Робота контент менеджера сайту: обов’язки і вимоги

контент менеджер Україна

Статтю оновлено:

Робота контент менеджера сайту – один з найпопулярніших видів заробітку в Інтернеті. Представник професії займається адмініструванням ресурсу: оптимізація, надходження нового контенту, реклама. Ця діяльність є не тільки цікавою, але й достатньо прибутковою. Дохід представників цієї сфери залежить від обов’язків: від 50 гривень за публікацію до 10 000 гривень на місяць.

Тому в цій статті я вирішила вас ознайомити з особливостями професії, яка дає можливість заробляти в гривнях, доларах та інших валютах.

Особливості діяльності

Все частіше підприємці і не тільки створюють власні сайти. Як наслідок робота контент-менеджера стає однією з найпопулярніших. Власники ресурсів, отримавши перший прибуток в Інтернеті, лінуються самостійно займатися підтримкою та просуванням власних сайтів. Значно легше передати справи досвідченому фахівцю.

Робта контент менеджера сайту: перелік обов’язків

Вся робота, яка стосується наповнення сайту, лягає на плечі контент-менеджера. Обсяг обов’язків залежить від замовника. В одних випадках треба лише розмістити текст та залити картинки, в інших об’єм роботи значно більший:

 • робота з фрілансерами. Сюди входить видача ТЗ, перевірка роботи. Інколи робота контент-менеджером включає самостійний пошук виконавців. Часто працівників доводиться шукати самостійно.
 • розміщення інформації на сайті. Опублікувати статтю, вставити зображення, графіки, таблички, додати відео і т. д.
 • пошук і збір потрібної інформації;
 • робота з коментарями. Щодня або з певною періодичністю модерувати коменти – видаляти спам, відповідати на запитання, підтримувати обговорення;
 • контроль роботи сайту. Стежити, щоб ресурс працював якісно і без збоїв. Повідомляти про помилки програмісту.
 • підтримка проекту в соціальних мережах;
 • інформаційна розсилка;
 • розміщення і контроль реклами. В дуже рідкісних випадках контент-менеджера можуть призначити відповідальним за рекламу. Така діяльність потребує додаткових знань.

Вимоги

Виходячи з обов’язків такої роботи в Інтернеті, можна скласти список вимог для роботи контент менеджера сайту:

 1. впевнений користувач ПК;
 2. досвід роботи з WordPress або Joomla, якщо сайт працює на них;
 3. початкові знання HTML для підготовки статей – оформити заголовки, підзаголовки, картинки, виділити жирним, курсивом, закрити посилання від індексації тощо;
 4. грамотність, щоб у вас не було проблем з перевіркою статей;
 5. вміння знаходити потрібну інформацію і картинки;
 6. навички роботи в Photoshop, щоб обробити картинки для розміщення;
 7. знання seo-оптимізації, щоб просувати статті в пошукових системах;
 8. посидючість, акуратність і уважність.

Висновки

Таким чином, обсяг обов’язків для такої віддаленої роботи може варіюватись. Але в будь-якому разі, для роботи контент менеджера сайту потрібна грамотність, вміння шукати та перевіряти точність інформації, знання WordPress та Joomla. Відповідаючи цим базовим вимогам, ви знайдете першу роботу. Інші навички можна опанувати в процесі.

 

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Оцініть статтю!

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про