Заробіток на перегляді реклами в інтернеті

заробіток на перегляді реклами

Заробіток на перегляді реклами в інтернеті — це один з найпростіших видів заробітку в мережі. Однак існує багато способів від яких залежить ваш майбутній дохід.

Способи заробітку в інтернеті на рекламі

Є декілька основних методів, що дозволяють отримувати гроші таким чином:

 • Перегляд сайтів (Серфінг);
 • Автоматичний перегляд реклами (Автосерфінг);
 • Перегляд коротких відео з рекламою;
 • Розширення в браузері з рекламою;
 • Партнерські програми;
 • Арбітраж трафіку (вимагає вкладень і досвіду).

Дохід від реклами може бути абсолютно різним. Хтось отримує 200 рублів в день, а хтось 2 000, все залежить від обраного способу заробітку.

Заробіток на перегляді реклами без вкладень

Звичайно ж почнемо з реклами, яка не вимагає вкладень. Де від вас потрібно тільки зробити дію, в нашому випадку «перегляд реклами».

Перегляд сайтів (Серфінг)

Існують спеціальні біржі завдань, де веб-майстри викладають завдання «серфінг сайту» (найпопулярніше завдання в інтернеті), яке виконують користувачі біржі, а після виконання отримують гроші.

Серфінг сайтів — це перегляд рекламних оголошень на біржі завдань, де за кожен перегляд сайту можна отримати від 30 копійок. Перегляд сайту триває: 10-50 секунд. Це не означає, що потрібно дивитись сторінку, зазвичай можна просто запустити її, і потім клікнути капчу, щоб гроші зарахувались на рахунок.

Уявімо ситуацію, що ми отримуєте 10 копійок за 1 перегляд, який триває 15 секунд. Тоді нам буде потрібно 4 години, що б заробити 100 рублів на біржі. Але чому це такий популярний вид заробітку?

Справа в тому, що можна зареєструватися на багатьох популярних біржах завдань і виконувати серфінг сайту паралельно. Заробіток на перегляді реклами дозволяють 4 біржі завдань, ми витратимо вже 1 годину для заробітку 100 рублів!

Але це адський труд і дуже рутинна праця, яка підійде не всім.

Біржі для перегляду реклами в інтернеті

У таблиці нижче ви побачите назву біржі – відсоток партнерської програми – скільки приблизно можна заробити:

 • LikesRock – 20% – 350 руб.
 • Seosprint – до 60% – 300 руб.
 • SocPublic -10% – 250 руб.
 • ProfitCenter – 90% – 250 руб.

Автоматичний перегляд сайтів (Автосерфінг)

Достатньо важко сидіти за комп’ютером по 8 годин і клікати по рекламних оголошеннях. Тому програмісти придумали таку систему, як автосерфінг.

Автосерфінг — це програма, що імітує браузер, вона буде переглядати сайти в автоматичному режимі і за кожен перегляд платить гроші.

Виходить так, що коли ваш комп’ютер працює і програма включена, то на ваш рахунок будуть надходити гроші, при цьому ви можете займатися чим завгодно!

Програми для автосерфінгу

Vipip — найпопулярніша програма на чорному ринку SEO. Де ви зможете заробляти 1$ за 1 000 переглядів реклами в автоматичному режимі (повірте це швидко).

Userator — одна з легендарних програм, яка дозволила мені заробити більше 500 тисяч рублів всього за 3 роки!

Перегляд коротких відео з рекламою

Перегляд коротких відео з рекламою – вид заробітку, який повністю присвячений соціальній мережі YouTube. Завдяки йому стало можливо заробляти гроші на коротких відеороликах.

Відеоблогери початківці найчастіше купують рекламу на різних біржах, де звичайні користувачі дивляться частину відео і за це отримують гроші. Від вас потрібно лише зареєструвати акаунт на YouTube і вибрати біржі для перегляду реклами нижче.

Біржі для перегляду відео-реклами:

 • VkTarget— найбільший соціальний майданчик із завданнями, де звичайно ж є багато відео з YouTube на яких можна заробляти по 300-600 рублів в день (якщо будуть відео).
 • Likesrock— має багато завдань пов’язаних з переглядом відео, лайками, а так само з коментарями на YouTube.
 • Vizona — старий сервіс, який повністю зроблений для того, що б заробляти на перегляд відео з YouTube.

Більш докладно про цей вид роботи можна дізнатися зі статті — заробіток на перегляді відео.

Розширення в браузері з рекламою

Чудовий варіант – поставити розширення з рекламою в свій браузер: Chrome, Safari або Opera, де реклама буде вбудовуватися в сайти, які ви переглядаєте через свій браузер.

Таким чином власники сайтів не будуть заробляти на рекламі, а ці гроші будуть йти вам на рахунок. Звучить дивно, але це дійсно працює! Про це я згадував ще давно в статті — розширення браузера для заробітку грошей.

Рекомендую заробляти на найкращих у цій сфері додатках:

 • SurfEarner — найпопулярніше розширення, яке платить 15 рублів за перегляд 1 000 сторінок і копійки за клік по рекламі.
 • PayAdme — більш приємне розширення, ніж перше. Однак заробіток буде в 2 рази нижчим.

Заробіток на перегляді реклами з вкладеннями

Якщо ви уважно читали, то встигли помітити, що заробіток на рекламі без вкладень приносить по 200-500 рублів в день, однак з вкладеннями можна заробляти 3-5 тисяч в день, а може і більше.

Партнерські програми

Практично будь-який сайт, який надає свої послуги в інтернеті пропонує партнерську програму. За якою можна запрошувати людей і отримувати свій відсоток. Ми розглядали багато способів заробітку на партнерках без сайту — тут.

Проте зараз я хочу розповісти про те, як можна з 100 рублів зробити 200 і при цьому не потрібно особливо напружуватися. Достатньо зареєструвати біржах завдань, список знайдете тут. І на кожній з них створити дію, де ви платите за виконані завдання на іншій біржі.

Таким чином за одне завдання, де людина виконає 20-30 дій, можна платити 10 руб, а на партнері заробити 20 руб, але вже в іншій біржі завдань.

Арбітраж трафіку

Більш прибуткового варіант удля заробітку на рекламі не придумати. Так як вам доведеться просто шукати вигідні майданчики для реклами і отримувати свій відсоток!

Арбітраж трафіку — це укладення партнерської програми з грою, сервісом або ще кимось і покупка реклами в інтернеті.

Таким чином ви стаєте рекламним агентом, який працює сам на себе. А заробіток залежатиме від того, наскільки сильно вистрілить рекламне оголошення в інтернеті!

Де рекламувати партнерів?

Найкраще в соціальних мережах Вконтакте і Однокласниках, так само набирає популярність Instagram. Найближчим часом на сайті з’явиться окрема стаття про способи ведення арбітражного трафіку.

Тому не буду розкривати всі секрети раніше і просто скажу, що при вкладеннях в 15 тисяч рублів, можна отримати 50 000 рублів всього за місяць роботи.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (28 голосів, оцінка: 4,61 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про