Оцініть статтю!

Заробіток на створенні відео на замовлення

заробіток на створенні відео

Статтю оновлено:

Абсолютно будь-які навички вдається застосовувати для заробітку в інтернеті. Зараз в тренді відео контент, а послуги грамотних монтажерів користуються величезним попитом. Тому поговоримо про заробіток на створенні відео (монтажі).

Клієнтам потрібні рекламні промо ролики, навчальні уроки, відео відгуки та багато іншого. Якщо вмієш створювати такий матеріал, варто запропонувати свої послуги.

Заробіток на створенні відео під замовлення не новий, але робочий і перевірений спосіб. За аналогічною схемою працюють копірайтери, які пишуть тексти для клієнтів. Там конкуренція набагато вище, та й за роботу часто беруться новачки, які демпінгують (занижують ціни). У сфері заробітку на створенні відеороликів немає такої щільності.

Як почати заробіток на створенні відео на замовлення?

Талановиті люди і досвідчені відео монтажери можуть заробляти двома основними способами. Перший – це створення роликів під замовлення. Другий – створення власного майданчика (наприклад, канал на Ютубі). Якщо вибрати перший варіант, то можна побудувати повноцінний бізнес на наданні послуг.

Без певних навичок тут не обійтися, потрібно добре розбиратися в відео редакторах. Плюс до цього, доведеться ефективно рекламувати свої послуги. У деяких випадках, крім софта потрібно ще й обладнання, тому що деякі ролики замовляють з нуля, тобто матеріал потрібно знімати самому або малювати.

Через інтернет постійно шукають професіоналів для створення відеороликів. Ними можуть бути як приватні особи, так і компанії. Умови завжди різні, надаються якісь матеріали, ідея, сюжет, сценарій, а іноді взагалі нічого немає. Доводиться індивідуально розглядати заявСкільки можна заробити на створенні відео?

Чи не вийде точно сказати, наскільки вигідно займатися такою справою. Середніх розцінок немає, все залежить від складності замовлення. Погодьтеся, набагато простіше зробити весільний ролик з фотографій клієнта, ніж намалювати з нуля яке-небудь промо відео. Під таку роботу доводиться шукати справжнього професіонала, а він точно знає ціну своєму часу.

Якщо відштовхуватися від загальних даних, прикладів і відгуків, то за легкі замовлення типу запису відео-відгуку можна отримати 100-300 гривень. А створення відео з нуля обійдеться замовнику мінімум в 1000-2000 гривень.

Які відео замовляють клієнти і цікаві ідеї

Досвідчений професіонал не відмовляється від будь-якого замовлення, якщо оплата гідна. Просять виконати різні дії, обробити, обрізати, створити відео з нуля. Якщо ви вирішите заповнити свій прайс або хочете запропонувати цілий список послуг, включайте в нього:

 • створення весільних відео з фотографій;
 • розробку рекламних промо роликів;
 • запис відео оглядів товарів;
 • створення відео презентацій;
 • розробка сімейних відео альбомів;
 • редагування, поліпшення відеороликів;
 • обрізка, склейка роликів;
 • створення відео заставок для каналів;
 • озвучка відеороликів;
 • анімовані і мальовані відео;
 • додавання субтитрів у відео;
 • запис роликів за сценарієм;
 • допомога в складанні сценарію.

Є маса додаткових послуг, які можна надавати разом зі створенням відео. Чим більший перелік ви подужаєте, тим краще. Є сенс домовлятися з весільними агентствами, фотографами, школами, це допоможе знайти замовників поза інтернетом.

А якщо йти далі, то можна зібрати контакти моделей і відомих людей, щоб створювати реально круті ролики під ключ. Це буде вже повноцінним бізнесом.

Де шукати замовлення на створення відео?

В першу чергу використовуйте усі відомі способи типу дощок оголошень, соціальних мереж, форумів. Не лінуйтеся поширювати інформацію з пропозицією своїх послуг, обов’язково додавайте до неї приклад своєї роботи. Взагалі, для пошуку замовників в інтернеті використовуються біржі фрілансу, ось найбільші з них:

 1. Weblancer

Насамперед зареєструйтеся на цьому сайті. Отримайте 30 днів безкоштовного доступу і за цей час точно встигнете отримати перші замовлення. Найбільша біржа пропонує корисні функції, можна рекламувати свій аккаунт, ведеться ТОП виконавців, можна розмістити портфоліо. Тут завжди багато замовників.

Не менш популярний проект, де прямо зараз є близько 50 відкритих замовлень. Сюди ж додаються і вакансії, за допомогою фільтрів ви легко знайдете роботу за своїм профілем. Платити нічого не потрібно, на сайті додана функція безпечної угоди, в якій адміністрація біржі виступає в ролі посередника.

Сервіс відрізняється від попередніх, тому що тут виконавці проходять реєстрацію і вибирають напрямок роботи, після чого система приймає замовлення і пропонує клієнтам 3 кандидатури. При реєстрації потрібні незначні вкладення, щоб отримати доступ до завдань. Вони окупаються при виконанні першого замовлення.

Тут ви не знайдете пропозицій від замовників. Сервіс створений, щоб фрілансери могли пропонувати свої послуги. Після реєстрації ви зможете заповнити форму в форматі «Можу за … зробити …». Зробіть своє оголошення незвичайним і цікавим, обов’язково заповніть анкету і надайте приклади своїх робіт.

Аналогічний сервіс, де вдається безкоштовно рекламувати свої послуги. Реєструйся та створюй кворки, сюди приходять замовники в пошуках виконавців для дрібної роботи. Фішка проекту в тому, що будь-яка послуга тут коштує 500 рублів (виконавець отримує 400 рублів, а 100 заробляэ сайт). Подумайте, що ви можете запропонувати за такі гроші.

Популярна російськомовна біржа фрілансу, де є окремий розділ роботи «Відео». Тут клієнти відкривають вакансії, додають проекти і запускають конкурси. Виконавці можуть скористатися розміщенням оголошень. У профілі можна завантажити портфоліо, використовувати віртуального менеджера, брати участь в батлах.

На цій біржі фрілансу в розділі відео монтаж свої послуги пропонують 170 виконавців. Нових фрілансерів рекламують на головній сторінці, можна додати портфоліо в профіль, подивитися відкриті замовлення. Сервіс працює з 2006 року, не вимагає ніяких вкладень, кожен день з’являються нові замовлення

Українська біржа фрілансу, де є купа замовлень. Тут адміністрація заморожує кошти для виконавців, пропонує широкий функціонал (форум, особисті повідомлення, вкладення і інші інструменти), можна навіть працювати за договором. Серед іменитих клієнтів є такі компанії як Alibaba, ПриватБанк, Sheba і багато інших.

Біржа працює з 2007 року, сюди додаються проекти і вакансії, а також виконавцям доступні інші інструменти для швидкого пошуку роботи. Навіть без реєстрації ви можете ознайомитися зі списком проектів. Зараз тут відкрито понад 60 000 пропозицій, оплата проводиться через безпечні угоди.

Це зарубіжна біржа фріланса, тут найбільше потенційних клієнтів, але без знання англійської мови не розберешся. Виконавців з України рідше вибирають, зате тут безліч різних функцій, все безкоштовно і завжди є пропозиції від замовників.

Якщо ви плануєте всерйоз взятися за заробіток на створенні відеороликів, то краще зареєструватися на всіх цих сайтах. Джерел замовлень повинно бути якомога більше, плюс ви будете паралельно розкручувати відразу кілька акаунтів і швидше наберете базу постійних клієнтів.

Фішки і переваги заробітку на створенні відеороликів

Такий вид діяльності має масу переваг, крім того, що вдається заробляти непогані гроші, підвищуєш рівень своїх навичок, а це стане в нагоді в майбутньому. Чому варто займатися створенням відео і про що потрібно знати?

 • як показує практика, в 60% випадків замовники повертаються, тому що знайти хорошого професіонала не так просто;
 • в порівнянні з іншими фріланс напрямками, робота з відеороликами відрізняється відносно низькою конкуренцією;
 • якісні відеоролики, це найефективніша реклама. Створюйте портфоліо і заводите свій майданчик для публікації прикладів;
 • на старті не потрібно нічого крім навичок, вдається почати з нуля і якщо пощастить, швидко встановити вигідну співпрацю;
 • щоб заробляти на відео хороші гроші, потрібно вивчати рекламну нішу, розбиратися в маркетингу;
 • рекламуйте свої послуги всюди, де це тільки можливо. На старті важливо забезпечити собі ефективну рекламу і набирати базу клієнтів;
 • перед виконанням замовлення, завжди запитуйте більше інформації про проект. Головне, це дізнатися цільову аудиторію і мета створення ролика;
 • є сенс на старті знизити ціни, щоб перебити пропозиції конкурентів, скільки брати за роботу? Просто подивіться розцінки у інших фрілансерів;
 • заробіток на створенні відео відкриває широкі перспективи, досвідчений фахівець може реалізувати відразу кілька бізнес ідей.

Будь-які знання і навички потрібно застосовувати для заробітку, тим більше, якщо вам подобається цим займатися. Редагування, монтаж і створення відеороликів під замовлення – реально цікава робота.

Свій бізнес – заробіток на створенні відеороликів

Про перспективи потрібно думати в першу чергу, адже сьогодні ви створюєте для когось ролики, а вже через кілька місяців можете стати власником цілої компанії. Які варіанти більше підходять фахівцям з монтажу відео:

 1. Відкриття веб студії.

Збирайте однодумців, фахівців різного спрямування і відкривайте компанію, яка зможе надавати клієнтам цілий комплекс послуг. Наприклад, ви можете записувати відео, хтось вміє його грамотно обробляти, ще один співробітник буде займатися мальованими роликами і т. д.

Спілкуйтеся на форумах, передавайте замовлення іншим виконавцям, набирайте команду. У такі студії звертаються імениті концерни, за проведення рекламної компанії вони готові платити мільйони.

 • Запуск свого майданчика

На основі створюваного контенту завжди потрібно створювати свої проекти. Для розміщення відеороликів, ідеально підходить YouTube. Розкручені канали приносять непогані гроші. Почніть заробіток на створенні відео про міста, автомобілі, кулінарію, та хоч про те, як займатися монтажем або робити хороші фотографії. З чого почати? Прочитайте нашу детальну статтю про створення блогу на Ютубі і заробіток на рекламі. Використовуючи цей спосіб, швидко гроші не заробити, зате відкриються широкі перспективи.

 • Інформаційний бізнес .

Будь-які знання можна перевести в цифровий формат. Створіть свій навчальний курс для початківця фахівця з монтажу відео, напишіть електронну книгу, інструкції, уроки і т. д.

Все це буде інфопродуктом, який можна продавати в необмеженій кількості. Ми вже розповідали, як заробити на інфопродуктах . Доведеться ефективно рекламувати свій товар, а можливо і вкладати в це гроші. Як варіант, можна вести продажу через партнерів, віддаючи їм відсоток з продажів.

Ми лише коротко розповіли про можливості професіоналів зі створення відео. Запускаючи свою справу, доводиться довго працювати і чекати прибутку, зате він буде в рази більшим, ніж при роботі на фрілансі.

Заробіток на створенні і продажі готових відео

У кожного досвідченого фахівця з монтажу і створення відеороликів є якісь напрацювання. Їх можна використовувати в якості товару, через фотобанки продають не тільки якісні знімки. Є таке поняття, як потокове відео, їх купують для реклами, розміщення на сайтах, додавання в інші проекти:

За тематикою немає обмежень, але на кожному сайті для продажу готових роликів є свої вимоги. Найчастіше це обов’язково авторське унікальне відео у високій роздільній здатності, без аудіо доріжки і не більше 60 секунд. Також врахуйте, що від кожної особи, присутньої в кадрі доведеться взяти дозвіл. Зараз такий вид заробітку пропонується наступними сайтами:

 • DepositPhotos;
 • Pond5 ;
 • Clipcanvas ;
 • RevoStock ;
 • Canstockphoto .

Автори роликів отримують лише відсоток від того, що витрачає рекламодавець (зазвичай близько 30%). Середня вартість варіюється від 10 $ до 50 $. Найголовніше, що продаються матеріали з правом на використання, тобто їх можуть купувати скільки завгодно раз. Якщо вирішите спробувати, не забувайте додавати великі описи і теги до кожного ролику.

Висновок

Тепер ви знаєте, як заробляти на створенні відеороликів і можете спробувати один з представлених варіантів. Професійні навички потрібно не тільки використовувати, а й розвивати. Починайте зараз і пам’ятайте про перспективи, з часом з’явиться можливість відкрити бізнес.

Необхідно набивати руку, розбиратися в темі, навчитися продавати свої послуги і заробити якусь репутацію. Далі простіше, замовники починають самі звертатися, залишається тільки вибрати найбільш вигідну пропозицію.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про