Заробіток на тестуванні ігор

Заробіток на тестуванні ігор

Не вставати в 7 ранку, збираючись на роботу, не «ламати голову» над черговими робочими завданнями, не занурюватися в рутину, а просто грати в ігри і заробляти гроші – чи реально це? Поговоримо про заробіток на тестуванні ігор.

Якщо брати в розрахунок той факт, що ігрова індустрія розвивається шаленими темпами (судячи по Dota 2 і CS) і попит на такий контент величезний, то можна припустити, що це реально. Сьогодні ми поговоримо про те, чи можливий заробіток на тестуванні ігор або це всього лише міф.

Що таке заробіток на тестуванні ігор?

В інтернеті можна зустріти величезну кількість реклами, типу «Максим насолоджується новою грою і отримує гроші». Причому ці речення зазвичай супроводжуються красивими картинками віртуальних купюр та інше.

Недосвідчена людина може легко піддатися на такі ось захоплюючі картинки. Але чи отримає вона бажаний заробіток на тестуванні ігор онлайн? Напевно ні, бо все це розраховано на довірливих користувачів, які ще не знають всіх тонкощів подібної роботи в мережі.

В Інтернеті існує безліч проектів, які пропонують заробляти на іграх. Я проаналізую два найбільш популярних – gametesters.ru і game-jobs.biz.

Сайт gametesters.ru відгуки та огляд

Досить відомий проект, який обіцяє кожному бажаючому заробіток від 250 до 2500 рублів у годину. Особливо напружуватися не треба буде – просто грай в ігри і дивися, як поповнюється твій баланс. Прям мрія якась. На головній сторінці є список популярних видавців ігор, але якщо прогортати сторінку до кінця, то там ми виявляємо текст, що сайт не дає ніяких гарантій. І текст цей написаний дуже малими літерами.

Найголовніше тут – це фраза «Сайт GameTesters.ru не гарантує вам ніяких заробітків або роботи». А до чого тоді гасла «Грай звідки хочеш і отримуй гроші за те, що граєш!» і т. д? Швидше за все це просто інструменти, що допомагають викачувати гроші.

Якщо все ж людина захоче зареєструватися в проекті, то він побачить повідомлення. Нібито кількість місць обмежена, причому цифра завжди однакова і не змінюється з часом.

Після заповнення полів реєстраційних йде перенаправлення на типову ефективну сторінку, де величезними літерами написано про переваги роботи тестера і величезні зарплати. Купа позитивних відгуків, картинки з популярних ігор – краса загалом.

Ну і в кінці природно нам пропонують оплатити курс, після прочитання якого настане просвітлення і можна буде заробляти по 100 доларів на годину, граючи в ігри.

Вартість курсу досить «скромна» — якихось 25 євро.

Важливо! Нічого заробити на цьому сайті у вас не вийде, він створений тільки для заробітку на довірливих людях.

До речі, в Інтернеті вдалося знайти цікавий відгук про цей проект. Виявляється, у 2013 році на ньому була платна реєстрація (потрібно було відправити СМС-повідомлення, яке коштувало 150 рублів). Мабуть за цей час сайт непогано «розвивався», раз ціна підвищилася більш ніж у 10 разів.

З цим проектом все зрозуміло, не варто витрачати на нього час, сподіваючись отримати міфічний дохід.

Аналіз game-jobs.biz

Цей ресурс виглядає більш сучасно, на відміну від попереднього. Привабливі яскраві тони і знайомі гасла «Заробляйте від $600 до $8000 граючи в комп’ютерні ігри».

На розробку проекту пішла ні одна тисяча, він вселяє довіру, але це оманливе враження. Знову ж, купа красивих слів про заробіток на тестуванні ігор і нічого більше. При реєстрації просять купити черговий диво-курс за 990 рублів. Причому, текст написаний дуже заманливий:

Нібито кількість місць обмежена, але спеціально для вас вони забронювали одне місце. Потрібно поспішити з оплатою, інакше воно дістанеться іншому. Словом, типова замануха.

Якщо ви відмовитеся від оплати курсу, то вас все одно не залишать у спокої й пришлють повідомлення. Спочатку час на покупку обмежено, а потім виявляється, що пропозиція ще дійсна, треба тільки оплатити курс.

Важливо! Сайт просто розводить на гроші. Ніяких гарантій на отримання роботи немає.

Заробити на тесті ігор не можна?

Після аналізу всієї інформації складається враження, що заробити на цьому нереально, проте насправді такі вакансії все ж існують. Тестувальник ігор – цілком реальна професія, проте вона приховує в собі безліч нюансів.

Знайти роботу цілком реально, якщо:

  • У вас є відповідні знання (навички програмування, знання платформ і т. д), досвід.
  • Є портфоліо з відгуками реальних клієнтів.

Влаштуватися в солідну корпорацію тестувальником дуже непросто, тому не варто сподіватися на легкі гроші.  Список вимог до тестувальника досить солідний, причому в ньому вказані специфічні слова, які може зрозуміти тільки обізнана людина.

Судячи з інформації, знайденої в мережі, зарплата тестувальника в Україні знаходиться в діапазоні 10-30 тисяч гривень.

Тестувальник ігор – це легко?

Багатьом чомусь здається, що тестування ігор не вимагає особливих зусиль. Настав час розвіяти цей міф. Ігрові компанії не відкривають свої двері для «задротів», які хочуть просто грати і отримувати за це гроші. Їм потрібні відповідальні фахівці, здатні виконувати поставлені завдання. Заробити на іграх все ж можна, але потрібно витратити чимало часу.

В роботі тестера ігор багато рутини. Потрібно цілий день безперервно сидіти за монітором і перевіряти самі різні ігрові аспекти: озвучку, працездатність елементів. До того ж зазвичай доводиться заповнювати чек-лист, фіксуючи всі знайдені помилки. Одним словом, робота підходить тільки стресостійким, посидючим людям.

Сподіваюся, тепер вам все зрозуміло про тест ігор і заробіток на цьому. Якщо ви хочете поділитися якоюсь інформацією по темі – пишіть у коментарях.

3 думки про “Заробіток на тестуванні ігор”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.