Ферма з виводом реальних грошей Kolxoz

Гра з виводом реальних грошей Kolxoz

Легко заробляти в інтернеті можуть всі, для цього і створені інвестиційні гри. Одна із таких ігр – ферма з виводом реальних грошей Колхоз (Kolxoz). У них робота побудована на цікавому сюжеті, потрібно супроводжувати якийсь віртуальний бізнес і отримувати з нього реальні гроші.

Нові проекти в цій ніші продовжують з’являтися, ви можете стати одним з перших, хто виведе з них пристойні суми.

Перейдіть за посиланням для реєстрації в грі Колхоз.

Ферма з виводом реальних грошей Kolxoz виплатила 700 000 рублів і привернула 27 000 реєстрацій. Пристойні показники для молодого проекту. Ідея не нова, але аналогів в плані дизайну немає, тому гру можна вважати унікальною. Новачкам не доводиться відразу вкладати гроші, передбачені бонуси.

Чим приваблива онлайн ферма Kolxoz?

Розібратися в ігровому процесі зможе навіть дитина, все зроблено для початківця інвестора. Відгуки про Kolxoz активно з’являються, користувачі задоволені грою, вона приносить солідні відрахування.

Основні переваги гри Колхоз

Шанувальникам ферм з виведенням грошей точно сподобається і цей проект, він володіє наступними перевагами:

 • найдешевші тварини всього за 5 рублів;
 • за реєстрацію дарують 1000 монет (старт без вкладень);
 • продукція накопичується автоматично і не псується;
 • швидкі виплати;
 • розробники обіцяють новий функціонал;
 • за поповнення дають бонуси;
 • у тварин немає терміну життя;
 • присутній щоденний бонус;
 • за вступ до групи ВК дарують козу;
 • 5 рівнів партнерської програми (до 40% з депозитів);
 • бонус по 1 копійці за кожен перехід по рефссилці.

Додаткові переваги гри

 • для залучення рефералів доступні промо-матеріали;
 • проводяться конкурси рефералів і їх можна продавати;
 • 14 способів виведення коштів;
 • реінвест з рахунку для виведення приносить на 10% більше;
 • є додаткові розваги;
 • якісна технічна підтримка.

Ще одна непогана ферма, де можливий заробіток на яйцях – Грошові пташки.

Плюсів у гри реально багато, тому в ній кожен день реєструються тисячі нових учасників. Проект не набрав величезної популярності, тому він ідеально підходить для створення реферальної мережі. Умови тут вигідні, нараховується від 2% до 40%, залежно від лінії реферала.

Отриманий прибуток розподіляється порівну між партнерськими рахунком і рахунком для покупок. Поповнювати баланс взагалі не доведеться, якщо відразу почати запрошувати нових гравців. Вони будуть вносити депозити, а ви зможете замовляти виплати і купувати тварин, щоб збирати на балансі монети.

Як заробляти на фермі Kolxoz?

Дизайн гри привабливий, набагато кращий від багатьох інших проектів для заробітку в інтернеті на іграх. Відразу після реєстрації на балансі з’являється подарунок – 1000 монет. Їх вистачає, щоб купити пару курей. Продаються тварини в спеціальному магазині. Після входу в особистий кабінет, зайдіть на вкладку «Ферма»:

Вартість тварин відрізняється, також як і відрізняється їх окупність. Курки найдешевші, коштують 5 рублів, але інші тварини вигідніші. Починати потрібно з їх купівлі, вибирайте тварин на свій розсуд.

Як вже говорилося, нічого не пропадає, тому можна заходити в гру хоч раз в місяць. Від кожної тварини йде певна продукція – яйця, молоко, м’ясо і вовна. Їх потрібно періодично збирати на складі.

Після цього вирушаєш у торгову крамницю, щоб збути всю продукцію. Курс 100 сировини = 1 монета (незалежно від того, що це за товар). Розподіляються монети 50/50 між двома твоїми балансами.

Вивід грошей з Колхозу

Щоб активувати функцію виводу, на рахунок необхідно внести лише 10 рублів. Якщо хочете користуватися екстреними виплатами (миттєвий переклад Payeer), доведеться заробити на партнерській програмі мінімум 500 рублів. Кількість способів виведення грошей вражає, платіжні системи, банківські картки, мобільні оператори.

Відрізняються способи за розміром комісії, мінімальної та максимальної суми виводу. Найвигідніший варіант платіжка Payeer (1% комісія і мінімалка 50 копійок). Самий невигідний спосіб отримання коштів з проекту – банківська карта 7%+50 рублів. Гроші приходять без затримок.

Ігровий заробіток на Elvengold ще більш цікавий, це середньовічна стратегія з купою незвичайних функцій.

Гра Kolxoz багатообіцяюча, а її творці непогано попрацювали. Привабливі умови, ніяких підводних каменів, все по-чесному, виплати вже перевірені. Сміливо записуйте проект до числа якісних ферм з виведенням коштів.

2 думки про “Ферма з виводом реальних грошей Kolxoz”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.