Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на спілкуванні в інтернеті

Заробіток на спілкуванні

В інтернет багато хто з нас заходить з однією метою – з кимось поспілкуватися. Соціальні мережі, форуми, чати – для цього створено багато інших ресурсів для цього. Поговоримо про заробіток на спілкуванні в неті.

Багато-хто навіть не здогадуються, що таке захоплення легко перетворити у віддалений заробіток. Для цього навіть створені спеціальні сайти, як для новачків, так і для досвідчених користувачів.

Заробіток на спілкуванні в інтернеті використовується в різних форматах. В основному, спілкування буде проходити на якусь певну тему. Ні, мова йде не про рекламу, зараз все дізнаєтеся. Як мінімум, ви можете виконувати прості завдання, де просять залишати коментарі. А для професіоналів з різних областей, придумані інші цікаві методи.

Сайти спілкування або заробіток на захопленнях

Щоб всі новачки могли легко заробляти гроші, створили клікові спонсори. Це сайти для накруток, чого завгодно і де завгодно у віртуальному середовищі. Після реєстрації на одному з буксів, можна відразу братися за завдання і отримувати чесні гроші. Для прикладу візьмемо поштовик Seosprint.

Після реєстрації на сайті, переходите до завдань і вибирайте категорію «Постинг в блоги/форуми».

Там знаходяться всі замовлення для тих, хто хоче заробити на спілкуванні з людьми. В основному, це написання коментарів на різних форумах, в групах соціальних мереж, блогах і так далі. Ніякої реклами розміщувати не потрібно, діліться своєю думкою, підтримуйте діалоги, відкривайте спори.

Ось вам приклад одного із завдань, тут просять написати коментар про сайт, про який ви зараз читаєте. Можна пошукати доручення, де потрібно спілкуватися в чатах і на різних сайтах.

Для цього знадобляться найкращі поштовики:

  • Wmmail;
  • Profitcentr;
  • Seo-Fast;
  • Socpublic;

Великої різниці між цими проектами немає, на кожному з них доступні дрібні завдання. Спілкуйтеся у формах коментарів, отримуйте чесні гроші. Як тільки замовлення закінчаться, переходьте на наступний сайт і продовжуйте працювати.

Сайти для заробітку на спілкуванні в інтернеті

Завдання по спілкуванню пропонуються не тільки на буксах. Є ще багато альтернативних систем, в основному, це заробіток на спілкуванні в соціальних мережах. Суть та ж, потрібно залишати коментарі, розвиваючи гілки.

Як бачите, оплата значно вища, але і вимоги серйозніші. Приклад було взято випадково, є на альтернативних сайтах багато дрібних завдань, де просять написати одне речення на якомусь форумі.

Qcomment – спеціально для заробітку на коментарях був створений проект, але зараз на нього є й інші завдання.

Prospero – всі замовлення по соціальним мережам, непогані гроші тут виплачуються авторам відгуків та статей.

Forumok – заробіток на спілкуванні на форумах є основним для користувачів, але також доступні завдання по соцмережам і блогам.

Advego – хоч біржа і створена для продажу статей, на ній є багато дрібних замовлень по коментуванню.

На такому віртуальному спілкуванні заробіток не дуже високий, проте він цікавий і не набридає. Також ви можете використовувати форуми з оплатою за повідомлення, в цьому випадку взагалі не доведеться десь реєструватися. Залишаєш повідомлення в темах або створюєш їх, отримуєш винагороди за активність.

Заробіток на спілкуванні з іноземцями через вебкамеру (для дівчат)

Такий варіант підходить далеко не всім, так як мова піде про роботу +18. В чатах з іноземцями можна піднімати понад 50$ кожен день, однак для цього доведеться влаштовувати відверті шоу. Чи здатні ви на це? Володіти бездоганними зовнішніми даними не вимагається, моделі виглядають по-різному, у всіх свої уподобання.

Сьогодні вебкам-робота на дому для дівчат і хлопців дуже популярна за кордоном, поступово вона набирає обертів і в Україні. Новачки бояться, що хтось їх впізнає або запишуть відео з трансляції. Якщо використовувати BongaCams, то ваші шоу неможливо буде записати (там стоїть блокування), а також в настройках можна буде заблокувати будь-яку країну.

Проект зарубіжний, Топові моделі отримують понад 10 000$ в місяць за спілкування з іноземцями. У Рунеті є аналог – Рунетки, тільки на ньому можуть працювати виключно дівчата. Конкуренція на тому і на іншому сайті висока, тому бажано придумати щось екстравагантне і подбати про якісну веб-камеру.

Об’єднуючи заробіток в інтернеті та спілкування з іноземцями, деяким моделям вдається поєднати прибуткову справу і захоплення. Ніхто не змушує вас робити те, що буде для вас не зовсім підходячим. Кожна модель сама вирішує, наскільки далеко зайти, проте зовсім не оголюючись, навряд чи вдасться когось затягнути в приват.

Заробіток на спілкуванні в чаті – робота оператором

Скільки відкрито інтернет-магазинів, різних сервісів та інших комерційних сайтах. На кожен з них потрібен цілий штат співробітників, готових виконувати роботу технічної підтримки. Такий заробіток на спілкуванні я і сам використовую, так як я є модератором на сайті Wmmail.

А ви хотіли б стати оператором, модератором і відповідати на запитання користувачів? Вирушайте на біржі фрілансу, там постійно розміщуються вакансії. Оплата, графік, інші умови – все це обговорюється індивідуально, в різні вимоги замовників.

Я б рекомендував шукати роботу через Weblancer, ця біржа досить популярна і в ній немає такої шаленої конкуренції, як на аналогічних сайтах. Перший місяць використання надається безкоштовно, за цей час ви точної знайдете постійних роботодавців, головне частіше перевіряти стрічку і пропонувати свою кандидатуру.

Є ще біржа фріланса Freelancerbay, на ній також розміщуються оголошення про віддалену роботу. Розглядайте та інші проекти, у ніші фрілансу величезна кількість напрямів. Ну а коли будете шукати вакансії оператора Call-центру, намагайтеся вибирати тільки ті, які вам підходять.

Заробіток на спілкуванні в скайпі – платні консультації

Ділитися своїми знаннями прибутково, деякі професіонали навіть відкрили власні школи і проводять вебінари. На цьому вони непогано заробляють, особливо, якщо знання з поширеною ніші (іноземні мови, бізнес, психологія). Свою справу організувати важко, для початку можна обмежитися наданням послуг.

Для експертів з різних областей було створено спеціальний сайт, називається він Liveexpert. На ньому потрібно пройти реєстрацію і вказати, по якій темі ви готові проконсультувати людей. Часто звертаються за допомогою до юристів і викладачів. Хоча є попит і на послуги ворожок/магів.

Цей сайт вже 7 років працює, а зареєстровано в системі всього 156 експертів. Конкуренція не така висока, але спочатку бажано знизити вартість або навіть попрацювати безкоштовно, щоб набрати рейтинг і завоювати повагу постійних клієнтів.

Звичайно, власний сайт буде приносити експерту набагато більше користі. За його розробку можуть взятися професіонали з Weblancer, також як і за розкрутку. Це коштує чималих грошей, зате ви відкриєте свою справу, ні від кого залежати не доведеться.

Деяких людей ще цікавить заробіток на спілкуванні на сайтах знайомств. Його у вас можуть замовити розробники нових проектів або за завданнями. Все що стосується шахрайства, ми не розглядаємо, оскільки виступаємо за чесну віддалену роботу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про