Робота перекладача в Інтернеті: основні способи заробітку

робота перекладача на дому

Робота перекладача в Інтернеті – це чудовий спосіб заробити знавцям іноземних мов, які бажають працювати вдома. Фахівці з перекладів дуже цінуються в Всесвітній мережі, адже на зарубіжних ресурсах стільки цікавої інформації, яку можна зробити доступною для україномовних чи російськомовних користувачів нашої країни. З відмінним знанням мов можна працювати, звичайно, і в офлайні. Але якщо ви прагнете до роботи в Iнтернеті, тут вас чекають з розпростертими обіймами.

Робота з перекладами пропонується навіть тим, хто недосконало володіє мовою. Працюючи з нескладними текстами можна застосовувати google-translate, а потім “художньо обробляти” статті.

Скільки може заробити перекладач в Інтернеті

З англійською мовою можуть працювати навіть не професіонали, особливо якщо це не технічні тексти. Тому розцінки тут не дуже високі – 15-30 гривень за 1000 знаків, якщо перекладати з англійської на українську чи російську. Хоча можна знайти замовлення з більш високими розцінками. Переклад – хороший варіант заробітку в інтернеті.

Рідкісні мови (наприклад, китайська, японська і т. д.) коштують дорого. Розцінки можуть доходити до 150 гривень за 1000 знаків, а іноді і вище.

Таким чином, робота перекладача в Інтернеті приносить різний дохід. Все залежить від мови, рівня знань та активності.

Де знайти замовлення

Завдання пропонують на біржах контенту (українських, російських, європейських чи американсьих), на спеціалізованих форумах. Ви можете продавати свої переклади. Також є спеціальні сайти бюро перекладів.

Варіанти завдань:

 • переклад статей з іноземної мови на українску/російську;
 • переклад статті з російської мови на іноземну.

Робота перекладача в Інтернеті: основні способи заробітку

Дистанційні працівники можуть знадобитися і для великих фірм. Але, якщо ви справжній фахівець у своїй сфері, рекомендуємо не обмежуватись лише фрілансом, адже для перекладача відкрито безліч можливостей.

Як заробити перекладачеві в Iнтернеті:

 1. інфобізнес – створіть докладний і зрозумілий навчальний курс. Багато людей готові платити за те, щоб навчитися розмовляти іноземною мовою. Найпопулярніші мови: англійська, китайська;
 2. заробіток на YouTube – створіть власний канал. Регулярно (мінімум щотижня) викладайте невеликі ролики по 10-15 хвилин, щоб висвітлити одну невелику тему і допомогти людям у навчанні.
 3. репетиторство по Skype – проводьте індивідуальні навчальні курси с погодинною оплатою. Багатьом набагато зручніше вивчати мови на дому, ніж їздити на курси або до репетитора.

Можна поєднати всі ці способи в покроковому алгоритмі дій:

 • створити групу вконтакті і канал на ютуб;
 • коли з’явиться аудиторія і постійні читачі, пропонувати індивідуальні заняття або навчальні курси – інфобізнес.

Отже, робота перекладача в Інтернеті є однією з найпотрібніших. Ми перерахували базові способи заробити на дому. На цьому список не обмежується. Тож шукайте себе та отримуйте задоволення від успішних починань та стартів.

3 думки про “Робота перекладача в Інтернеті: основні способи заробітку”

 1. Лариса

  И никакой конкретики. Хоть одну ссылку дайте! Вы бы еще сказали, что только ленивый сидит без денег. Где хоть один реальный украинский ресурс, который платит в гривнах? Подскажите, а то все русские и за 5 копеек. Для исполнителей с опытом – 35 рублей (14 грвн.) за 1000 знаков. Этот сайт тоже на шару написан? Для начинающих 5 рублей за 1000 знаков (2,01 грвн.).

  1. Дем'ян Фартович

   Доброго дня, Лариса! Можете спробувати свої сили на українській біржі фрілансу Freelancehunt. Там ви знайдете оплату в гривнях і можливість виводити на Приват чи інші карти українських банків. Також заробити перекладачем в інтернеті на цій біржі можна виходячи на різні розцінки, радимо вам максимально заповнити профіль та активно пропонувати себе у завданнях. А ще радимо звертатись напряму до агенцій перекладу і проситись до них на аутсорс. Дякуємо вам за коментар, постараємось врахувати зауваження.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.