Оцініть статтю!

Заробіток на іграх: повна покрокова інструкція

заробіток на іграх в інтернеті

Статтю оновлено:

Хто б не хотів перетворити своє хобі на високооплачувану роботу? Так як я вже майже вирішив цю задачу, я хочу допомогти моїм колегам геймерам. У величезній статті читайте все про заробіток на іграх в інтернеті.

У цій статті я буду обговорювати різні способи заробітку грошей на іграх онлайн. Тут будуть описані різні методи, від легальних без вкладень до не зовсім законних. Я не закликаю вас використовувати їх, просто хочу поділитись своїми знаннями та міркуваннями.

Моя мета – дати вам найбільш повне уявлення скільки потрібно затратити сил і скільки можна одержати прибутку від кожного способу заробітку на іграх.

Зміст статті

Чи легко заробляти гроші на іграх?

Якщо ви не знаменитість або якщо у вас немає армії рабів, то відповідь проста. Заробляння грошей завжди буде проблемою. Тому, будь ласка, не чекайте прибутку в $10 000 за перший тиждень. Вам буде трохи легше, якщо у вас є знання в інтернет маркетингу або унікальні ігрові навички, але все одно вам доведеться дуже багато працювати.

Зміст статті:

  • Заробіток на летсплеях та трансляціях
  • Заробляння грошей за допомогою ботів
  • Заробляння грошей програмуванням
  • Відкриття інтернет-магазину з продажу віртуальних речей
  • Заробляння грошей в якості бета-тестера

Покрокові відеоінструкції або коментарі до геймплею (летсплеї)

Багато хто уявляє собі цей спосіб як один з найбільш простих і найприємніших способів заробітку грошей пов’язаний з ігровими проектами. Однак правда в тому, що ринок у значній мірі перегрітий і буде дуже важко влізти в цей бізнес, якщо ви новачок.

Причини очевидні: хто не хотів би заробляти на життя, граючи в ігри і роблячи смішні коментарі про це? Для багатьох це робота мрії. На жаль більшість з тих, хто намагається заробити на цьому, в кінцевому підсумку зазнають невдачі.

Тільки найкращі летсплейщики виживають. І навіть не тому, що заробіток на летсплеях складний. Просто іноді важко підтримувати мотивацію.

Як це працює?

Дуже просто: ви граєте в гру, записуєте свій геймплей, записуєте коментарі і завантажуєте все це на YouTube (докладне керівництво по заробітку на YouTube). Такий відеогайд, або просто запис гри називається летсплей.

Включаєте монетизацію відео, і починаєте заробляти гроші від рекламних оголошень, розміщених на вашому відео. Кожен раз, коли хтось натискає на оголошення, вам платять певну суму.

Робимо ще відео і повторюємо процес. Звучить досить просто, чи не так?

Ви повинні виділятися і бути наполегливим

Якщо ви хочете заробляти на життя з допомогою відео, то вам потрібно робити щось унікальне, що зробить вас особливим і змусить людей повертатися на ваш канал знову і знову.

Вам потрібно бути особливим, виділятися із маси. Це щось може бути смішним голосом, добрим гумором, інтелектуальними коментарями або чимось ще.

Я намагався зробити інструкцію (гайд) однієї гри кілька місяців тому, і зазнав невдачі. Добре підвішений язик і правильна усна мова, це основа, але вам потрібно щось більше.

В додаток до цього вам потрібна витривалість і впевненість. Недостатньо завантажити одне відео на тиждень, вам доведеться зробити багато відео. Особливо спочатку вам доведеться працювати весь час, і не важливо, що ви нічого не будете отримувати натомість. Такий заробіток на іграх значно важчий ніж здається на перший погляд.

Для того щоб створити свою базу підписників доведеться багато працювати. Потім ви зможете трохи знизити оберти, але у вас ще буде багато важкої роботи.

Створення бази підписників – ефект маховика

Якщо ви намагаєтеся заробити гроші, як летсплейщик, то вам в першу чергу необхідно створити хорошу базу підписників на YouTube. Це найскладніша частина: ви будете завантажувати багато відео, і спочатку їх ніхто не буде дивитися.

Ви будете завантажувати, принаймні, 3 або 4 відео кожен день протягом декількох місяців. Спочатку ваші відео будуть отримувати в середньому 3 перегляди в день, але після того як ви будете завантажувати все більше і більше відео, люди почнуть підписуватися на ваш канал, ваша статистика покращиться так само як і ваш заробіток.

Будьте обережні. Ці перші кілька місяців будуть дійсно важкими для вас. Ви будете працювати дуже багато і не будете отримувати віддачу, яку як ви думаєте, ви заслуговуєте. Все починається з малого.

Як тільки ви наберете 10 000 підписників, ви будете почувати себе набагато більш корисним і зможете трохи сповільнитися. Так само після цього ваш канал почне дуже швидко рости.

Це маховик: спочатку його дуже важко розкрутити, але зате потім сил потрібно прикладати все менше і менше.

Терміни та оптимізація

На YouTube час і оптимізація є ключовими факторами. Це означає, що потрібно бути першою людиною, який завантажить відео про нову гру на YouTube. Будучи першим ви автоматично отримаєте багато переглядів і підписників. Це універсальне правило на YouTube, воно стосується і формату “заробіток на іграх”.

Оптимізація це ще один важливий фактор. Вам потрібно придумати назву для свого відео, яке буде включати в себе всі важливі слова, за якими ви хочете зайняти перше місце в YouTube і Google.

Також вам знадобиться хороший опис і кілька посилань на інші свої схожі відео, щоб отримати якомога більше переглядів від однієї людини.

Також на YouTube як і раніше використовує теги для ранжування відео, так що використовуйте стільки відповідних тегів, скільки можна.

Так само дуже корисно використовувати користувацькі мініатюри для відео. Як тільки ви станете партнером YouTube або інших медіамереж, у вас з’явиться можливість завантажувати власні мініатюри для всіх ваших відео.

Це дуже потужна функція, так як багато людей будуть вибирати ваше відео, якщо його мініатюра виглядає цікаво. Намагайтеся не використовувати вводять в оману мініатюри, тому що ваш аккаунт може бути видалений.

Правові питання

Оскільки без дозволу правовласників вам не можна викладати записи ігор, вам доведеться або об’єднатися з мережею, яка не має права монетизації цих відео або отримати всі дозволи від видавців чи розробників. Спробуйте зв’язатися з видавцями ігри і отримати їх дозвіл на монетизацію відео свого геймплея. Я знаю, що це важко, але це необхідно, якщо ви хочете робити все на законних підставах. Хоча більшість знімає і викладає відоси про ігри без жодних дозволів. Вибирати вам.

Увага: Не зв’язуйтеся з YouTube. Якщо вони кажуть, ви не маєте право монетизувати це відео, і у вас немає дозволу на це, то залиште все як є. Вони не будуть думати двічі, перш ніж видалити ваш акаунт, якщо ви створюєте їм більше проблем. Вони дійсно не дбають про маленькі канали. Якщо у вас немає 100 000 підписників або більше, краще просто залишити їх у спокої.

Скільки грошей я можу заробити на своїх ігрових відео?

Знову все залежить від масштабу: в ігровій ніші порівняно легко отримати багато переглядів, але кількість грошей, яку ви отримуєте за перегляд, набагато менше, ніж в інших нішах, так як середній вік глядачів і їх середній доходу нижче. Тому заробити на трансляції ігор в Ютубі вийде по різному.

Десь між $1 і $1,80 за 1000 переглядів — це реальний показник.

Таким чином, вам потрібно дуже багато переглядів для того щоб заробити нормальні гроші. Підписники дуже допоможуть вам у цьому.

З 10 000 підписників, ви отримаєте близько 1000 переглядів на кожне з ваших відео і так само ви отримаєте коментарі і позитивні оцінки, які допоможуть вашим відео, отримати хороші позиції, і ви отримаєте ще більше переглядів.

Читайте про ще один варіант профіту – заробіток на стрімах.

Що мені знадобиться для розвитку?

Як я вже сказав, вам треба бути витривалим, цікавим і захоплюючим. Так само, вам потрібна буде спеціальна техніка. У вас повинен бути потужний комп’ютер і багато вільного дискового простору, щоб зберігати всі свої відеозаписи.

Для покращення свого каналу можуть знадобитись:

  • сильний комп
  • програмне забезпечення
  • хороший мікрофон
  • якісний контент

Якщо ви хочете редагувати відео, то вам потрібен ще кращий комп’ютер, так як обробка відео це один з найбільш ресурсномістких процесів.

Крім того, встановіть гарне програмне забезпечення для запису своїх летсплеїв, наприклад Fraps чи Bandicam. Також знадобиться програмне забезпечення для стиснення відео в цілях економії дискового простору. Так само потрібно купити пристойний мікрофон.

Не використовуйте гарнітуру. Мікрофон коштує трохи грошей, але гарна якість звуку дуже важлива і ви повернете свої гроші в довгостроковій перспективі.

Якщо ви дійсно хочете заробити гроші, публікуючи ігрові відео на YouTube, то вам потрібно робити дійсно якісний контент, який змусити ваших глядачів постійно дивитися ваші відео та ділитися ним зі своїми друзями.

Якщо ви хочете дізнатися, як виглядає високоякісне ігрове відео, то подивіться найпопулярніші ігрові канали на YouTube.

Заробляння грошей за допомогою ботів

Якщо у вас є устаткування, гроші й інші ресурси і є певний талант до ботингу, то створення армії роботів для збору ігрових ресурсів, може стати прибутковим бізнесом для вас. Заробіток на іграх без вкладень – це не той варіант, про який піде мова в цьому пункті.

Дуже багато гравців MMORPG воліють витрачати гроші на різні ігрові товари і предмети, замість того щоб займатися нудним процесом їх збору або пошуку.

Є дуже багато людей, які заробляють на життя, утримуючи цілі армії ботів, які здобувають для них ігрові ресурси. Вони прокачують ігрових персонажів, а потім продають їх, або вони добувають ігрові ресурси, а потім продають їх на ігрових аукціонах.

Задум + Розвиток + Продаж  = Успіх

Чим більше ви зможете автоматизувати процес видобутку ресурсів, збору або прокачування персонажів, тим легше буде заробляти гроші на іграх. Деяким гравцям достатньо ввести декілька команд, а все інше зробить їх програма.

Якщо ви можете зробити свій власний сайт з продажу ігрової валюти або персонажів, то ваш виграш буде ще більше, так як вам не доведеться платити посередникам.

Негативний момент цього способу полягає в тому, що працюючи з MMO ботами ви повинні постійно адаптуватися до мінливої ситуації.

MMO ігри не вічні і вам доведеться працювати на декількох іграх, щоб стабільно заробляти пристойну суму грошей. Також потрібно знати програмування, хоча деякі заробляють і з допомогою платного софта.

Скільки грошей ви можете заробити цим способом

Все залежить від масштабу вашої роботи. Запуск 8 ботів дасть вам в два рази більше грошей, замість 4. Все, що я можу вам сказати, що коли я купив і запустив свого бота, мені вдалося відбити свої вкладення ($60) протягом місяця у грі Guild Wars 2.

Бот працював від сили 30 відсотків від усього часу. Так що на цьому можна заробляти. І звичайно, є люди, які запускають десятки ботів і заробляють на іграх по 1000 доларів щотижня.

Проблеми продажу

Налагодження та запуск роботів для збору ресурсів в MMO це не все, чим потрібно займатися. Тим більше боти є практично для будь MMO, і вони не дуже дорогі. Ще потрібно продати здобуті ресурси або ігрове золото покупцям.

Більшість власників ботів, продають золото або інші ресурси на ігрових аукціонах, але ціна для кінцевого покупця виходить дуже завищеною. Тому, створення свого власного сайту з продажу MMO валюти, це хороший спосіб відмовитися від посередників.

Ви також зможете рекламувати свій сайт на різних тематичних форумах і спільнотах.

Я пропоную вам перевірити найбільші сайти з продажу MMO валют і предметів в інтернеті, перш ніж інвестувати гроші в цей бізнес.

Переконайтеся, що ви зможете продати свою здобич, перш ніж відправитися на збір ресурсів в царстві ММО всесвіту.

Партнерство як ключовий фактор

Як і майже у всіх нішах пов’язаних з програмуванням, дуже важливо мати партнера, який розбирається в маркетингу. Одна людина створює ботів і займається їх налаштуванням, а інша піклується про просування сайту з продажу видобутих ресурсів і працює з покупцями.

Не дуже важко просунуться в Google фразу «Купити ігрове золото для XXX гри», але якщо ви програміст і ніколи не чули про SEO, можуть виникнуть деякі проблеми.

Крім того, дуже допоможуть знання про те, як налаштувати рекламну компанію в якій-небудь рекламної мережі, оскільки це дуже ефективний спосіб продажів.

Будьте уважні і не ведіться

Є багато ботоводов, які працюють неправильно. Найчастіше вони створюють 20 персонажів, які діють і виглядають однаково. Це виглядає дуже підозріло і тому їх швидко банять. Тому переконайтеся, що ваші боти не рухаються в групах і не викликають підозр, в іншому разі ваші акаунти будуть заблоковані, і ви втратите багато грошей.

Заробіток на онлайн іграх програмуванням

Якщо ви талановитий програміст то у вас є всі шанси добре заробляти на створенні різних програм, хаків і скриптів. Одне з застосувань цих навичок це програмування ботів і хаків для ММО ігор.

Оскільки кількість гравців в MMO іграх зростає з кожним днем, цей ринок має хороший потенціал. Це спосіб заробляння грошей цілком легальний, якщо ви робите все правильно.

Постійний попит

У 99% всіх ММО потрібно займатися збором ресурсів і це основна причина, чому завжди є попит на роботів. А оскільки ММО гри не перестають користуватися популярністю, то і без роботи ви не залишитеся.

Багато хардкордных гравців MMO ігор не хочуть витрачати своє життя на нудний збір ресурсів. Багато хто з цих гравців готові витрачати купу грошей на автоматизацію цієї виснажливої роботи.

Це сервіс, а не готовий продукт

Коли хтось намагається продавати ботів або хакі, це має на увазі під собою постійну роботу. І велика частина цієї роботи, це постійне оновлення програм протягом тривалого часу.

Щоб був заробіток на іграх недостатньо сидіти склавши руки. Якщо ви думаєте написати невелику програму і після цього сидіти і отримувати прибуток від продажів, то ви помиляєтеся. Підтримування чітерских програм для ММО ігор в працездатному стані займає велику кількість часу.

Кожен раз, коли розробник ММО гри випускає оновлення, ви повинні написати оновлення до своєї програми, яка дозволить боту або хаку продовжувати працювати. Частота оновлень залежить від гри і розробників.

Вони не випускають попереджень про оновлення, і ви будете повинні якнайшвидше оновити своє програмне забезпечення.

Основна проблема — маркетинг

Програмування бота це одне, реклама і продаж це зовсім інша справа. Саме тому багато програмістів не можуть добре заробити на цій справі. Більшість програмістів просто не володіють необхідними навичками, щоб продати продукт клієнту.

Таким чином, для будь-якого програміста, який хоче заробляти на продажу свого софта, необхідно співпрацювати з тим, хто буде займатися маркетингом і поширенням його продукту.

Це може бути найскладнішою перешкодою на шляху програміста, яких хоче заробляти собі на життя від продажу свого софту.

Для того, щоб продати свій софт ви повинні мати свою зацікавлену аудиторію. Тому я пропоную вам об’єднатися з людьми, які активно працюють у цій області, різні блогери і адміністратори груп в соцмережах.

Пошук власної ніші

Це дуже важливо для будь-якого розробника софту. Ви повинні знайти попит, а потім запропонувати правильний продукт. Так, наприклад, створення бота для World Of Warcraft це не найкраща ідея, так як є вже десятки робочих WoW ботів.

Спробуйте знайти нову MMO , для якої ще немає робочих ботів, переконайтеся, що на них є попит і потім напишіть свій софт.

Є багато безкоштовних ігор з великою кількістю гравців, але для яких не створені боти. Написання невеликого скрипта це вже хороший шанс заробити, навіть якщо у нього немає різних варіантів настройки.

Скільки можна заробити

Якщо ви будете продавати свого бота за ціною $39 за річну передплату, то в залежності від гри та кількості зусиль, витрачених на рекламу і SEO, ви можете розраховувати на 1-10 продаж в день. У сумі це становитиме від $1000 до $12000 на місяць.

Висновок — це можливо!

Заробляти на хаках і ботах для MMO ігор можна, але це нелегка робота і швидше за все, знадобиться надійний маркетинговий партнер. Він займеться продажами, поки ви займаєтеся програмуванням і випуском оновлень для свого софту.

Якщо ви можете кодити і підтримувати в актуальному стані не менше 3-х ботів для різних ММО ігор, то ви зможете без проблем заробляти цим собі на життя.

Відкриття інтернет-магазину з продажу віртуальних речей

Це те, що я особисто зробив близько півроку, і саме тому я знаю, що це може бути дуже вигідним бізнесом. Є кілька моментів, на які варто звернути увагу, продаючи віртуальні предмети в інтернеті.

Хоча я думав, що цей бізнес цілком легальний, але в процесі роботи можуть виникати різні ситуації.

Як заробляти на продажі предметів з онлайн ігор

Це досить просто: ви спілкуєтеся в певному ігровому співтоваристві і здійснюєте обмін або купівлю різних предметів або внутрішньоігрової валюти. Після цього створює сайт, де продаєте вищезгадані предмети або валюту за реальні гроші. Звучить не так вже й складно, чи не так?

Найскладніше в цій роботі-це створення ефективної мережі постачальників та гарна реклама. Створення самого сайту, це не проблема, так як є багато безкоштовних скриптів інтернет магазинів. Але трохи знань у веб-дизайні та основ веб-програмування не завадять, коли справа дійде до оптимізації сайту.

Створення мережі постачальників

Мати мережу надійних і заслуговуючих довіри постачальників, це обов’язкова умова для всіх, хто хоче заробляти на життя, продаючи MMO предмети та інші віртуальні речі, пов’язані з MMO іграми.

Тут я рекомендую працювати з людьми, які займаються ботінгом. Люди, у яких є своя мережа ботів, можуть запропонувати вам товари за низькими цінами і в них є запаси. Тому дуже корисно завести знайомства на різних форумах присвячених ботінгу.

Ви повинні знати ваших постачальників особисто (Skype тощо). Так як це зміцнить довіру між вами і вашими постачальниками і зменшить шанс бути обдуреним.

Налаштування сайту

Щоб правильно налаштувати свій інтернет-магазин, вам знадобляться базові навички HTML. Звичайно, вам потрібен буде хостинг, домен і база даних. Є багато хороших безкоштовних скриптів інтернет-магазинів. Я особисто віддаю перевагу Joomla, але ви можете використовувати все, що вам подобається.

У вашого сайту повинен бути хороший дизайн, так як перше враження відвідувача про ваш магазин дуже важливе. Є дуже багато безкоштовних шаблонів, так що в більшості випадків все, що вам потрібно буде зробити, це трохи відредагувати HTML-код, щоб налаштувати логотип сайту або зробити інші невеликі правки.

Зрештою, якщо ви вирішите продавати MMORPG ігрові предмети професійно, то вам доведеться освоїти HTML, CSS і може бути навіть PHP. Але якщо ви просто хочете спробувати свої сили і підзаробити на іграх, ви можете обійтися і без цього. Я особисто дізнався все, що мені потрібно було знати, під час роботи над своїми проектами.

Реклама вашого інтернет-магазину

Це, без сумніву, найважливіша частина роботи над MMO магазином. Налаштувати сайт легко, купувати різні предмети легко, але зробити ефективну та дієву рекламу, це реальна проблема. Якщо це можливо, нехай боти рекламують ваш сайт. У багатьох ММО іграх можна відправляти повідомлення іншим гравцям. Використовуючи ці функції можна настроїти бота, який буде рекламувати ваш сайт у самій грі.

Якщо ви не можете рекламуватися в гру, то спробуйте SEO. Спробуйте просунутися в пошукових системах за запитом «Купити предмети для XXX ігри», це не дуже важко зробити.

Платні оголошення, такі як Google Adwords, також можуть бути ефективним інструментом. Але ви повинні зробити деякі дослідження в цьому напрямку, перш ніж витрачати багато грошей на рекламу. Якщо ви все налаштовано правильно, то більше вам нічого не потрібно робити.

Бережись шахрайства з кредитними картами

Коли справа доходить до продажу віртуальних товарів в інтернеті, ви зіткнетеся з проблемою шахрайства. У таких системах обробки платежів як PayPal, покупцю дуже легко повернути свої гроші назад. Особливо, якщо ви продаєте віртуальні товари.

Найкраще, що можна зробити, це відправити лист з кодом відстежування для того, щоб мати можливість довести PayPal, що ви відправили товар. Таким чином, захист продавця PayPal буде захищати вас від шахраїв. Я втратив кілька тисяч доларів за шахрайства, так що, ви повинні стежити за людьми, які намагаються обдурити вас.

Скільки грошей я можу заробити на продажі віртуальних ігрових товарів?

Це залежить від багатьох чинників і від кількості конкурентів. Я б сказав, що у цього способу є потенціал заробляти багато грошей, якщо ви все налаштовано правильно. Якщо ви знайшли гру, де є предмети, які дуже рідко зустрічаються, то вам пощастило. Деякі люди готові платити $100 і більше за рідкісні речі. Але знову ж таки все залежить від гри і багатьох інших факторів.

Заробіток грошей в якості бета-тестера

Тестувальник ігор робота мрія? Заробляти на життя, граючи в найновіші ігри, які навіть ще не вийшли, це звучить занадто добре, щоб бути правдою, чи не так? Дійсно є люди, які заробляють собі на життя, граючи в ігри і повідомляючи про помилки розробникам.

Тим не менш, ця робота виглядає привабливішою, ніж є насправді. Економіка говорить нам, що ніхто не буде платити нам за задоволення, тому що ми ні для кого не робимо ніякої додаткової вартості, крім нас самих.

Так що якщо ви шукаєте легку і веселу роботу для вашого задоволення, то ви будете дуже розчаровані.

Реальність тестування ігор

Тестування гри це важка робота, така ж, як і будь-яка інша робота і не дуже добре оплачується. Завжди є багато людей, які шукають таку роботу і вона не вимагає ніяких спеціальних навиків чи освіти.

В якості бета-тестера ви будете грати в нові ігри, але більшість з цих ігор будуть нецікавими, і лише дуже рідко вам будуть траплятися цікаві завдання.

Крім того, ваша робота буде полягати не просто в грі, вам потрібно буде шукати помилки і документувати їх. Більшість свого часу ви будете витрачати на складання звітів про помилки, де саме ви знайшли помилку і як її відтворити.

Ви можете витратити більше 50 годин просто на дослідження одного рівня і складання карти помилок.

Висновок про тестування ігор

Робота тестувальника ігор не така весела і легка, як здається зі сторони. Це важка робота, як будь-яка інша. Доведеться потрудитися, щоб заробити свої гроші. Якщо ви шукаєте реальний спосіб заробити гроші на іграх, і ви не шукаєте роботу, яка пропонує вам гідну перспективу на майбутнє, то це ваша робота.

Однак, якщо ви більш амбітні, то ви, можливо, захочете перевірити інші більш масштабовані способи реалізувати себе в цій галузі.

Підсумовуючи хочеться сказати, що ігрова індустрія буде розвиватись й надалі. Способів заробітку на іграх буде ставати все більше. Але навіть ті, які доступні вже зараз можуть забезпечувати безбідне життя, а декому й доволі безхмарне майбутнє. Який варіант підходить вам – знаєте тільки ви самі.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про