Як заробити за 5 хвилин – ТОП способи і реальні приклади

Як заробити за 5 хвилин Заробіток онлайн

Люди рідко надають сенс такого незначного відрізку часу, як п’ять хвилин, який йде на дрібниці на зразок телефонної розмови, читання блогів або постів в соціальних мережах. Проте, за 5 хвилин можна швидко заробити гроші, і прикладів цьому безліч.

Всього лише за 1 хвилину ці люди отримують:

 • Власник Microsoft Білл Гейтс – $ 6659;
 • Найбільший інвестор Уоррен Баффетт – $ 5594;
 • Телекомунікаційний магнат Карлос Слім Халу – $ 3995;
 • Режисер Стівен Спілберг – $ 632;
 • Ведучий Говард Стерн – $ 575;
 • Режисер Джордж Лукас — $447.

Наочним порівнянням виступає дохід в хвилину у середньостатистичної сім’ї з США – всього лише $ 0,12.

Скільки можна заробити за 5 хвилин в Україні

Залежно від способу заробітку звичайній людині з невеликими вкладеннями в інтернеті можна за 5 хвилин заробити 50-500 гривень і навіть більше, а без вкладень – 5-10 гривень. Це реальні цифри, засновані на широкодоступних видах робіт.

Факт: якщо брати за приклад заробітну плату 20 000 гривень на місяць (до якої багатьом на жаль дуже далеко), то такий співробітник відпрацьовує приблизно 180 годин і отримує за 5 хвилин близько 9 гривень 20 копійок. Таким чином, навіть низькокваліфікована робота в мережі може конкурувати з досить прибутковою зайнятістю.

Багато людей прагнуть заробляти від 10 000 гривень на місяць і більше. Для цього необхідно зрозуміти, як заробляти за 5 хвилин мінімум 25 гривень. Без вкладень домогтися такого результату непросто, оскільки буде потрібно вузькоспеціалізований навик і роки досвіду. Інша справа – працювати з примноження капіталу в бізнесі, який можна масштабувати до величезних оборотів.

Реальні способи заробітку за п’ять хвилин

Звернемо увагу на основні доступні сьогодні методики, як заробити 5 – 50 гривень за 5 хвилин в інтернеті.

Біржі завдань (букси)

Під буксами розуміють спеціальні сервіси, де викладаються замовлення на виконання простих дій: переходів на сайт, реєстрацій, оформлення відгуків, введення капчі і т. д. За ці елементарні дії людина може отримувати від 1 до 50 грн.

Подібні сервіси існують вже дуже давно, ось деякі з них:

 • WMMail – найстаріша біржа, яка містить завдання з серфінгу в інтернеті, а також читання листів і реєстрацій.
 • SeoSprint – аналог вищевказаної біржі з безліччю замовлень з серфінгу.
 • RuCaptcha – сервіс по введенню капчі за гроші.
 • ProfitTask – ще один варіант з простими замовленнями з серфінгу.
 • Qcomment – сервіс з коментування постів на замовлення.
 • SurfEarner – доповнення до браузера для заробітку, яке періодично показує рекламні банери.

Сюди ж можна віднести біржі копірайтингу, на яких нерідко викладають завдання з написання невеликих відгуків, переходам на сайт і багато інших:

 • Advego;
 • eTXT;
 • і інші біржі.

Приклад завдання на Адвего:

Приклад завдання на Адвего
Ось приклад завдання на Адвего

Дані біржі в теорії підійдуть і для наступних розділів про соціальні мережі і додатках, оскільки там зустрічаються дуже різноманітні завдання.

Висновок: в цілому букси це хороший варіант, як заробити гроші за 5 хвилин без вкладень, але щоб заробляти добре і постійно, доведеться багато працювати, брати безліч різних замовлень одночасно на різних буксах.

Соціальні мережі

Існують біржі завдань, які спеціалізуються виключно на соціальних мережах. Там є такі завдання, як: поставити лайк, підписатися, зробити репост і т. д. Ось деякі з цих бірж:

 • VKTarget – дуже популярна система з безліччю завдань, є лідером на ринку;
 • SocialTools – ще одне відоме джерело для пошуку замовлень по соц. мереж, йому можна заслужено віддати друге місце;
 • Smmok;
 • Форумок .

Останні три біржі менш популярні і мають більш низьку вартість на замовлення, але в якості доповнення для постійної наявності завдань дуже навіть знадобляться.

Приклад завдань на VKTarget:

Як заробити за 5 хвилин - ТОП способи і реальні приклади
виконання простих дій з оплатою

Висновок: вартість завдання невелика, але і на виконання йде кілька секунд. В цілому подібні завдання схожі на букси, тому соціальні мережі досить простий спосіб, як можна заробити за 5 хвилин без вкладень.

Встановлення програм

Сьогодні практично у кожного є смартфон на базі Android або навіть iOS, що відкриває непогані можливості для додаткового заробітку. На подібних завданнях можна заробити 50 грн за п’ять хвилин і більше, але, на жаль, кількість таких робіт обмежена. Встановивши всі можливі додатки, ви просто будете сидіти без роботи.

Досить щедро оплачують установку та відгуки про програму на раніше згаданому Advego. Середня ціна за таку двохвилинну роботу в районі 50 рублів. Протягом тижня з’являється близько 20 подібних замовлень.

Інші місця, де шукати завдання по установці додатків:

 • Apptools;
 • PayForInstall;
 • GoAppCash;
 • AdvertApp;
 • Apprating.

Таких сервісів по установці розвелося досить багато, плюс подібні завдання є і на буксах, але платять там за них набагато менше.

Висновок: установка додатків – вигідний спосіб, як заробити за 5 хвилин, але має сильні обмеження в кількості завдань, тому постійним і єдиним джерелом доходу бути не може.

Опитувальники

Маркетингові та статистичні дослідження проводяться в світі дуже давно, а інтернет відкрив для них нові перспективи, адже опитування тепер можна здійснювати в режимі онлайн. Це дає масу можливостей для людей без досвіду отримати додатковий дохід при заповненні подібних анкет в інтернеті.

Кілька сервісів для заробітку на опитуваннях:

 • PlatnijOpros ;
 • InternetOpros ;
 • GlobalTestMarket (закордонний сервіс);
 • ЕкспертнеМненє ;
 • Автопрос ;
 • Анкетка.

Висновок: дохід з опитувань невеликий, але якщо ви будете ретельно працювати і брати анкети з багатьох опитувальників одночасно, заробити вийде.

Фондовий ринок

Завдяки Чиказькій біржі опціонів (CBOE), кожна людина з будь-якої точки світу може купувати опціони, які є вершиною заробітку в мережі і єдиним способом за 5 хвилин заробити 1000-5000 гривень і більше, але вимагає не великих вкладень.

Суть опціону: він купується на певний термін – ви вказуєте його самі (від хвилини до декількох місяців) на будь-який біржовий актив – акції, індекси, товари … В умовах опціону потрібно вказати, чи буде ціна вища чи нижча на момент закриття угоди. Таким чином, якщо ви купили опціон на 5 хвилин з умовою зростання акцій Google, і через 5 хвилин вони дійсно будуть коштувати дорожче, ніж на момент покупки – ви отримаєте 70% прибутку.

Прибутковість за опціоном може становити від 70 до 80% за 5 хвилин . Але як дізнатися, буде ціна вища або нижча? Для цього використовують різні стратегії, наприклад, є стратегія на 5 хвилин – Royal Fish .

На живому графіку цін вже підключені два індикатори – Fisher Transform і Stochastic . Поруч з назвою індикатора Stochastic є кнопки налаштувань – потрібно натиснути на шестірню і вибрати параметри 20, 3, 3 . Індикатор Фішера залишаємо як є.

Якщо лінії індикатора Fisher перетнулися нижче рівня -2000 , а у індикатора Stochastic лінії перетнулися нижче рівня 20 , то можна сміливо купувати опціон на 5 хвилин з умовою ВГОРУ.

Індикатори в даному випадку говорять про те, що зараз ціна піде вгору, так як досягла свого локального дна.

Зворотна ситуація, коли потрібно купувати опціон ВНИЗ, якщо лінії індикатора Fisher перетнулися вище рівня 4000, а у індикатора Stochastic лінії перетнулися вище рівня 80:

Прибуток по кожній угоді відомий заздалегідь.

Ми торгуємо у брокера FiNMAX – це надійний брокер, який регулюється надійними органами, пропонує багато активів і високі відсотки виплат.

Поради від професіоналів

Спеціально для початківців ми підготували кілька корисних рекомендацій:

 1. Не загострювати увагу тільки на одному джерелі заробітку, використовуйте відразу кілька – це допоможе виявити найбільш вигідний варіант для вас, а також не сидіти без роботи, коли немає замовлень.
 2. Намагайтеся робити те, що вам подобається – наскільки б прибутковою не була справа, воно того не варто, якщо вам від нього некомфортно і противно. Якщо любите соц. мережі, то ставте лайки, якщо немає, то пробуйте завантажувати додатки, або щось ще.
 3. Не беріться за зовсім дешеву роботу – зазвичай вона нелегче тієї, що дорожче, а її упорядник жадібний і спробує причепитися до виконання.
 4. Якщо ви погано переносите втрату грошей, то не зв’язуйтеся з опціонами – торгівлі без збитків не буває. З іншого боку, якщо ваші нерви залізні, то варто спробувати свої сили в трейдингу.
 5. Обзаведіться електронним гаманцями WebMoney і отримаєте відповідні атестати – це потрібно практично в будь-якій біржі для виведення грошей.
 6. Не зациклюйтеся, якщо знайшли стабільний дохід – саморозвиток є єдиним шляхом для виживання в конкурентному середовищі.

Дотримуючись вищевказаних порад, ви зможете не тільки швидко заробити гроші, але і робити це стабільно.

Висновок

Існує безліч способів, як заробити гроші за 5 хвилин в інтернеті. Це можуть бути прості завдання з серфінгу в інтернеті, лайки і репости в соціальних мережах, проходження опитувань і установка додатків на смартфон. При наявності невеликих вкладень заробіток і зовсім може бути необмеженим в торгівлі опціонами. Для успішного отримання доходу досить знайти комфортне заняття і брати замовлення на декількох біржах одночасно.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар

 1. Ivan

  Перевірено. Стабільно кожного року.

  Відповіcти