Професії для заробітку в інтернеті: ТОП 7 професій

професії для заробітку в інтернеті

Статтю оновлено:

Інтернет відкриває неймовірні можливості перед сучасними людьми. Зокрема, з його допомогою можна працювати з будь-якої точки земної кулі. Підвищується мобільність людини, вона перестає бути залежною від офісу.

У цій статті розповідається про те, які професії для роботи в інтернеті дозволяють отримувати постійний солідний дохід. Якщо ви також бажаєте змінити своє життя, подорожувати і працювати далеко від дому і обридлого офісу, ця стаття для вас. У ній наведено 7 професій для швидкого заробітку в інтернеті. Ймовірно, вам доведеться спочатку пройти навчання, щоб отримати необхідні навички. Але зате потім ви будете отримувати гроші практично моментально, після завершення кожного окремого проекту. Або після завершення окремої частини проекту. Вам не потрібно будете більше жити від зарплати до зарплати.

Професії для заробітку в інтернеті: 7 найкращих видів діяльності

1. Копірайтер

Описуючи професії для швидкого заробітку в інтернеті, не можна пройти повз цей напрямок діяльності. Суть – написання інформативних статей. Деякі покликані продавати товар або послугу. Деякі – давати цінну інформацію. Ще одні – сприяють в просуванні сайту в пошукових системах.

Копірайтери:

 • пишуть статті;
 • придумують рекламні слогани;
 • складають листи для електронної розсилки;
 • готують сценарії рекламних роликів;
 • і т.д.

Багато в чому від володіння копірайтера друкованим словом залежить рівень доходів компанії. Хороший автор отримує непогані гроші. Рівень заробітку коливається від 300 і до 2000 доларів щомісяця. Хоча може бути більше. Залежно від рівня майстерності та складності, масштабності проекту.

У цю ж категорію можна сміливо віднести інших фахівців, що працюють з текстовими матеріалами:

 • редактор або коректор – перевіряє тексти на наявність помилок і виправляє їх;
 • контент-менеджер – публікує готові матеріали на сайті;
 • рерайтер – переписує чужі статті своїми словами, домагаючись унікальності;
 • транскрібтор – «переводить» аудіо запис в текстовий формат.

Привабливість професії копірайтера полягає в тому, що для початку роботи немає необхідності навчатися. Досить бути грамотною людиною і красиво складати слова в речення, наповнюючи тексти змістом. В майбутньому, працюючи, автор отримає додаткові навички.

2. Реклама, просування сайтів

Описуючи професії для заробітку в інтернеті, в одну категорію об’єднав віддалено схожі, але все ж мають багато різного напрямків.

Наприклад, просування сайтів. Цим займається SEO-спеціаліст. Його завдання домогтися високих результатів в пошуковій видачі сайту по певним попередньо підібраним за допомогою спеціалізованих сервісів ключовим словам. Наприклад, це може бути словосполучення «7 професій для заробітку інтернеті». Такий фахівець проведе певні маніпуляції, домагаючись того, щоб довірений йому ресурс виявився у видачі пошукових систем на перших позиціях.

Робота SEO-фахівця передбачає проведення внутрішньої і зовнішньої оптимізації, усунення певних недоробок. Завдяки чому пошукові роботи будуть позитивно ставитися до сайту, і підніму його у видачі.

Окремо розповім про такий напрямок, як контекстна реклама. Працівники, які спеціалізуються на ній, планують і запускають рекламні кампанії в інтернеті. Вони опрацьовують основні особливості діяльності свого клієнта, а потім підбирають ключові слова. Грунтуючись на них, готують рекламні оголошення. Вони демонструються публіці, яка використовувала відповідні ключові запити.

Контекстна реклама підбирається в залежності від інтересів користувача. Ймовірно, ви вже помітили, що якщо вам довелося шукати, наприклад, велотовари, то потім деякий час подібні оголошення будуть показуватися не тільки на сторінці пошукових систем, але і на інших сайтах.

Описуючи спеціальності для заробітку в інтернеті, я зазначу ще кілька напрямків прямо або побічно пов’язаних з перерахованими:

Кожен з видів діяльності дозволяє отримувати дохід від 500 доларів на місяць. Стеля – кілька тисяч доларів, в залежності від масштабу проекту.

3. Блогер

Напевно, ви зараз посміхнулися. Адже хіба можна блогерство вважати окремою професією? Звичайно можливо! Особистий сайт / блог вимагає постійної уваги – це як робота, яку, втім, реально виконувати паралельно з основним видом зайнятості, отримуючи від неї додатковий заробіток. Але рівень доходу від блогу може істотно перевищувати заробітну плату за основним місцем роботи.

У чому суть блогерства? Все дуже просто:

 • створюєте сайт;
 • підбираєте для нього тему;
 • регулярно публікуєте цікаві і пізнавальні для відвідувачів статті;
 • займаєтеся розкручуванням і просуванням проекту.

Через кілька місяців сайт почне приносити реальний дохід. Його рівень залежить від кількості відвідувачів. А на це впливає якість опублікованого контенту. Тому потрібно бути акуратним, доводячи статті до ідеалу.

Думаєте, що цей напрямок не для вас, адже створення сайту / блогу вимагає великих початкових вкладень? А ось і помиляєтеся! Сайт реально зробити своїми руками без залучення високооплачуваних програмістів, дизайнерів і інших фахівців. Навіть якщо ви ніколи не займалися подібним.

4. Веб-програміст

Продовжую писати про те, які 7 професій для швидкого заробітку в інтернеті користуються найбільшою популярністю. Розповім про програмістів, що спеціалізуються на створенні унікальних сайтів, скриптів і функціональних модулів для них, систем управління та інших програмних інструментів. Рівень заробітку такого фахівця стартує від 500 доларів на початковому рівні. І далі тільки вгору.

До цієї категорії відносяться такі фахівці:

 • тестувальники (проводять тестування програмного забезпечення, виявляючи помилки і недоліки);
 • вебмайстри (займаються підтримкою сайтів, оновленням інформації на них і т.д.).

5. Програміст мобільних додатків

Кожен власник смартфонів використовує, як мінімум, кілька різних додатків:

 • для соціальних мереж;
 • для інтернет-банкінгу;
 • для різних сервісів;
 • і т.д.

Крім того, створюються окремі додатки для сайтів, що спрощує доступ користувачів до них, підвищує їх рівень функціональності і зручності.

Над створенням таких додатків працюють профільні фахівці. Сьогодні – вони одні з найбільш затребуваних на ринку, а їх рівень заробітку стартує, в середньому, від 1000 доларів на місяць. Хоча окремі масштабні проекти дозволяють отримувати і значно більше. За умови, що у програміста глибокі знання і хороші вміння в області розробки додатків.

6. Веб-дизайнер

Це не просто «художник», що створює оформлення для сайту. Він об’єднує в собі навички відразу декількох фахівців. Зокрема, веб-дизайнер продумує технічні моменти, працює над функціональністю сайту, визначає, як саме буде працювати ресурс.

Його завдання – зробити проект максимально зручним, інтуїтивно зрозумілим і простим, але, разом з тим, функціональним і стильним. Від його роботи багато в чому залежить те, як саме користувач буде взаємодіяти з сайтом.

Заробітна плата хорошого, кваліфікованого веб-дизайнера коливається від 900 до 1500 доларів і вище. Однак і вимоги до фахівців постійно зростають. Зокрема, необхідно знати кілька графічних редакторів, програм для створення прототипів і т. д.

Серед суміжних професій зазначу:

 • дизайнер інтерфейсів;
 • графічний дизайнер;
 • дизайнер поліграфічної продукції.

Однак сучасний і кваліфікований веб-дизайнер перевершує за рівнем своїх навиком, умінь і здібностей всіх своїх «побратимів».

Читайте статтю в тему: Як заробити дизайнеру.

7. Адміністрування соціальних мереж

Закінчуючи описувати популярні професії для швидкого заробітку в інтернеті, хочу зупинитися на ще одному цікавому напрямку діяльності. Він передбачає адміністрування спільнот в соціальних мережах.

Сьогодні всі компанії, що бажають залучати клієнтів, мають групи в соцмережах. Природно, ними повинен хтось керувати. Завдання адміністратора:

 • готувати цікавий і корисний контент;
 • публікувати новини компанії;
 • залучати нових користувачів;
 • відповідати на коментарі;
 • провокувати дискусії;
 • і т.д.

Виділяється два напрямки, пов’язані з соціальними мережами – SMM і SMO фахівці. Перші працюють безпосередньо в соціальних мережах, їх завдання – привернути клієнтів, мотивувати їх зробити цільову дію. Другі – займаються тим, що проводять роботу з сайтом, оптимізуючи його під користувачів, які звикли користуватися соціальними мережами і приходять безпосередньо з них.

Професії для швидкого заробітку в інтернеті: особиста порада

Яку саме професію обрати – вирішувати тільки вам. При виборі – орієнтуйтеся на особисті переваги, бажання, прагнення і вміння. Кожне з описаних напрямів дозволяє стати вільним від офісної рутини людиною.

Але найбільші перспективи відкриває власний сайт / блог. Адже після його розкрутки ви вже зможете кинути роботу і віддаватися тільки коханому проекту, подорожуючи по світу. Якщо ж відмовлятися від постійної роботи ви не хочете, сайт стане відмінним джерелом додаткового доходу.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про