Бізнес-ідея – надання послуг вантажоперевезень

Надання послуг перевезення вантажів бізнес

Однією з популярних в наш час галузей стає надання послуг перевезення вантажів. Якісна та швидка доставка товарів зараз цінується дуже високо, що і пояснює стрімкий розвиток цього виду діяльності

Все більше досвідчених бізнесменів по достоїнству оцінюють потенціал такого бізнесу, тому радимо поквапитися, поки ніша ще не зайнята остаточно.

Найбільш прийнятним на початковому етапі буде організація невеликої транспортної компанії, що використовує вантажні автомобілі з малою вантажопідйомністю. Найкращим прикладом для України є буси Рено або Вольксваген. Вони недорогі, зручні в експлуатації, адаптовані для нашого клімату і, що важливо, вже зарекомендували себе в якості невибагливих «робочих конячок».

Альтернативою цим вантажівкам можуть стати більш дорогі імпортні вантажні моделі «Mercedes», «Suzuki» або популярні останнім часом «Huyndai». Тут варто зауважити, що витрати на технічне обслуговування і ремонт дешевших машин в підсумку набагато перевищать витрати на придбання більш дорогих і в той же час надійних іномарок.

При купівлі вантажівки правильно оцініть обсяг запланованих перевезень. Якщо вашою метою є перевезення дрібногабаритних предметів вагою не більше півтора тонн, то невеликі вантажівки – це те, що вам потрібно. У разі, якщо ви маєте намір здійснювати транспортування вантажів у великих обсягах, то, очевидно, невелика вантажопідйомність вас не влаштує. Для великих вантажних перевезень потрібні відповідні автомобілі. Напівпричеп, тягач і т. д. Вартість їх набагато вища, але і прибуток збільшується відповідно.

Як організувати бізнес по наданню послуг перевезень вантажів

Для організації компанії вантажоперевезень вам потрібно:

  • Орендувати або придбати кілька одиниць техніки;
  • Оформити компанію (в якості індивідуального підприємця або товариства з обмеженою відповідальністю);
  • Орендувати або придбати приміщення під офіс з організованою диспетчерською службою.
  • В обов’язковому порядку застрахувати як компанію, так і всю наявну техніку.

Відкрити такий бізнес одній людині буде досить проблематично, так як він вимагає серйозних вкладень. Вартість покупки автомобілів буде обчислюватися сотнями тисяч гривень, додатково до витрат на придбання приміщення та організації допоміжних служб. Найбільш правильним рішенням стане товариське підприємство, де початкові витрати і прибуток будуть ділитися порівну між усіма організаторами бізнесу.

Інший варіант – купівля техніки в кредит, що зараз дуже проблематично в Україні. Таким чином, ви почнете заробляти відразу, майже без витрат, але кредит передбачає значну переплату. Також в даному випадку є ризик втратити і гроші, і автомобіль за прострочений кредит або передчасний вихід з ладу техніки.

Як отримати довіру від клієнтів при бізнесі з вантажоперевезення

Заробіток на перевезеннях вантажу може бути дуже прибутковим. Для бізнесменів-початківців у сфері вантажоперевезень існує кілька маркетингових прийомів, що дозволяють в короткий термін завоювати довіру і популярність серед клієнтів:

Доповнити перевезення послугами команди вантажників. Робітники за додаткову плату позбавлять клієнта від необхідності пошуку вантажників на стороні або, як часто буває, самостійно завантажувати та розвантажувати транспортовані речі.

Також на користь транспортної компанії піде послуга з пакування вантажу перед перевезенням.

Замовник по достоїнству оцінить сервіс вашої компанії, і надалі при необхідності буде звертатися в першу чергу до вас. Адже саме ви надали найкращий спосіб перевезення, при якому йому взагалі не потрібно ні про що турбуватися, адже всі дії, пов’язані з транспортуванням вантажу, якісно і швидко виконали ваші співробітники.

І ще одна фішка: зробіть додаткові послуги безкоштовними для клієнта, попередньо додавши їх вартість до ціни за доставку вантажу. Ви не втратите в грошах, але значно виграєте в репутації. Покупці люблять одержувати безкоштовні бонуси до основного товару.

Читайте, як заробити на створенні цікавих футболок.

Не женіться за швидким прибутком, робіть ставку відразу на всі чотири атрибута успішного бізнесу: прийнятна вартість, якість, безпеку і максимально стислі терміни. Зробіть перевезення вантажу насамперед підходящої для клієнта, запропонувавши йому якісні послуги за прийнятною ціною. Поставте за мету отримати репутацію надійного перевізника, забезпечуючи компанії помірний стабільний дохід. Розгляньте можливість та умови об’єднання з іншими аналогічними компаніями, що дозволить вам скласти адекватну конкуренцію великим перевізникам.

А тепер маленький відступ

Прошу всіх людей, які вже створили подібний бізнес або потребують його послуг написати в коментарях пару пропозицій про враження і свої дані. Тим самим ви зможете знайти нових клієнтів за допомогою нашого сайту, а ми в свою чергу зберемо реальні приклади того, що запропонована нами модель працює на практиці.

Всім дякую за увагу. Ми бажаємо вам успіху у ваших починаннях бізнесу з вантажоперевезень!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про