Як заробити з Avon на продажі та рекламі косметики

Заробіток з AVON Заробіток на продажі товарів

Зараз ми вам розповімо як можна заробити в Ейвон і як будується робота в Avon для тих, хто хоче заробляти гроші разом з компанією.

Якщо ви раптом не знаєте, Avon – це одна із найбільших компаній по виробництву якісної косметики. І якраз косметичні засоби ви будете продавати, щоб заробити.

Хтось приходить в компанію, купуючи «для себе», хтось шукає спосіб заробити. І ті й інші отримують свою вигоду. Давайте розберемо — з чого складається цей дохід і скільки можна заробити в Ейвон.

Ну і зрозуміло, що мова йде насамперед про заробіток для жінок. Адже саме вони користуються косметикою кожного дня.

Як заробити з Avon в інтернеті

Ви прийшли в компанію Ейвон заробити. Для цього потрібно стати Представником і пропонувати (продавати) продукцію Клієнтам з каталогу Avon. Ви отримуєте до 30% від продажів і подарунки. Та знижка, яку ви отримаєте, як представник, і є ваш заробіток в компанії.

Конкретний прибуток буде залежить від особистої активності представника. Наприклад, якщо сума вашого замовлення за цінами каталогу склала 10 000 грн, то ви з цього заробите 3000 грн. Це ваш чистий дохід!

Як відбувається процес заробітку в Ейвон

Щоб почати заробляти на продукції Avon, потрібно зареєструватися і стати представником компанії. Реєстрація відбувається безплатно і дуже швидко: буквально протягом одної-двох годин ви отримаєте комп’ютерний номер і пароль.

Після реєстрації ви отримуєте гарантований подарунок від компанії і повну інструкцію для роботи в Ейвон. Координатор детально все розповість і покаже. У нашій команді кожен новачок може отримати підтримку і мотивацію до професійного зростання.

Перше, що потрібно зробити — знайти клієнтів.

Де шукати клієнтів Avon

 • Немає часу шукати нових клієнтів на вулиці? Шукайте їх онлайн — це цікаво і просто. Не забувайте і про ваше оточення. Поступово ви наберете своїх постійних клієнтів.
 • Складіть список ваших знайомих, подруг, колег по роботі, родичів. Іншими словами всіх, кому була б цікава косметична продукція Ейвон.
 • Почніть користуватися електронними каталогами Avon. Розсилайте їх по електронній пошті або через соціальні мережі.
 • Виберіть одну або кілька популярних соціальних мереж. Створіть свою групу і запросіть в неї ваших потенційних покупців.
 • Влаштовуйте конкурси з репостами в своїй групі для залучення нових клієнтів.
 • Розміщуйте інформацію про поточні акції, спеціальні пропозиції, новинки та знижки.
 • Пропонуйте стати представником Ейвон подругам і клієнткам, які проявили інтерес до цього бізнесу.

Ось побачите, незабаром клієнти самі почнуть вас шукати, збільшуючи ваш прибуток!

Власний інтернет-магазин Avon

Компанія AVON пропонує вам скористатися унікальною можливістю — відкрити ваш персональний Інтернет-магазин Avon, який допоможе вам знайти нових клієнтів і збільшити ваш заробіток. Реєстрація та використання магазину абсолютно безкоштовне. Відкрити інтернет-магазин дуже просто.

Приблизний розрахунок заробітку в Ейвон

Давайте порахуємо, ви новий Представник Avon і робите своє перше замовлення через особистий кабінет Ейвон. Ви показали каталог 5 свої клієнтам, плюс у вас є замовлення з онлайн-магазину. Ваше замовлення вийшов на 4500 гривень за цінами каталогу. Саме цю суму вони вам віддадуть, коли ви принесете косметику. Як новий представник на своє перше замовлення Ви отримаєте знижку 30%. Значить в компанію Ейвон ви заплатите за це замовлення:

4500 — 30% = 3150 гривень.

Значить ваш дохід за цим замовленням складе: 4500 — 3105 = 1350 гривень.

УВАГА З ОДНОГО КАТАЛОГУ ВИ ЗМОЖЕТЕ ВІДПРАВЛЯТИ ДО 10 ЗАМОВЛЕНЬ. (Один каталог діє три тижні). Це тільки початок. Чим більше у вас буде клієнтів, тим вищим буде ваш дохід в Avon.

Важливі нюанси роботи в Avon

У разі, якщо вашим клієнтам або вам чимось не підходить продукція компанії, ви зможете її відправити назад і отримати назад свої гроші. Такий варіант доступний в період перших трьох місяців після покупки.

Ще одна важлива особливість – вам не обов’язково платити за косметику, яку ви отримали.  Ви зможете відтермінувати оплату навіть на тижневий період.

А ще кожен, хто заробляє на Avon, отримає можливість додаткового доходу. Для цього слід користуватись спеціальними промо компанії, які доступні тільки її Представникам.  Так, наприклад, ви отримаєте додаткові прибутки, якщо будете розповсюджувати акційну продукцію Ейвон, на яку значно нижчі ціни.

А ще діє чудова програма «Заохочення нових Представників», де активним користувачам нараховуються цікаві подарунки, завдяки яким виходить заробляти ще більші суми.

Щоб отримати можливість обмінювати зароблені в рамках програми бали на подарунки, слід зареєструватись в «Клубі AVON».

Якщо ви правильно підійдете до справи, то отримуватимете хороший заробіток з Avon, який не забирає багато часу. Зі слів самих представників, робота у них не займає більше 5-6 годин на тиждень. Тому ви цілком можете поєднувати такий підробіток з основною роботою.

Одна із головних перспектив такої роботи для жінок на дому віддалено – можливість стати Координатором AVON. Це дозволить вам створити надійне джерело пасивного доходу і розвиватись.

Читайте: Як заробити мамі в декреті.

Як побудувати свій бізнес з компанією Ейвон

Заробіток координатора в Ейвон може бути безмежним. Стати Координатором може будь-який Клієнт компанії. Але в першу чергу це унікальна пропозиція відкриває чудову перспективу збільшення заробітків і продовження своєї кар’єри в компанії для Представників Avon.

Хто такий координатор

Координатор — це Представник, який створює свою власну групу Представників (реєструє таких же представників). Запрошує людей в компанію і вчить всім навичкам — збирати замовлення, відправляти замовлення, отримувати замовлення. Якщо у представника виникають будь-які проблеми або питання, то Координатор допомагає представнику.

Координатор-це начальник свого відділу продажів. Це лідер своєї групи.

Як стати координатором

Координатором може стати будь-який громадянин України, який досяг 18-річного віку. І це не обов’язково має бути жінка. Для цього потрібно стати представником, зробити перше замовлення в Avon і подати заявку на координатора.

З новим координатором компанія укладає офіційний договір з виплатами та відрахування до ПФ. Перелік необхідних документів вам розповість ваш координатор.

Що повинен робити координатор

Основні обов’язки координатора Ейвон – це Реєстрація нових представників і надання допомоги своїй групі в виникаючих питаннях і звичайно ж навчання.

Звичайно обов’язок координатора мають на увазі пошук нових представників. І відразу виникає питання: “Де ж я знаходитиму нових представників?” Це питання дуже правильне, і, напевно, найголовніше в ухваленні рішення.

В першу чергу ви пропонуєте своїм клієнтам отримати знижку і стати представником. А найголовніше Компанія Avon приготувала для вас кілька готових рішень, щоб представники самі могли знайти вас:

 • масова реклама на ТБ і в пресі;
 • проведення акцій у великих містах України;
 • можливість відкрити свій власний інтернет-магазин (безкоштовно);
 • готові відеоролики, додатки для соціальних мереж і мобільних телефонів;
 • реєстрація на карті міста, (Будь-яка людина, що цікавиться, може звернутися до вас безпосередньо).

Не пропустіть шанс, розвинути свою групу з першого місяця роботи.

Щоб заробляти з Avon вже з перших днів і протягом усього часу роботи Координатора, компанія піклується про його професійний розвиток. Координатор отримує необхідні знання і онлайн-навчання.

Скільки заробляють з Ейвон

Яка зарплата у Координатора Ейвон? 17 кампаній — 17 зарплат в році. Ваша зарплата буде залежати від результатів групи, так як від них виходять комісійні винагороди.

Комісійна винагорода-це відсотки з продажів своєї групи, від 5% до 12% кожні три тижні, тому що комісійні Координатор отримує раз на три тижні = 17 кампаній на рік = 17 комісійних за рік.

Є кампанії протягом року, коли ваш дохід зростає в 2-3 рази, тому що збільшується кількість замовлень і виростає середня сума замовлення. Це новорічні кампанії і продажі перед 8 березня.

Плюс до 30% доходу від особистих продажів.

Зазвичай, середній дохід координатора Ейвон становить не менше 10 тисяч грн на місяць. Найдивовижніше, що після добре налагодженої і поставленої роботи, ви будете отримувати за неї зарплату, не беручи в ній участі особисто.

Якщо ваша група буде досить великою, то виїхавши на відпочинок до моря, після повернення ви все одно отримаєте гроші, так як представники зароблять їх вам.

Доходи координатора повністю залежать від продажу особистої групи, чим більше група, тим більше дохід.

Програми Заохочення

ПП-можливість для будь-якого Координатора, незалежно новачок він або відбувся лідер, 8 разів на рік заробити додаткові бонуси.

Бонуси за досягнення звань лідерського СЕГМЕНТА по МП компанії в розмірі подвоєння або потроєння % від ГТО його команди.

Отож заробіток з Avon – чудова можливість отримувати додаткові кошти та побудувати кар’єру працюючи вдома віддалено.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар

 1. Дiана

  Я хочу́ заробляти́

  Відповіcти
 2. Дарія

  Хочу заробляти

  Відповіcти