Залиште свою оцінку! (5 голосів, оцінка: 4,20 з 5)

Розшифровка аудіо за гроші в інтернеті

Розшифровка аудіо за гроші

Розшифровка аудіо за гроші, як заробити на цьому. Потрібно прослухати аудіо чи відео запис і перенести всю інформацію у текстовий вигляд, це нескладний спосіб заробітку.

Оплата: в середньому розшифровка години запису коштує 100-200 грн (але майте на увазі, що на аудіозапис довжиною в годину у вас може піти 2-3 години).

Вимоги: добрий слух, уважність, вміння швидко і грамотно друкувати (>300 зн./хвилину).

Розшифровка аудіо: як працювати

Не варто вважати це простою роботою з розряду «зробити ввечері перед сном». Не вийде через 1 годину виконати розшифровку годинного аудіозапису. Завжди йде набагато більше часу, тому що перевірку включається:

  • Зробити розшифровку
  • Перечитати текст і порівняти з записом
  • Виправити помилки, знаки пунктуації, друкарські помилки.
  • Оформити текст за заданими умовами.

Для розшифровки тексту деколи доводиться слухати один відрізок тричі, щоб зрозуміти: де кінчається речення, де стоїть кома, зрозуміти інтонацію. А якщо текст сповнений технічними термінами, в яких ви розбираєтеся, доведеться звірятися зі словником або «гуглити».

Дізнайтесь як заробити гроші в інтернеті на озвучці.

Розшифровку називають: «перевід голосу в текст», «перевід промови в текст», «транскрипція».

Мало просто переписати слова у потрібній послідовності, потрібно скласти з них речення, фрази, абзаци, текст. Розставити знаки: двокрапки, тире, дужки, коми, щоб читачі «чули» текст.

Складні випадки в роботі:

  1. Технічні терміни, скорочення, абревіатури. Якщо ви не розбираєтеся в темі, про яку аудіозапис, вам буде непросто зрозуміти багато фрази і слова. Потрібно буде уточнювати, звірятися з різними джерелами або залучати людину, що розбирається в цій термінології.
  2. Іноземні слова. Люди читають і вимовляють англійські слова по-різному, іноді помиляються у вимові чи говорять з жахливим акцентом.
  3. Розшифровка аудіо конференції. У таких записах йде розмова відразу кількох людей, вони часто перебивають один одного або говорять одночасно.

У загальному і цілому робота дуже не проста, і працювати в цій сфері можуть не всі. Потрібні постійні тренування, гострий слух і відмінна грамотність. Тільки так можна заробити на аудіо розшифровці, але тільки при великому старанні.

Якщо ви розумієте, що не впораєтеся з цим обсягом робіт, спробуйте стати складачем тексту. Ці роботи схожі один на одного, але друга займає не так багато часу і набагато простіша, хоч і менш оплачувана.

Де знайти вакансії розшифровка аудіо

Подібні завдання іноді зустрічаються на різних біржах, але найчастіше їх можна знайти на біржі адвего. Але остерігайтеся шахраїв, перед роботою прочитайте статтю про те, як уникнути шахраїв.

На сайті набір текстів.рф надають послуги по розшифровці аудіо, і їм потрібні співробітники.

А як ви думаєте, розшифрування текстів гарний вид заробітку?

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про