригінально і безсовісно, але з іншого – спосіб дійсно робочий і тим більше застосовується лише на перших порах, а в подальшому Ви зможете привнести свою унікальну концепцію.

Для роботи вам потрібно зареєструвати новий обліковий запис – з нього будете брати ідеї для ваших роликів. Вказуєте країну проживання (багато хто виставляє США для цих цілей), дивитеся, які відео швидко стають популярними в зарубіжному інтернеті. Далі, вмонтовуєте ролики за їх мотивами, але на свій манер. Знати англійську необов’язково – до кожного відео можна запустити субтитри.

Згодом канал заробить популярність в інтернеті, у вас з’являться оригінальні ідеї для зйомок – свої або від передплатників. Бажано навчитися грати на професійному рівні, тоді ви зможете заробляти створенням гайдів або участю в турнірах.

YouTube пропонує заробити на наступному:

 • Заробіток на партнерстві і замовній рекламі на вашому каналі;
 • Заробіток за перегляди реклами.

До чого прагнути: PewDiePie – шведський мультимільйонер, який коментує проходження комп’ютерних ігор і викладає це на свій канал. Наприклад, перша частина озвучення “The Last Of Us” від популярного відеоблогера зібрала в інтернеті більше 17 млн. Переглядів, що навіть при мінімальній ставці за кількість переглядів дозволило б заробити $ 17 тис.

Спосіб 2: стрім

Що знадобиться: харизма, чарівність, потужний ПК і якісні комплектуючі.

Справжньому геймеру соромно не знати про такі ресурсах для трансляції комп’ютерних ігор, як Twitch , GG і YouTube. Мріяли в дитинстві стати високооплачуваним ведучим телевізійної програми? Ось він реальний шанс, який надає інтернет.

Щоб підняти канал з нуля, потрібно починати з трансляцій не надто популярних ігор. Шукайте декілька відповідних іграшок з аудиторією 100-500 чоловік на Твічі і починаєте її транслювати. Бажано відразу підключити РЕСРО на інші ресурси.

Тут отримують заробіток в такий спосіб:

 • на Донаті від глядачів;
 • на рекламі;
 • на прямих пожертвування.

До чого прагнути: тут не можна вивести конкретний приклад – топові стрімери є гравцями популярних інтернет ігор або членами геймерських студій. Ваш таргет – зібрати зацікавлену аудиторію, розташувати їх до Донату або поверненню на стрім.

Спосіб 3: перепродаж речей

Що знадобиться: підприємливість.

За віртуальні цінності можна отримувати реальні винагороди – клуб з Entropia Universe за $ 635000, молот з Diablo 3 за $ 14000, кур’єр з Dota 2 за $ 13000 становлять ТОП найдорожчих речей ігрового світу.

Щодня на віртуальних майданчиках укладаються угоди купівлі-продажу ігрових речей. Список популярних торгових платформ:

 1. steam-trader.com
 2. g2a.com
 3. dropstock.ru

Тут можливо ознайомитися зі списком затребуваних в інтернеті речей. Їх слід купувати дешевше і продавати дорожче, виступаючи звичайним скупником, або діставати їх ігровим шляхом і реалізовувати через подібні інтернет-платформи. Ще один варіант знайти заробіток на комп’ютерних іграх – продаж подарунків від передплатників. Саме так чинять затребувані геймери.

До чого прагнути: створити власний інтернет-магазин з продажу ігрових речей.

Стаття в тему: Основні способи заробітку на комп’ютерних іграх

Спосіб 4: перепродаж прокачаних акаунтів

Що знадобиться: вміння розбиратися в відеоіграх або підприємливість.

Ходовий товар на комп’ютерних ігрових біржах – акаунти. Не всі люблять процес прокачування з нуля, багато хто бажає знімати вершки і хвалитися своїм 9к MMR. Вони купують прокачані акаунти в інтернеті або замовляють буст у геймерів.

Чудовою ідеєю стала покупка дешевих акаунтів в молодих іграх і продаж їх після зростання популярності. Тонкощі цієї справи нелегко освоїти новачкові, зате у нього є можливість вивчити всі аспекти улюбленої гри і отримувати дохід від продажу власноруч прокатаних персонажів.

До чого прагнути: вивчити кілька популярних ігор уздовж і в поперек, заробити репутацію вправного геймера.

Спосіб 5: продаж реальних предметів ігрової тематики

Що знадобиться: стартовий капітал.

Коли хочеться розширити горизонти заробітку в інтернеті, геймери (та й не тільки вони) починають друкувати різні креативи на всьому, що попадеться під руку – ручки, годинники, світшоти, зошити, обкладинки, упаковки та інші предмети. Існують приклади, запущеного успішного бізнесу по друку 3D фігурок персонажів. Цим набагато простіше і розумніше займатися якщо є стартовий капітал або після отримання достатнього доходу з інших вищеописаних варіантів заробітку на комп’ютерних іграх.

Скільки може заробити геймер

На розмір заробітку, як і в інших сферах, впливають кілька взаємопов’язаних факторів:

 • планування;
 • наполегливість;
 • репутація.

Геймер, який бажає заробляти на хобі, повинен грати за графіком, досягати задуманих цілей у відведений для їх досягнення термін.

Читайте також: Турніри по онлайн іграх 

Середній дохід від різних видів діяльності при рівних умовах:

 • блог на Ютубі – від $ 30;
 • стрім – від $ 80;
 • перепродаж ігрових елементів – від $ 200;
 • перепродаж прокачаних акаунтів – від $ 100.

Тепер детально поясню, звідки взялися ці цифри. Припустимо, Вам вдалося через інтернет зібрати аудиторію в 1 тис. Активних людей.

 • За місяць Ви випустите 30 відео, які наберуть по 1 тис. Переглядів – близько $ 30.
 • За місяць Ви проведете 30 трансляцій по 3-4 години, це близько $ 30 тільки за перегляди + 10% на Донаті по $ 0,5 (можна встановити мінімалку), тобто ще $ 50.
 • За місяць можна купити речей на суму $ 180 і, при націнці в 10%, отримаєте $ 200.
 • За місяць реально зіграти 240 ігор в DOTA2, піднявши ММР на 4000-6000. Такий аккаунт коштує від $ 70, додайте комісію з перепродажів акаунтів – близько $ 30.

Максимум можливого прибутку можна отримати, поєднуючи всі представлені види заробітку для геймера:

 1. реклама своїх стрімів, акаунтів і речей на каналі в Ютуб;
 2. стрім бусту акаунтів;
 3. продаж речей, отриманих від підписників.

Можливі труднощі на шляху до успіху

Найскладніша перепона, яка Вас чекає – це лінь, яку потрібно подолати ! Ви вирішили встати завтра в 7 ранку і пофармити золотце? Так зробіть це, інакше в наступний раз, коли станете перед аналогічним вибором, організм знову вибере більш просту дорогу.

Потім перешкодою може стати неорганізованість. Сказали, що почнете стрім о 18.00, запускайте необхідні програми о 17.30, інакше втратите частину аудиторії.

Плюси і мінуси заробітку на комп’ютерних іграх

До переваг роботи геймера відносяться:

 1. збільшення прибутку з ростом популярності;
 2. спілкування з цікавими людьми;
 3. можливість поїздок на турніри в якості учасників;
 4. отримання грошей за розваги.

До недоліків такого виду діяльності приписують:

 1. потенційне порушення зору і постави через щоденного сидіння за комп’ютером;
 2. травма рук стане фатальною для кар’єри;
 3. строгий графік роботи вимагає наявності високого рівня самоконтролю.

З чого почати

Після прочитання статті, не відкладаючи в довгий ящик, бажано завести блокнот (або окремий файл на компі). Так, ви будете планувати в ньому кожен день, проведений в інтернеті, покроково описувати досягнуті результати, намічати ідеї для роликів або стріму. Не рекомендується зі старту купувати дороге обладнання – спробуйте заробити на наявному старенькому ноутбуці і, якщо справа піде добре, з перших “гонорарів” придбаєте комп’ютер з крутішою конфігурацією.

Грайте і вигравайте! Пам’ятайте, що з першого разу вас може не наздогнати шалений успіх – зазвичай він приходить через роки тренувань і наполегливої ​​праці. Не опускайте руки, випробовуйте нові види заробітку і, можливо, знайдете себе в професії геймера.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про