Де можна продати книгу і заробити на цьому?

де продати книги в інтернеті Заробіток на продажі товарів

У цій статті ми розповімо про те, де продати книги в інтернеті щоб заробити на цьому, особливості майданчиків, їх переваги та недоліки.

Непотрібні книги можна і потрібно продавати! Це можливість дати друге життя прочитаним книгам і звільнити простір для нових, а ще й заробити

Де можна продати старі книги в інтернеті?

 1. Alib.ru

Alib.ru – це букіністичний сайт, створений в 1999 році групою ентузіастів. На сьогоднішній день це найбільше і найвідоміше букиністичне співтовариство. Більшість бажаючих придбати книгу з рук, в першу чергу, шукають її тут, і, як правило, знаходять. Кількість продаються на сайті книг перевищує 3 мільйони і збільшується з кожним днем. Реєстрація платна, але прийнятні тарифи: наприклад, якщо ви виставляєте на продаж до 250 книг на термін 4 місяці, платите 400 рублів. Якщо у вас кілька книжок на продаж, це підходящий варіант.

Перед реєстрацією необхідно прочитати всі правила, погодитися з ними, а також завантажити пробний список. Після цих нехитрих дій можна оплатити вибраний тариф і завантажити свій список. Правил на Alib.ru досить багато, але всі вони потрібні для того, щоб максимально убезпечити і продавця, і покупця. Для допомоги новачкам на сайті є форум з корисними матеріалами.

 1. Форуми букіністів

Ще одне місце, де можна продати старі книги – це форуми букіністів. Наприклад, відповідні розділи є на Антик форумі Форумі Порталу колекціонерів UUU. Антік-форум присвячений антикваріату та колекціонування. Це особливо цікавий варіант, якщо ви шукаєте, де продати антикварні книги. Реєстрація нескладна. На форумі можна виставити її на продаж, придбати книгу або попросити оцінити її вартість. Є розділ з довідковою літературою і корисними посиланнями.

Реєстрація на Форумі порталу колекціонерів UUU стандартна і займає 2 хвилини. Тут є спеціальні підрозділи для продажу, оцінки, купівлі та обміну, а також для обговорення загальних питань. Є окрема тема для бажаючих віддати книги безкоштовно. Сумнівні продавці і покупці потрапляють в чорний список.

Хороший сайт антикваріату в Україні – Violity.

Дізнайтесь як заробити гроші на Амазон і видати свої книги.

Дошки оголошень – гарний варіант продажу книг

 1. Дошки оголошень

Це сайти плану OLX, RIA та ін. На деяких з них є спеціальні розділи для продажу книг і журналів.

При розміщенні оголошень про продаж книги на дошках оголошень важливо пам’ятати про правила безпеки:

 • Не повідомляйте свої паспортні дані та номер банківської карти, навіть якщо при цьому вам доведеться відмовитися від вигідного, на перший погляд, замовлення.
 • Якщо до вас звернувся покупець з іншого міста/країни, оптимальний варіант – відправити книги післяплатою.
 • Якщо покупець з вашого міста, зустрічайтеся з ним в безпечному місці на нейтральній території, перевіряйте готівку при яскравому світлі.
 • Якщо вам запропонують відправити SMS на короткий номер, щоб, наприклад, скасувати блокування оголошення на сайті – не виконуйте їхні прохання і зверніться в службу підтримки.
 • Якщо від імені дошки оголошень вас прийде e-mail з проханням надіслати конфіденційну інформацію, з загрозою блокування облікового запису в разі невиконання зазначених дій або вкладеними файлами – не відповідайте на нього, не надсилайте дані, повідомте про факт отримання листа до служби підтримки сайту.

Плюс дошок оголошень – можливість розміщувати оголошення безкоштовно та проста процедура додати оголошення. Крім того, на таких майданчиках розміщуються оголошення самих різних тематик. Якщо ви шукаєте, де продати б/в книги поряд з іншими предметами, дошки оголошень – зручний варіант. Ви один раз реєструєтеся на дошці оголошень і далі розміщуєте всі свої непотрібні речі.

Як бачите, є різні варіанти продажу старих книг. Тепер, коли ви знаєте, де продати антикварні книги або просто б/у видання, можете вибрати оптимальний для себе варіант.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар

 1. Інна

  Не впевнена, що на олх у вас вийде вигідно продати антикварну книгу. Для цього більше підходить профільний сайт, наприклад, такий як віоліті. Усе інше як показує мій досвід на олх чудово продається.

  Відповіcти
  1. Дем'ян Фартович автор

   Дякуємо за уточнення Інна! На Віоліті дійсно можна продати щось унікальне, а на ОЛХ більш розповсюджені речі. Колись дуже набридала їхня (Віоліті) емейл-розсилка спочатку(

   Відповіcти
 2. Інна

  Така проблема виникала і в мене, проте я написала до “допомога онлайн” (ця функція в них відносно нова) та мені допомогли її відмінити. У кожного ресурсу є свої плюси та мінуси, кому що підходить)

  Відповіcти
 3. Петро

  Пропоную сторінку де можна закидати книги для продажів, і де може викупити сам адміністратор
  https://www.facebook.com/groups/2055069504715316/about/

  Відповіcти
 4. Андрій

  Нещодавно попалася цікава дошка оголошень по продажу книг bookstock.net. Виклав кілька книг, продажи там є. Рекомендую.

  Відповіcти