Заробіток з Amazon на продажі книг

Книжковий бізнес з Amazon

Продаж книг в США  та книжковий бізнес з Amazon — цікавий і прибутковий бізнес, автоматизувавши який можливо приділяти роботі мінімум часу і мати при цьому хороший дохід.

Сьогодні ви познайомитеся з видавничим бізнесом і його етапами, зможете зрозуміти повну картину і дізнаєтеся, які кроки потрібно зробити, щоб запустити свою першу книгу.

Для початку, Amazon – найпопулярніше місце для покупок у США, а саме, приблизно 3 з 5 американців періодично там купують товари і книги. Кредит довіри до Amazon безмежний, через  бездоганну репутацію майданчика і чудового сервісу. Йдемо далі. 74% електронних книг в США продаються через Amazon і це означає, що у ваших майбутніх книг є великі шанси на успіх.

Головне завдання — генерувати ідеї

Варто зазначити, що для написання та продажу книги на Amazon не обов’язково бути письменником або володіти якимись особливими талантами. Для створення успішних книжок досить мати організаторські здібності, зібрати команду фрілансерів, які будуть займатися написанням, редагуванням, створенням обкладинки та ілюстрацій. Головним і самим цікавим завданням будете займатися ви — генерувати ідеї і шукати затребувані теми і ніші для написання книг, займатися розкручуванням і маркетингом.

Формула успіху тут наступна: з того, що цікаво людям вибираємо те, з чим зможемо розібратися самі.

Знаходимо автора-фрілансера (ghostwriter) для якого англійська як рідна і замовляємо йому матеріал. Лайфхак: дешевше замовити не книгу, а серію статей на певну тематику. Лайфхак №2: не забуваємо підписати договір про передачу вам авторських прав на матеріал.

Працюємо з фрілансерами

Наразі автор працює над матеріалом. Іншому фрілансеру, на цей раз вже дизайнеру, замовляємо підготовку обкладинки для майбутньої книги. Досі про книги судять за обкладинками, тому намагайтеся відрізнятися від конкурентів і подобатися з першого погляду

Коли матеріал закінчений, передаємо його третьому фрілансеру – редактору. Він оцінить і віднімає матеріал, скомпонує його в монолітний якісний текст.

Закінчений матеріал потрібно відформатувати під Kindle пристрій – робимо це за допомогою фрілансера.

Завантажуємо готову книгу Kindle Direct Publishing (KDP), а для читачів, які віддають перевагу друковану версію – ще й на CreateSpace, який при необхідності віддрукує її за запитом покупця (on-demand).

Книги продаються на майданчику Amazon, а на ваш акаунт перераховуються роялті-виплати за схемою 30/70 або 70/30 від їх роздрібної ціни. Прибуток виводимо на банківську картку, випущену в системі Payoneer.

Переваги книжкового бізнесу з Amazon

Заробляти на книжках досить легко. Якщо вам вдасться підібрати хорошу команду фрілансерів, то бізнес у майбутньому можна буде поставити на автомат і отримувати постійний дохід. Ви будете генерувати ідеї, шукати цікаві теми, а ваша команда працювати над створенням книги

Почати книжковий бізнес можна з мінімальними інвестиціями від 100$, на відміну від Private Label, де потрібні набагато більші вкладення

Запустити бізнес можна всього за 2 тижні. Крім основного заробітку на продажі, книги можна використовувати і в інших цілях.

Плюси книжкового бізнесу також ще і в тому, що ви нічим не ризикуєте, інвестиції невеликі і завжди можна експериментувати і розвиватися. Давайте детально розглянемо, на що потрібно буде витратитися при виданні книги.

Скільки коштує запуск однієї книги і як знайти підрядників

Знайти виконавця для практично будь-якої роботи сьогодні можна на міжнародних біржах фрілансерів fiwerr і upwork, там же є можливість ознайомитися з прикладами робіт виконавців і відгуками замовників.

Отже, перейдемо до цифр. Скільки ж потрібно для запуску однієї книжки?

Написання тексту книги. У середньому текст обсягом 5-6 тисяч слів обійдеться вам в $60. Для старту цього буде цілком достатньо.

Обкладинка та ілюстрації. Робота дизайнера по створенню обкладинки обійдеться вам в $5. Зображення для обкладинки та ілюстрації, якщо вони будуть потрібні, можна придбати на фотостоці також за $5-10, в залежності від їх кількості.

Редагування і вичитування тексту (proofreading) – близько $10-15 за обсяг 6000 слів.

Форматування матеріалу в формат Kindle – $5.

Завантаження книги в акаунт KDP – самостійно, просування книги, за умови участі у програмі KDP Select – безкоштовно.

Разом: $90

Як бачите, поріг входу в книжковий бізнес на Amazon досить низький, якщо порівнювати його з товарним, де для старту на сьогоднішній день необхідно $3 000 — $5 000.

Про що писати книги для продажу – Книжковий бізнес з Amazon

Зауважте, що найбільш популярні бестселери в жанрі non-fiction завжди написані на одну з тем, яка зачіпає 3 головних людських бажання: багатство, здоров’я і щастя.

Саме тому книги про відносини, бізнес, фінанси, особистісний ріст і розвиток, здоров’я і красу завжди користуються популярністю.

«Прибуткових» тим для книг безліч

І це дійсно так. Ось тільки невелика частина списку тем, на які можна писати цілі серії книг:

 • способи боротьби зі старінням;
 • методики управління гнівом;
 • астрономія для дітей і дорослих;
 • методи боротьби з болем у спині;
 • туризм, виживання, гіди по країнам;
 • книги про риболовлю;
 • тема краси і здоров’я;
 • книги по дресурі кішок, собак, птахів, коней і т. д.
 • книги по кераміці: виготовлення власними руками, розпис, випалювання і т. д.
 • кулінарія/рецепти (конкуренція висока, але все ще можна знайти ніші);
 • книги з копірайтингу, реклами в інтернет;
 • DIY книги по ремонту, декору приміщень;
 • виховання дітей і психологія сімейних відносин;
 • книги з садівництва і ландшафтного дизайну;
 • як навчитися грати на гітарі, скрипці, банджо і т. д.
 • як вивчити іноземну мову, як поліпшити пам’ять, і інші «як…»;
 • книги по мотивації, саморозвитку;
 • підручники по фотографії і обробці фотознімків;
 • виноробство, виготовлення віскі і ще багато-багато всього.

Природно, є й інші теми, які періодично з’являються і моментально стають бестселерами, але вони недовговічні і заробити на них можна, якщо потрапити в цю хвилю одним з перших.

Скільки можна заробляти на книжках?

Насправді обмеження прибутку у цього бізнесу немає. Проте суть в тому, щоб запустити велику кількість книг, які в загальній складності будуть приносити вам хороший дохід. На даний момент прибуток з акаунта, на якому видано вже більше 200 книг, становить $6500, при цьому ¼ частину прибутку щомісяця йде на розвиток бізнесу і видання нових книг, таким чином чистий прибуток становить близько $4000 в місяць.

Ось, наприклад, одна з наших книг на кулінарну тему, яка вже стала бестселером в своїй категорії. Jeff Medison — автор книги, повністю вигаданий персонаж, під псевдонімом якого ми видаємо серію книг на тему здорового харчування. На створення цієї книги пішло всього $80, а за перші 2 тижні вдалося заробити $165, $85 з яких — чистий прибуток.

Перевага цієї моделі бізнесу в доході від пасивної продажу книг, опублікованих раніше. На підтримку цих продажів не витрачається ні час, ні гроші, ні уваги. Не потрібно стежити за наявністю книг на складі, якщо матеріал цікавий і добре пропрацьований – він поступово буде збирати позитивні відгуки і продаватися самостійно. Життєвий цикл однієї книги, залежно від ніші, від півроку до декількох років.

Кому буде цікавий видавничий бізнес на Amazon?

Створення та продаж книг – це не тільки повноцінний бізнес, але і спосіб просування ваших товарів на Amazon. Під час промо-активності в програмі KDP Select вашу книгу можуть завантажувати (як платно, так і безкоштовно) 500-2000 раз на добу. Якщо в кожній з них буде інформація про те, як отримати купон на той чи інший товар – це дозволить досить швидко зібрати відмінну базу потенційних клієнтів, за умови, що тематика книги зачіпає нішу в якій представлений товар. Також книгу можна пропонувати в якості бонусу до товару та отримати додаткову конкурентну перевагу перед іншими продавцями.

Крім того, за допомогою книг на ринку США можна просувати свою компанію, бренд або себе особисто, розповісти аудиторії про свій бізнес, зібрати базу потенційних клієнтів і, таким чином, окупити витрати на просування.

І зрозуміло, що бізнес з продажу книг на Amazon підійде всім, хто хоче відкрити для себе ще одне джерело доходу. При правильній організації процесу, ведення і підтримання такого бізнесу може йти до 4-х годин на тиждень.

Можливість навчатися у професіонала має велике значення в бізнесі, як і в будь-якому іншому починанні. Можна витратити час, сили, набити власні гулі, які можуть відбитися у фінансовій втрати і, в кінцевому підсумку, можливо, здатися зі словами «Це не робоча модель» або «Цей бізнес працює тільки для американців». А можна пройти весь цей шлях разом з наставником і командою, які не тільки розкажуть про поетапні дії, але й доведуть вас до результату.

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про