Огляд MegaTypers – сайт заробітку на капчі

заробіток на введенні капчі

MegaTypers — це англомовний сервіс для заробітку на введенні капчі. При реєстрації на ньому обов’язково потрібно ввести код запрошення (Invitation code) – CT3T.

Цей код закріплює вас за сайтом Fintramplin і дозволить спокійно працювати. Тому поговоримо про заробіток на введенні капчі в інтернеті на сайті МегаТайперс.

Звичайно існує багато інших сайтів, хто пропонує заробіток на введенні капчі, однак MegaTypers платить в середньому 1$ за 1 000 розгаданих кодів. Що вище ніж в інших.

Але навіть на цьому сервісі можна збільшити свій дохід чи не у 2 рази! І я хочу поділитися з вами кількома фішками, які дійсно працюють.

Реєстрація MegaTypers

При реєстрації вводяться стандартні дані. Але дуже важливо ввести код запрошення, без нього створити акаунт не вийде.

Реєстрація MegaTypers

Як збільшити заробіток на MegaTypers

Для початку вам потрібно заробити 1$. Намагайтеся виконувати найпростіші капчі, які займуть у вас 1-7 секунд, а важкі пропускайте. Навіщо це потрібно?

Фішка №1

Рейтинг — це найголовніше, що є на сайті. Чим менше ви припускаєтеся помилок, тим більше шансів отримати дорогі капчі. Тому намагайтеся не допускати помилок у розгадування кодів!

Фішка №2

Час, який витрачається на розгадування кожного коду, так само враховується системою, тому намагайтеся розгадувати не складні капчі, які займуть 1-7 секунд вашого часу.

Фішка №3

Smart-captcha — це розгадування розумних кодів англійською. Якщо ви знаєте англійську, то можете заробляти в 2 рази більше.

Фішка №4

Навчіться швидко друкувати латинськими літерами і приймайте участь у конкурсах. Будь-який бажаючий може вигравати пристойну суму в конкурсі!

👉 Читайте про сайти для заробітку на капчі.

Фішка №5

Приблизно з 9:00 по 15:00 вважається найкращим часам для заробітку, оскільки в Америці всі виконавці засинають, що дає шанс заробляти в 2 рази більше!

Фішка №6

Партнерська програма у даного сайту приносить 10% доходу з кожного вебмайстра і виконавця завдання. Даною темою цікавиться дуже багато людей, а у вас є можливість розповісти про це іншим.

Таким чином ви можете ділитися інформацією з іншими і при цьому заробляти з кожного копієчку за те, що хтось використовує ваш Invitation Code без якого неможливо зареєструватися.

Я рекомендую поширювати даний сервіс в групах про заробіток в соцмережах. Так само можна писати статті на блогах, форумах і новинних сайтах.

В даний момент у мене 12 партнерів, які дають мені по 15$ стабільного прибутку щодня. А я витрачаю додатково 1 годину в день для того, що б заробити 3$.

Висновок

На сьогоднішній день саме з MegaTypers я отримую по 18$ в день, що можна прирівняти до середньою денною зарплатою по Україні.

Однак якщо продовжити працювати в цьому напрямку і накопичувати базу активних підписників, то мені вдасться вийти на 30$ вже через 2 місяці.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.