Заробіток для новачків в інтернеті на скороченні посилань

заробити на скороченні ссилок Заробіток на завданнях

Доброго дня дорогі друзі. Не у всіх є можливість з головою занурюватися світ онлайн-бізнесу. Але свої сили можна спробувати в дуже цікавій і не трудомісткій сфері, наприклад такій, як заробіток на скороченні ссилок.

Подібний спосіб є одним з найпростіших і не вимагає від вас висококваліфікованих навичок і знань.

Цей вид підробку підходить для всіх. Отримати свій перший дохід можна вже сьогодні, просто візьміть посилання і поділіться ним в соціальній мережі, блозі, на форумі, рекламному майданчику і після того, як по ній перейдуть, ви отримаєте своє перші гроші. Ваш дохід може становити при використанні рефералів від 2$ до 30$ в день.

Як відбувається заробіток на ссилках в інтернеті

Обмін посиланнями стає звичкою для користувачів Інтернету . Ми завжди даємо посилання на сайти нашим друзям, знайомим, особливо на Facebook, Twitter, Google plus, YouTube, без наміру заробляти гроші. Деякі блогери або інші люди також використовують завантаження посилань у своєму блозі, веб-сайті або через електронні листи.

Отже, чому б не почати на цьому заробляти, розмістивши URL (посилання) де завгодно, в будь-який час. Так, в залежності від вашої роботи цим способом ви можете заробити певні гроші.

У цьому способі заробляння грошей вам потрібно просто конвертувати коротке посилання з будь-якого іншого посилання і ділитися ним де завгодно. Коли хтось натискає на вашу URL-адресу, коротка URL-адреса чекає 5 секунд, а потім перенаправляється на вихідне посилання за призначенням.

Кожен сайт або компанія, що займається скороченням URL-адрес, оплачує різні ставки CPM. Тим не менш, ставка CPM залежить від країни, звідки люди відкривають ваші скорочені посилання. Таким чином, тарифи за тисячу показів (ставка оплати) різні для різних веб-сайтів партнерів а також для різних країн.

В принципі, будь-які гарні сайти для коротких URL-адрес оплачують їх видавцеві від 1 $ до 10 $ за 1000 переглядів. Ці компанії також надають реферальну систему, це означає, що якщо хтось приєднується до сервісу через вашу реферальну ссилку, тоді ви також отримаєте додаткові гроші до 20% комісії з їх заробітку.

Топ-5 найкращих сайтів для скорочення ссилок

Я зібрав кращі сайти в даному сегменті. Частина з них є російськомовними, але це не повинно послужити для вас явною проблемою. Причина по якій я вказав зарубіжні сайти, полягає в ставках, які вони надають за 1000 показів. Як правило вони істотно вищі від їх російських прототипів.

Список найкращих сайтів:

Shorte.st

Shorte.st — це самий надійний сервіс, доступний в сучасному світі інтернету. Це веб-сайт з більш творчими ідеями, і важливо те, що ви можете використовувати їх плагін WordPress і можливість збільшити свій дохід істотно збільшиться. Він платить вам близько 5-12 доларів за 1000 переглядів.

Щоб заробити більше грошей, використовуючи Shorte.st, використовуйте Facebook, Twitter, свій блог, WhatsApp, Hike, Google+ і т. д. Ваша заробітна плата (платіж) буде автоматично вирушати на 10-й день кожного місяця.

 • Спосіб оплати: Paypal або Payoneer
 • Мінімальна виплата: 5 $ через Paypal або 20 $ через Payoneer
 • Референтна заробітна плата: 20% комісійних від рефералів — на все життя
 • Alexa Rank (глобальний): 5,464

Linkshrink.net

Linkshrink.Net — також є популярним ресурсом. Середня вартість оплати коливається в районі від 2 $ до 5 $ за 1000 переглядів, а через реферальну програму ви можете отримати комісію в розмірі 10%. Це означає, що якщо у вас є 10 користувачів на LinkShrink, і якщо кожен з них заробляє 2 долари в день, ви будете заробляти в загальній складності 4 долара щодня, без будь-яких зусиль.

 • Заробіток за партнерською програмою — 10%
 • Варіант виплат: Paypal або Payza
 • Alexa Rank (Глобальний): 657

Скорочувач ссилок Bc.vc

Bc.vc — це сучасний веб-сайт для скорочення URL-адрес. До Bc.vc ви можете заробляти близько 4 доларів США за 1000 переглядів а при використанні партнерської програми, також можете отримати додаткові 10% комісії від доходу ваших рефералів.

Партнерські відрахування — 10%

Мінімальна виплата: 10 $ Через Paypal або IBANN

Alexa Rank (глобальний): 1,845

AdF.ly

AdF.ly — ще один досить популярний ресурс для новачків у світі онлайн заробітку. Проста процедура реєстрації, інтуїтивний інтерфейс середній дохід до 4 $ на 1000 переглядів.

Метод компенсації: мінімальна виплата 5 $ Paypal, Payza або AlertPay .

Референтний дохід: 20% заробітку на все життя.

Alexa Rank (глобальний): 165.

Linkbucks

Linkbuck (з рейтингом Global Alexa 1,038) пропонує користувачеві кожен раз заробляти гроші, конвертуючи і поширюючи скорочені посилання. Єдиним недоліком може служити невисока вартість оплати. За 1000 переходів ви можете отримати до 1$.

 • Референтна ставка заробітку: 20% комісії за час життя.
 • Варіант оплати: PayPal або Payoneer.
 • Alexa Rank (Глобальний): 10 713
 • Посилання: зареєструйтесь на Linkbucks. https://www.rhvgmritmziwcm.net/

Висновок

Якщо ви новачок або просто шукайте додатковий дохід. То заробіток на скороченні посилань є відмінним стартом або підмогою в отриманні додаткового прибутку в інтернеті. Ознайомитеся з усіма сайтами із списку, відмітьте слабкі і сильні сторони кожного з них і починаєте діяти.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар