MegaTypers – як заробити на капчі 10-20 доларів в день

заробіток на введенні капчі Заробіток на завданнях

MegaTypers — це кращий сервіс для заробітку на введенні капчі, однак для реєстрації необхідно ввести Invitation code: CT3T.

Цей код закріплює вас за сайтом Fintramplin і дозволить спокійно працювати. Тому поговоримо про заробіток на введенні капчі в інтернеті на сайті МегаТайперс.

Звичайно існує багато інших сайтів, хто пропонує заробіток на введенні капчі, однак MegaTypers платить в середньому 1$ за 1 000 розгаданий кодів. Що вище ніж в інших.

Але навіть на цьому сервісі можна збільшити свій дохід чи не в 2 рази! І я хочу поділитися з вами кількома фішками, які дійсно працюють.

Як збільшити заробіток на MegaTypers

Для початку вам потрібно заробити 1$. Намагайтеся виконувати найпростіші капчі, які займуть у вас 1-7 секунд, а важкі пропускайте. Навіщо це потрібно?

Фішка №1

Рейтинг — це найголовніше, що є на сайті. Чим менше ви припускаєтеся помилок, тим більше шансів отримати дорогі капчі. Тому намагайтеся не допускати помилок у розгадування кодів!

Фішка №2

Час, який витрачається на розгадування кожного коду, так само враховується системою, тому намагайтеся розгадувати не складні капчі, які займуть 1-7 секунд вашого часу.

Фішка №3

Smart-captcha — це розгадування розумних кодів англійською. Якщо ви знаєте англійську, то можете заробляти в 2 рази більше.

Фішка №4

Навчіться швидко друкувати латинськими літерами і приймайте участь у конкурсах. Будь-який бажаючий може вигравати пристойну суму в конкурсі!

Читайте про сайти для заробітку на капчі.

Фішка №5

Приблизно з 9:00 по 15:00 вважається найкращим часам для заробітку, оскільки в Америці всі виконавці засинають, що дає шанс заробляти в 2 рази більше!

Фішка №6

Партнерська програма у даного сайту приносить 10% доходу з кожного вебмайстра і виконавця завдання. Даною темою цікавиться дуже багато людей, а у вас є можливість розповісти про це іншим.

Таким чином ви можете ділитися інформацією з іншими і при цьому заробляти з кожного копієчку за те, що хтось використовує ваш Invitation Code без якого неможливо зареєструватися.

Я рекомендую поширювати даний сервіс в групах про заробіток в соцмережах. Так само можна писати статті на блогах, форумах і новинних сайтах.

В даний момент у мене 12 партнерів, які дають мені по 15$ стабільного прибутку щодня. А я витрачаю додатково 1 годину в день для того, що б заробити 3$.

Висновок

На сьогоднішній день саме з MegaTypers я отримую по 18$ в день, що можна прирівняти до середньою денною зарплатою по Україні.

Однак якщо продовжити працювати в цьому напрямку і накопичувати базу активних підписників, то мені вдасться вийти на 30$ вже через 2 місяці.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар