Заробіток на Socpublic

Socpublic

Поговоримо про сервіс Соцпаблік (Socpublic). Цей сайт пропонує заробляти на виконанні різних завдань.

Він платить гроші за перегляд сайтів і реклами, лайки в соціальних мережах, коментарі та тисячі інших різноманітних доручень.

Фішка Соцпабліку це проведені конкурси для рефералів та рекламодавців, брати участь у яких зможе будь-хто, а подарунками служать грошові бонуси. Умільцям запрошувати активних партнерів і отримувати пасивний дохід доступна щедра партнерська програма. Якщо коротко, створені всі умови для заробітку, розмір якого залежить виключно від Ваших дій. Але про все за порядком.

Реєстрація, вхід в Socpublic і настройка

Першим кроком переходимо на офіційний сайт Socpublic. Щоб приступити до виконання завдань, заробляти гроші, або запустити рекламу свого проекту, створіть акаунт. Для цього натисніть кнопку “Реєстрація“.

Завантажиться форма реєстрації, де потрібно в відповідні поля внести:

 • придуманий логін (використовуючи англійський алфавіт і цифри);
 • e-mail (обов’язково діючий);
 • придумати складний пароль(Соцпаблік дозволяє вводити від 5 символів, але я раджу використовувати паролі довжиною не коротше 10 знаків);
 • повторити введений пароль;
 • розгадати капчу, щоб довести, що дії робить не робот;
 • і завершити поточний етап, натисканням кнопки “Готово”.

Після реєстрації сторінка оновиться. Ви побачите повідомлення про успішне завершення, де будуть відзначені логін, пароль і пін-код, сформований системою автоматично, який необхідний для зміни налаштувань і виведення зароблених коштів. Збережіть отримані дані (рекомендую записувати в окремо заведений для таких випадків блокнот). Але якщо з якоїсь причини пін з паролем загубляться, їх можна відновити через спеціальну форму на сайті .

Паралельно ці відомості будуть відправлені на вказаний ящик електронної пошти, перевірте e-mail і підтвердіть реєстрацію, клацнувши по посиланню в листі.

Вхід в особистий кабінет Соцпаблік

Тепер слід увійти в особистий кабінет Socpublic. Знадобиться виконати деякі настройки профілю, після чого можна приступити до заробітку грошей. Натискайте кнопку ” Почати роботу “, зазначену на зображенні вище (або кнопку ” Вхід ” в шапці сайту).

PS, в майбутньому, при бажанні, прив’язавши в налаштуваннях акаунти соціальних мереж або WMID гаманця WebMoney, вийде входити за допомогою них.

Увійшовши в систему, озирніться, побачите зліва набір категорій, які представляють меню особистого кабінету. Для початку відвідайте розділ ” Мій акаунт “, де розміщена необхідна інформація про Вашу діяльність в Соцпабліку.

Щоб налаштувати профіль, необхідні дві вкладки:

 • ” Анкета” – тут встановлюється аватар і вказується деяка особиста інформація;
 • ” Налаштування” – тут розміщені основні установки облікового запису, від зміни пароля і способів отримання повідомлень, до прив’язки номерів телефонів і реквізитів гаманців.

Налаштовуючи обліковий запис, не забувайте підтверджувати зроблені зміни за допомогою введення згаданого раніше пін-коду, інакше нічого не збережеться.

Після виконаних нехитрих дій, можна сміливо приступати до виконання завдань.

Як заробити в Socpublic без рефералів

Насамперед перейдіть в розділ “Заробляти” і в списку, що розкрився виберіть вподобану категорію:

 • завдання (велика кількість доручень);
 • відвідування (перегляд сайтів і реклами);
 • листи (детальні записки з пропозиціями рекламодавців);
 • серфінг (ручний або автоматичний огляд веб-сторінок).

Для зручності вибору потрібного виду завдань з купи доступних, наприклад, перегляд Youtube роликів, стане в нагоді  сортування і фільтр по параметрам .

Виконання завдань з будь-якої категорії передбачає отримання грошей з різним рівнем оплати, залежно від складності та побажань людини, яка створила завдання. Сума вказана в описі і сильно варіюється, від декількох копійок до десятків рублів.

У більшості доручень є докладний опис, а в деяких випадках навіть інструкції з виконання. Для ознайомлення досить зробити вибір, клікнувши мишкою. Після закінчення, після кожного виконання  потрібно відправити звіт через індивідуальну форму під завданням.

Звіти потрапляють на перевірку до роботодавця, потім він зобов’язаний виплатити зазначену винагороду, якщо все зроблено правильно, відповідно до вимог. В іншому випадку доведеться доробити завдання або залишитися без оплати, відмовившись допрацьовувати розпочате, тому будьте уважні, читаючи умови.

Зароблені гроші переводяться на баланс проекту, звідки доступний вивід на будь-яку платіжну систему: Яндекс Гроші, QIWI , WebMoney, Payeer і Perfect Money .

Читайте також: VkTarget – найкращий сайт для заробітку на лайках в соцмережах

Партнерська програма

Даний етап трохи цікавіший. Заробіток на партнерській програмі безпосередньо залежить від кар’єрного росту . При відвідуванні сервісу Socpublic після реєстрації, учаснику присвоюється звання “Новачок” з початковим рівнем доходу від рефералів тільки першого рівня. Заблоковані друга і третя лінії партнерки відкриються у міру досягнення нових статусів:

 • студент;
 • досвідчений;
 • просунутий;
 • активіст;
 • фахівець;
 • експерт;
 • майстер;
 • гранд-майстер.

Плюс в тому, що якщо прокачувати акаунт і підніматись по кар’єрних сходах, одержуваний за партнерською програмою дохід буде прогресивно збільшуватися на всіх реферальних рівнях, до 60% за першу лінію.

Підняти статус можливо, отримуючи очки досвіду за допомогою звичайного виконання завдань, за залучення активних рефералів, замовлення реклами і досягнення, доступні у вкладці “Мій акаунт”.

Нюанс, як і всякий сервіс, який стежить за порядком, Соцпаблік карає ледарів, знімаючи одне очко досвіду за кожну тиждень бездіяльності. Щоб уникнути цього, вистачає одного разу в 7 днів виконувати пару завдань, думаю, щодо пасивного доходу це дуже навіть лояльні правила.

А рефералів можна не тільки запрошувати, а й, при необхідності, купити на біржі, а за непотрібністю їх дозволено продавати. Якщо, наприклад, під вашим покровительством зібралася невелика структура молодших партнерів, але ви вирішили завершити співпрацю з Socpublic, то вигідніше продати рефів, ніж кинути їх напризволяще без повідомлення. Рішення залишається за вами.

Додаткові “печеньки”

Цікаві моменти, це часті конкурси і бонуси. Не нехтуйте цією можливістю, якщо активно працюєте в проекті, виконуючи завдання. Виграний приз здатний істотно збільшити місячний прибуток, тим більше халявні гроші, як відомо, на дорозі не валяються.

Відмінна риса сервісу, це автоматичний рефбек . Я встановив 50% кожному молодшому партнеру, значить буду ділитися половиною нарахованого реферального винагороди. Це взаємовигідна і приємна практика в сфері інтернет заробітків.

Розкрутка і піар кампанії

Оскільки Socpublic насамперед рекламний сервіс, кожен рекламодавець знайде на майданчику необхідні інструменти піару для свого сайту, облікового запису в соціальній мережі або товару, досить лише поповнити баланс, відвідати пункт меню “Рекламувати” і вибрати метод розкрутки. Нема потреби змінювати профіль або виконувати додаткові налаштування.

Висновок

Цікавий факт, спочатку Socpublic називався Wmpublic.

Уміло користуючись усіма примочками, вийде вибудувати грамотний ланцюжок отримання грошей від Соцпабліка, комбінуючи виконання завдань з пасивним доходом за партнерською програмою і беручи участь у проведених проектом акціях.

Я періодично виконую завдання, крокуючи по кар’єрних сходах, щоб розвивати партнерську програму, тим самим відраховуючи підвищений відсоток кожному молодшому партнеру.

Рефбек (на автоматі): 50%.

Букс Socpublic здається мені привабливим в плані заробітку без ризику і вкладень, це корисний досвід, який стане в пригоді багатьом користувачам як джерело додаткового доходу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.