Заробити на голосовій озвучці

як заробити на озвучці текстів

Начитка аудіокниги, переклад англійських відео-роликів, начитування текстів для різних цілей – все це можуть робити не тільки професійні диктори, але й любителі. Поговоримо про те, як заробити на озвучці.

Заробити на озвучці в інтернеті – основні варіанти

Вимога: приємний голос без дефектів мовлення (заїкання, картавість), добре поставлена мова, чітка дикція, темп, акторська майстерність (змінювати голос, показуючи емоції). Обладнання: хороший мікрофон (бажано якісна звукозаписувальна апаратура), програма для обробки голосу і формування записів.

Всього цього буде достатньо, щоб спробувати свої сили в цій сфері діяльності. Така робота потрібна в різних сферах:

  • запис аудіокниги
  • аудіо-реклама
  • озвучування роликів, ігор, програм та ін.
  • запис голосових привітань, повідомлення для автовідповідача.
  • начитка текстів для інфобізнесменов.

Також ви можете заробляти на продажі статей та написанні текстів.

Як знайти роботу дикотором в інтернеті

Перший крок. Створіть портфоліо — запишіть свій голос в різних жанрах і стилях як приклад. Тривалість приблизно 5 хвилин. Ви можете зачитати текст улюбленої книги або процитувати рекламні слогани. Подивіться на біржах, для чого потрібні диктори і створіть приклади робіт в такому стилі.

Другий крок. Вирушайте на біржі фріланса, подивіться вакансії і подайте заявку.

 

Третій крок. Після декількох успішних проектів (з позитивними відгуками), ви можете самостійно шукати замовників і пропонувати свої послуги на біржі.

Крім цього можна розіслати своє «портфоліо» у банки голосів студій звукозапису, можливо, ви зможете знайти роботу через них. Є сайти-бази голосів, куди ви можете розмістити свій демо-запис голосу і знайти замовлення з озвучення тексту. Приклади сайтів radiozvuk або radiogolos.

Таким чином ви можете заробити на озвучці текстів в інтернеті, або ж на їх начитці, головне не соромитись і спробувати свої сили.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.