Грай та заробляй без балів і вкладень на Money-Birds.pro

заробляти на грі Money Birds Заробіток на іграх

Набридло позичати гроші, постійно підробляти і скаржитися на низьку зарплату? Це дивно, але одна проста гра здатна повністю змінити твоє життя. Зовсім недавно відкрився новий прибутковий проект, де понад 20 000 людей вже відкрили свої віртуальні пташині ферми і почали отримувати дохід на автоматі. Дізнайся як заробляти на грі Money Birds Pro

Проект запустили близько місяця тому, а в його резерві більше мільйона. Всі гроші призначені для виплат гравцям, поки що вони отримали близько 130 000 рублів. Для молодого інвестиційного проекту, це значні показники, а все тому, що економічна гра виділяється з сірої маси.

Перейдіть за посиланням, щоб зареєструватись у грі Money Birds

Чим Money Birds краща від аналогів?

Новачки не хочуть багато вкладати, але найбільше вони страждають від платіжних балів. У цій грі їх немає, запрошувати рефералів не обов’язково. Це лише додаткова можливість заробити. Крім цього жирного плюса, у проекту є і ряд інших вагомих переваг:

 • подарунок за реєстрацію 50 рублів;
 • безкоштовні пташки за великі депозити;
 • на перший депозит +10%;
 • 2х рівнева партнерська програма;
 • додаткові цікаві ігри;
 • виведення грошей через 3 платіжні системи;
 • обмінник (з виведення на покупки) +10%;
 • бонус за відгуки на форумі MMGP;
 • щоденний бонус;
 • серфінг сайтів для заробітку з нуля;
 • бонус за вступ до групи ВК і репост;
 • конкурси серед інвесторів;
 • конкурс для рефоводів;
 • онлайн чат з іншими гравцями і модератором;
 • хороша підтримка;
 • максимальна прибутковість птахів 65%;
 • тільки позитивні відгуки про сайт.

Можна довго продовжувати цей список. Паралельно з його ознайомленням, ви розберетеся в грі. Вже зараз, досвідчені гравці розуміють, що це за проект і як на ньому заробляти.

Без мінусів теж не обходиться, хоча суттєвих недоліків немає. З них можна виділити лише 50% від прибутку на баланс для виводу і обмеження по виплатах. Щоб обмінювати ігрове срібло на реальні гроші, необхідно поповнити рахунок хоча б на 30 рублів.

Інструкція як заробляти на грі Money Birds

Навряд ця інструкція знадобиться тим, хто зареєстрований в будь-якій інвестиційній грі. В основі гри – пташина ферма. Вона відкривається відразу після реєстрації. Гравцям потрібно скуповувати пташок, щоб забезпечити приплив яєць. На вибір пропонується кілька пернатих істот.

Вони коштують по-різному, тому й відрізняються продуктивністю. Скільки приносить птах зазначено в характеристиках, від 35% до 65% в місяць. Наприклад, Турако коштує приблизно 6000 рублів. Витрачені на пташку гроші, окупляться менше, ніж через 2 місяці. Далі буде йти пасивний дохід. Щоб отримати його, потрібно збирати і продавати яйця зі складу.

Нагадаємо, тільки половина прибутку доступно для виводу, другу частину доведеться використовувати для покупки інших пернатих друзів. Але навіть якщо врахувати це умова, Турако приносить в місяць за 32.5%, тому за 3 місяці він все одно окупиться. І це ще без урахування решти срібла, яке ви будете витрачати на придбання інших пташок.

Плюс, за внесення необхідної суми для покупки найдорожчою птиці, передбачені бонуси.

Витратиш 5500 рублів, зможеш купити пташку, яка приносить 3900 грн. в місяць (Турако), пташку з прибутковістю 612 р. в місяць і ще отримаєш пару квитків в рулетку, де можна виграти додаткових птахів. Порахуйте прибутковість самі, це реально вигідні умови, особливо з урахуванням відсутності платіжних балів.

Як почати грати в Money Birds без вкладень?

За реєстрацію ви вже отримаєте стартові гроші на покупку першої птиці. Сума невелика, тому бажано зібрати інші бонуси. Отримуйте їх за відгуки і через Вконтакте, не забуваючи щодня збирати до 100 монет через щоденний бонус.

Найкращий спосіб стартувати взагалі без вкладень – це залучити якомога більше рефералів. На Money Birds з поповнення балансу приходять гроші від 2х рівнів партнерів. Щоб ефективно розвивати свою команду, читайте статтю – як набрати рефералів. Деякі способи з цієї сторінки, підходять для економічної гри.

Партнерам дають звичайні посилання та кілька форматів банерів. Шукайте гравців серед своїх реальних знайомих, через соціальні мережі, форуми та інші способи.

Як вивести гроші з Money Birds?

Неможливо отримати виплату з цього сайту, поки не внесеш на рахунок хоча б 30 рублів. Сума невелика, вона активує можливість виводу. Срібло обмінюється на різні віртуальні гроші, найбільш вигідні умови в платіжці Payeer.

Останній спосіб для заробітку на грі без вкладень призначений тільки для тих, хто отримує прибуток з рефералів. Якщо буде потрібно термінове виведення на Payeer, можна вивести гроші миттєво. Жодних проблем з виплатами не спостерігалося, приходять гроші у встановлені терміни без прихованих комісій.

Заробляти на Money Birds так просто, до того ж запрошувати нікого не потрібно. Почати реально взагалі без вкладень! Купіть перших пташок, щоб вони почали приносити яйця. Потім вже вирішите, вносити мінімальну суму для активації виведення чи ні. Якщо не потрібно поповнювати баланс, значить, ніяких ризиків немає, отже, варто спробувати.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар