Чи можливо заробляти на OLX без вкладень

заробляти на OLX

Статтю оновлено:

OLX (іноді пишуть ОЛХ) – це найбільший майданчик в Україні з продажу товарів, машин, нерухомості і послуг. І ходять чутки, що можна заробляти на OLX без вкладень. Чи так це?

Напевно багато хто чув про курси у різних експертів, які з нуля починали заробляти на OLX великі гроші! І ось вони готові поділитися своїми знаннями. Ми вирішили подивитися на їх схему і показати її вам.

Як заробляти на OLX новачкові

Якщо ви ніколи не продавали товари на OLX, то для початку потрібно освоїтися на платформі. Там дійсно багато тонкощів з налаштування оголошень, а так само досить шахраїв, які тільки роблять вигляд, що купують або продають речі.

Тому для початку ми рекомендуємо почитати докладні інструкції з налаштування оголошень. Потім викласти свої непотрібні речі і постаратися позбутися від усього, що вам хочеться продати через дану площадку.

План дій:

  • Шукаємо непотрібну річ;
  • Виставляємо на OLX;
  • Якщо не продається, переробляємо оголошення;
  • Продаж.

Головне віддавайте товар після передачі грошей, тому що іноді трапляються недобросовісні люди, які можуть обдурити.

Загалом всі бізнес тренери по OLX починають з продажу непотрібного барахла з дому. І тільки потім переходять до більш серйозних схем по заробітку на OLX.

Як заробляють на OLX без вкладення коштів

Останнім часом виділяють кілька видів заробітку на OLX. Перший, це робота за відсотки від продажів. А другий, створення товару для продажу.

Якщо ви збираєтеся працювати за відсоток від продажів, то можете продавати речі близьких і друзів, а потім ділити прибуток. І не радимо працювати на великі компанії за відсоток, тому що це забирає багато часу і дає мало прибутку.

Зараз набагато краще створювати своїми руками меблі, дитячі іграшки, малювати картини і пропонувати свої професійні послуги в місті. Це може дійсно приносити по 10-40 тисяч гривень в місті-мільйоннику.

Звичайно ж є третій варіант, де потрібно вкласти гроші в покупку товару, а потім продавати його за завищеною ціною. Але для цього потрібно напрацювати досвід продажів в даній сфері, інакше нічого не вийде!

Як заробляють на перепродажі товарів:

  • Знаходьте потрібний товар, припустимо, на AliExpress;
  • Виставляєте його на OLX, але ставите ціну, з якою можна отримати необхідний прибуток;
  • Фіксуєте кількість дзвінків і скільки людей були готові до угоди;
  • Якщо було багато дзвінків, то можна починати закуповуватися товаром.

При цьому першу партію рекомендуємо брати невелику, так як вона буде тестовою. І вам необхідно зрозуміти, як швидко будуть окупатися ваші товари. На перепродажі заробляють більше 100 тисяч грн.

В цілому новачкам спочатку може бути складно, але якщо постаратись то вже в перших кілька місяців можна вийти на пристойний дохід на ОЛХ. І якщо хочете дізнатися більш докладно про кожну схему заробітку на OLX, тоді обов’язково пишіть про це в коментарях! Щоб ми в майбутньому написали більше подібних статей!

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про