Оцініть статтю!

Основні способи заробітку на комп’ютерних іграх

заробіток на іграх без виводу

Статтю оновлено:

Інтернет переповнений статтями про ігри з виведенням грошей. По суті, це звичайні піраміди, в які потрібно вкладати гроші і запрошувати нових учасників. Але мало говорять про інші варіанти, в тому числі про заробіток на іграх без виводу грошей (звичайних комп’ютерних забавках).

Далеко не всі готові витрачати час на використання таких проектів. Заробляти можна і на звичайних іграх, з великою кількістю шанувальників.

Заробіток на іграх – дуже прибутковий

Заробіток на іграх без виведення грошей також здатний приносити великі гроші, але тільки в тому випадку, якщо ви добре розбираєтеся в грі.

Ігрова атрибутика, персонажі, валюта – все це коштує грошей, але яких? Величезних, якщо продавати щось цінне, а найголовніше, що абсолютно будь-яку гру можна перетворити в джерело прибутку

Як заробити на безкоштовних іграх?

У всіх онлайн іграх є прихильники, готові заплатити серйозну суму за отримання якихось привілеїв. Якщо їм запропонувати недорогі, але цінні артефакти, прокачування персонажів або дешеве ігрове золото, вони одразу ж погодяться, звідси можна виділити 3 основних способи заробітку.

Основні способи заробітку на комп’ютерних іграх

Ми виділимо три основні способи, кожен із яких має як переваги, так і недоліки. В будь-якому випадку, якщо ви граєте в ігри, то отримуєте задоволення. А додатковий профіт у вигляді заробітку – нікому не завадить.

Продаж акаунтів ігор за гроші

Продаж акаунтів – цілком реальний спосіб отримати прибуток, але великі гроші отримують тільки ті, хто вміє прокачувати персонажів. Один з моїх знайомих продав акаунт World Of Tanks за 20 000 рублів. Зробив він це щоб позбутися поганої звички, але не пошкодував, тепер продовжує грати і продавати акаунти, от тільки за таку ж суму йому ще не вдавалося продати профіль.

Продаж в компютерних іграх та заробіток на цьому

Продаж речей – є багато ігор, в яких головну роль відіграє обладунок. У стімі постійно хто-небудь шукає дорогі предмети (особливо в іграх Dota 2,Team Fortress2 , CS: GO). Якщо вдається витягнути щось коштовне, це можна швидко продати, хоча хитрі гравці знаходять відмінні артефакти за низькою ціною і просто їх перепродують (або стають посередниками в операціях).

Продаж золота – під «золотом» розуміється ігрова валюта. У кожній грі доводиться багато працювати, щоб її добувати. Для розвитку можна скористатися сервісом WASD, де виплачують ігровий валютою за виконання різних завдань. Принаймні в World Of WarCraft збувати валюту нескладно, оскільки там багато гравців і вони готові викуповувати практично будь-які обсяги золота.

Як знайти покупця на акаунт гри

Варіанти не нові ними вже користується багато юзерів, а головне питання всіх новачків – де шукати покупців. Це теж не просто зробити, адже крім вас ще мінімум кілька тисяч користувачів намагаються на цьому заробити.

Використовуйте наступні способи:

  • розміщення оголошень на форумах;
  • пости в тематичних групах соцмереж;
  • чат в грі (використовуйте тільки ліві профілі);
  • використання спеціальних ігрових бірж;
  • додавання товарів на Plati (спеціальний сервіс).

Щоб привернути увагу покупців, потрібно використовувати всі доступні способи. Обов’язково пошукайте такі проекти як Steam-accounts.net на них збираються покупці і продавці, які можуть укласти з вами угоду.

Остерігайтеся шахраїв, укладайте угоди тільки через гарантів (наприклад через Garant-sdelok.ru).

Рано чи пізно, покупець точно знайдеться. А поки цього не сталося, ви можете продовжити прокачувати профіль, здобувати ще більше ігрової валюти або шукати рідкісні предмети.

Грай онлайн і заробляй на YouTube

Не можна не згадати про можливості заробітку з відеохостингом для геймерів. Багато любителів пограти з умінням весело коментувати цей процес, отримують пристойні гроші зі своїх каналів. Якщо крім вас в улюблену гру грає кілька мільйонів інших людей, глядачів ви точно знайдете.

Для старту вам потрібно буде розібратися в різних тонкощах роботи з відеохостингом. Починайте з вивчення статей на нашому блозі:

  • 4 кращих способу заробітку на YouTube;
  • як збільшити кількість переглядів на YouTube;
  • скільки грошей приносить реклама на YouTube;
  • зручна навігація на каналах YouTube;
  • секрети просування каналу на YouTube.

Цього запасу знань достатньо для старту. Грошей для відкриття каналу не потрібно, але доведеться витратити багато часу на запис роликів. Лідери ігровий ніші на Ютубі заробляють величезні гроші і набирають мільярди переглядів.

Звичайно, конкурувати з ними складно, але й десятої частини того прибутку, що вони отримують, буде достатньо, щоб жити безбідно. Тому заробіток на іграх такий популярний.

Чим раніше ви почнете перетворювати свої улюблені ігри без виведення грошей в джерело прибутку, тим швидше помітите результати. Важко починати, а коли у всьому розбираєшся навіть продавати ігрове золото стає простіше простого.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про