Як тестувати ігри за гроші? Перевірені сайти, де можна тестувати ігри

тестування ігор за гроші Заробіток на іграх

Інтернет рясніє різноманітними способами заробітку. Одним з найбільш привабливих і незвичайних є тестування ігор, за яке платять реальні гроші. Тому поговоримо про тестування ігор за гроші.

Практика має велику популярність за кордоном і набирає обертів в країнах колишнього СРСР.

Однак там, де заходить мова про просту і приємну роботу, як гриби розмножуються шахрайські схеми. Якщо ви зважилися і налаштовані спробувати сили, потрібно підходити до вибору проекту уважно.

Що таке тестування ігор за гроші?

Тестувати ігри за гроші – значить, шукати помилки і недоліки, попутно насолоджуючись процесом. Розробникам це вигідно, адже кожен хоче, аби його творіння було ідеальним.

Охопити все своїми силами неможливо, адже число працівників обмежене. А ігровий процес, як правило, різноманітний і масштабний. Тут на допомогу приходять звичайні користувачі, чия думка з боку особливо важливо.

Завдання полягає в пошуку «багів», про яких потрібно повідомляти замовникам. Значення має загальне враження від процесу, ваші побажання по доробках і особистий погляд. Мова йде не тільки про комп’ютерні ігри на яких можна заробляти, але і про консольні розваги, а також про мобільні додатки.

Тестування ігор за гроші: плюси і мінуси

Користувачів приваблює кілька аргументів:

 • Ви займаєтеся цікавою справою.
 • Не потрібні специфічні знання.
 • Тільки володіння комп’ютером на належному рівні (якщо мова йде про ПК).
 • Вам необхідно тільки наявність ПК/консолі/смартфону (в залежності від обраного напрямку діяльності).
 • Для тестування пропонують бета-версію ігор.
 • Ви потрапляєте в число перших, хто її побачить. Особливо здорово, якщо мова йде про нову частини улюбленої іграшки.
 • Заробіток пропонується досить значний.
 • Можливо потрапити на «ставку» 8-10$ за годину.

Однак, звичайно, не уникнути і мінусів:

 • Щоб потрапити на оплачуване бета-тестування, потрібно пройти чергу і опинитися в числі щасливчиків.
 • Це нестабільний вид заробітку в інтернеті та доходу.
 • Часто зустрічаються шахрайські схеми.
 • Робота відбувається за наймом, а не за контрактом.
 • Значить, шанс кар’єрного росту мінімальний. Якщо ви, звичайно, не професійний геймер, думка якого важливо кожному розробнику.

Де можна почати тестувати ігри за гроші?

Дані проекти заслужили добру славу і стабільно платять учасникам.

Apptools.ru

На даному сайті розробники замовляють просування для мобільних додатків. Адже кожному хочеться, щоб «дітище» потрапило в топ. За це вони готові платити і пропонують заробіток на тестуванні ігор. Від вас потрібно лише встановити додаток і залишити хороший відгук з високою оцінкою.

Інтерфейс приємний і зрозумілий навіть для новачка. Для недалеких є детальна інструкція та F. A. Q. Гроші виводяться за допомогою платіжних систем або на рахунок мобільного.

Єдине обмеження – можуть працювати виключно жителі СНД.

Appraiting.ru

Суть роботи така ж, але трохи інші умови. Є реферальна програма, тобто можливість одержувати пасивний дохід просто за запрошених за посиланням людей. Мінімалка для виведення становить 15 рублів.

Якщо ви хочете досягти успіху в цій справі і мати нормальний заробіток, не варто залишати дурні, односкладові або невідповідні коментарі – можна відправитися в чорний список працівників. А репутацію в інтернеті відновити не так вже просто.

Сайти, яким не можна довіряти!

Перед тим як почати тестувати ігри за гроші, потрібно проявити уважність і вивчити відгуки. Ці дві назви слід запам’ятати і ні в якому разі з ними не зв’язуватися.

Gamingjobsonline.

На перший погляд цей іноземний ресурс викликає довіру. Чомусь від проектів користувачі рідше очікують «кидалова». Тим більше що вже на головній сторінці переконливо розповідають, які чекають попереду «золоті гори». Однак фактично це шахрайська схема.

Вас просять вислати кілька доларів, нібито для того, щоб довести сумлінність. Як вже можна здогадатися, у підсумку не побачите ні роботи, ні грошей.

Gametesters (також відомий як ru.game-testers.net).

Обидві посилання ведуть на один проект, що залучає гарним оформленням і обіцянками. Для переконливості тут же зазначені логотипи розробників, з якими вони співпрацюють. Далі з’являється повідомлення про тестування користувачами проектів прямо в даний момент.

Не купуйтеся на ці виверти! Тут чекає тільки обман.

На відміну від першого випадку, гроші ви не втратите. Пастка криється в іншому. Після заповнення анкети, за якою відбувається сортування співробітників, ви допускаєтеся до тестової роботи. Вона являє собою список ігор, в яких потрібно зареєструватися та залучити інших користувачів. За фактом, ви працюєте на досягнення чужих цілей і не отримуєте нічого, крім витраченого часу.

Особливо прикро те, що при уважному вивченні сайту виявляється – проект не пропонує ніякої роботи. Однак написано про це в непомітному місці дрібним шрифтом. Тому користувачі виявляються обведені навколо пальця і не можуть довести правоту.

Альтернатива тестування ігор за гроші

Можливість тестувати ігри за гроші викликає скепсис з простої причини. Навіщо серйозним корпораціям платити аби кому гроші за пошук недоліків, якщо можна найняти кваліфікованих фахівців?

Якщо ви все ж хочете отримувати гроші розважаючись, але більш надійним і перевіреним способом, зверніть увагу на ігри з виводом реальних грошей. Це потребує невеликих вкладень зусиль і іноді власних коштів, тому підходить не кожному.

Проте є досить значний список проектів, які довели свою надійність. Обсяг винагороди залежить від вкладу, доданих старань і обраної стратегії. Отримувати багато в будь-якому випадку не вийде, але на кишенькові витрати або оплату інтернету вистачить.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар