Як заробляти на партнерках без сайту і вкладень – 6 робочих способів + 3 партнерки

Як заробити на партнерках без сайту

Статтю оновлено:

Заробіток на партнерських програмах — прозорий і ефективний спосіб отримувати додатковий дохід в інтернеті. Майже кожен власник сайту іноді або регулярно розміщує у себе реферальні посилання.

Але у мене, наприклад, немає свого сайту. Чи означає це, що я не зможу заробляти на партнерках? Щоб однозначно відповісти на це питання, я детально вивчила можливості і перспективи отримання доходу від реферальних програм без власного інтернет-порталу. Читайте, що у мене вийшло-інформація найдостовірніша.

Чи можна заробляти на партнерських програмах без сайту

Суть партнерської програми проста — потрібно розрекламувати сторонній товар або послугу так, щоб людина захотіла скористатися вашою пропозицією.

Якщо угода між рекомендованою компанією і залученим вами клієнтом відбудеться, то ви отримаєте відсоток від доходу організації або фіксовану винагороду. Чим більше клієнтів, тим більше ви заробите.

Умови окремих партнерських сервісів не вимагають покупки продукції. Досить, наприклад, реєстрації на сайті або підписки на блог.

Здається, що найкраще місце для розміщення посилання – власний сайт. Але це не так. Ключову роль відіграє не стільки майданчик, скільки подача інформації і привабливість самої пропозиції.

Заробляти на партнерках без власного сайту реально. Головне — зацікавити користувача на перехід за посиланням, придбання товару або послуги.

Існують альтернативні способи розміщення партнерського посилання, поза власним інтернет-порталом. Залучайте користувачів безкоштовно через соціальні мережі і форуми, або вкладайте власні кошти в контекстну рекламу або рекомендації від відомих блогерів.

Пам’ятайте головне – пропозиція повинна бути унікальною і цікавою сама по собі. В іншому випадку всі зусилля на її просування будуть марні.

Яку партнерку вибрати

Коли я упевнилася в можливості просувати партнерки і без власного сайту, я стала вивчати друге за значимістю питання – що саме пропонувати.

Проаналізувавши “ринок” реферальних мереж, я виділила 2 основні групи.

Товарні партнерки

Потенціал для діяльності величезний. Рекламуйте одяг, взуття, товари для дітей, техніку для дому, засоби по догляду за собою і будь-які інші предмети. Майже всі товарні реферальні програми платять за фактом продажу продукції у формі відсотка від отриманого доходу.

Буде здорово, якщо перед пропозицією іншим у вас вийде самому спробувати продукт — так ваша розповідь про справжні достоїнства товару буде щирою.

Інформаційні партнерки

Такі реферальні програми націлені на продажі авторських вебінарів, тренінгів або курсів. Також деякі компанії через мережу партнерів запрошують на конференції та семінари.

При виборі інформаційного продукту для просування віддавайте перевагу унікальним пропозиціям, які можна отримати безкоштовно або за менші гроші.

Інформаційні реферальні мережі досить прибуткові. Часто за продаж своєї інфопродукції компанії віддають до 70-90% від її вартості.

Як заробити на партнерках без сайту — 6 способів, які працюють

Наявність власного сайту не гарантує результативне просування партнерських посилань. Я проаналізувала відгуки людей, які заробляють на реферальних мережах і прийшла до висновку: отримувати хороший дохід реально і через альтернативні канали.

Серед всіх варіантів заробітку на партнерках без сайту я виділила 6 найефективніших.

Спосіб 1. Контекстна реклама

Контекстна реклама — просування продукції через банери, наприклад, в Яндекс Директ. Пропозиція того чи іншого товару формується на основі пошукових запитів користувача.

Увага! Пропозиція реферальних програм через контекстну рекламу — варіант ефективний, але вимагає фінансових витрат.

Перш ніж оплачувати контекстну рекламу, переконайтеся в привабливості як самого товару, так і банерних повідомлень. Якщо користувачі не захочуть переходити за посиланням, то вкладені гроші себе не окуплять і замість доходу буде збиток.

Спосіб 2. Тизерна реклама

На відміну від контекстної, тизерна реклама не враховує пошукові інтереси потенційного клієнта. Зате вона привертає його увагу своєю унікальністю, зацікавлює і спонукає на перехід. Принаймні, така її задумка.

Тізерна реклама здатна як залучити клієнтів, так і відлякати їх — ретельно вибирайте образи для публікації.

Спосіб 3. Соціальні мережі

Кожна людина, згідно зі статистикою, користується хоча б однією соціальною мережею. Це означає, що кількість потенційних покупців послуги або товару на українському ринку мінімум 40 млн осіб (дані на кінець 2018 року).

Використовуйте для просування як власний акаунт, так і розміщуйте посилання в тематичних пабліках. Зробити це можна як безкоштовно в розділі “Обговорення”, так і за гроші. У другому випадку реклама буде опублікована на стіні спільноти, що значно підвищить охоплення аудиторії.

Спосіб 4. Постинг на тематичних форумах

Розміщення посилань у відповідних розділах різних форумів — один з найпоширеніших способів привернути увагу до своєї пропозиції.

При цьому необхідно, щоб:

 • посилання виглядало природно — не публікуйте його відразу на початку спілкування, краще зробіть це через 2-3 повідомлення;
 • реклама не була нав’язливою – занадто велика кількість однотипних повідомлень відштовхне форумчан;
 • коментар не суперечив правилам майданчика – за їх недотримання адміністрація видалить повідомлення, а профіль заблокує.

Бажано також спілкуватися на форумі і на абстрактні теми. Це підвищить довіру форумчан до власника акаунта, а значить, збільшить кількість переходів по посиланню і замовлених товарів або послуг.

Спосіб 5. Купівля рекламних постів

До рекомендацій відомих людей прислухаються. Якщо знаменитий блогер з великою кількістю передплатників у своєму акаунті порадить товар чи послугу, віддача від такої реклами буде пристойною.

Інший варіант — замовити статтю на популярному інформаційному або розважальному сайті. Вибирайте ресурси з ідентичною або схожою вашій пропозиції тематикою. Так охоплення цільової аудиторії потенційних покупців буде ширше.

Недолік такого способу в тому, що за пост або статтю з рекомендацією доведеться заплатити. Ціновий діапазон — 1-10 тис. рублів і більше.

Спосіб 6. E-mail розсилки

Відправка пропозицій поштою – затратний і не завжди ефективний варіант. Листи часто потрапляють в папку “Спам”, а інші зацікавлять лише окремих користувачів.

Існують програми автоматичної розсилки. Їх використання значно спрощують задачу.

Пам’ятайте, що розсилка листів і смс без попередньої згоди абонента або власника поштової скриньки порушує закон.

Більше інформації про партнерів є в цьому відео:

Огляд ТОП-3 партнерок для заробітку без сайту і вкладень

Реферальних програм тисячі. Вибрати партнерку непросто — потрібно враховувати відсоток відрахувань, умови отримання виплати, надання промо-матеріалів і т. д.

Щоб вам простіше було почати заробіток на реферальних програмах, я проаналізувала ринок і підготувала короткий огляд 3 гідних партнерок.

Admitad

Сервіс об’єднує компанії та веб-майстрів з 1 березня 2010 року. На момент публікації 1 595 партнерських програм просувалося саме через Admitad.

Особистий менеджер, прозора статистика і багато іншого є незаперечними перевагами admitad.

Переваги:

 • Різноманітні можливості для просування – промокоди, банери, коди оптимізації та інші ефективні інструменти.
 • Ексклюзивні програми – понад 150 рекламодавців не співпрацюють з іншими сервісами.
 • Особистий менеджер — кожен веб-майстер отримує персонального консультанта, який оперативно надасть необхідне сприяння або дасть інструкцією.
 • Прозора статистика – аналіз представлений в зрозумілому і докладному вигляді, завдяки цьому просування стає ще ефективнішим.
 • Виплати щотижневі. Доступно 4 способи виведення грошей-банківські карти, WebMoney, PayPal і epayments.

ApiShops

Сервіс полегшує веб-майстрам і підприємцям вихід на ринок E-commerce. ApiShops допомагає створювати інтернет-магазини, що реалізують товар з націнкою.

Не потрібно реєструвати юридичну особу, турбуватися про прийом платежів або доставку продукції. Всіма цими питаннями займається ApiShops.

Для створення інтернет-магазину не потрібен капітал. Але для залучення покупців потрібні або матеріальні витрати на рекламу, або тимчасові на просування безкоштовними способами.

Де Слон?

Партнерська мережа «Де Слон?» об’єднує підприємців і партнерів, які готові за винагороду рекламувати товари або послуги.

Сервіс надає активне сприяння в просуванні.

Неповний список інструментів для збільшення продажів:

 • банери;
 • купівля трафіку;
 • діплінки;
 • промокоди;
 • акції і т. д.

Заробляйте як на продажу товарів або послуг рекламодавців, так і на залученні користувачів в проект.

Мінімальна сума для виведення – 500 рублів.

Скільки можна заробити

Дохід від партнерських програм залежить від вашої активності та ефективності подачі реферальних пропозицій.

При цьому велика кількість рекламованих компаній на старті не гарантує отримання доходу. На початку краще приділіть увагу якості просування.

У перші місяці доходу від бізнесу не було зовсім. Але і я був неефективний. Посилання розміщував хаотично і де потрапило, ніякого аналізу і продуманого алгоритму.

Потім став розумнішим — трохи вклав у рекламу у великому пабліку в соцмережі, замовив пост у блогера, став залишати осмислені коментарі без посилання “в лоб”. Зараз за місяць заробляю не менше 40 тис. гривень, залежить від моєї активності. Тимчасові витрати тепер мінімальні, а реклама окупається повністю.

Костянтин, заробляє на партнерках більше 2 років

Але не у всіх такий позитивний досвід. Багатьом не вдається ефективно організувати подачу інформації — не вистачає активності, знань, кмітливості або терпіння.

Зате при налагодженій роботі дохід за місяць знаходиться на рівні 30-50 тис. гривень. Саме такий висновок я зробила після аналізу відгуків досвідчених користувачів різноманітних партнерок.

А може все-таки зробити сайт?

Ефективність альтернативних способів просування реферальних програм не виключає переваг свого сайту.

Незважаючи на можливість залучати клієнтів з соціальних мереж або тематичних форумів, власний інтернет-портал дає найбільший відсоток переходів за рекомендованою посиланням.

При ефективному просуванні з власним сайтом віддача буде вища, а витрати на його створення і обслуговування швидко окупляться.

Власники інтернет-ресурсів самі визначають, коли і які посилання публікувати, яким текстом їх оточувати і як подавати інформацію. Якщо ви зробите свій інтернет-портал, ви зможете продовжувати використовувати альтернативні канали просування або не робити цього — у вас вже буде вхідний потік потенційних клієнтів.

Зробити власний сайт з нуля можна і безкоштовно-безліч сервісів з конструювання пропонують готові шаблони. Обов’язково подумайте про це.

Висновки

Чи можна заробляти на партнерських програмах без власного сайту? Я можу дати однозначну відповідь — так. Варіантів як мінімум 6, всі вони ефективні і цілком доступні.

Але для збільшення охоплення цільової аудиторії краще все-таки зробити свій інтернет-портал. При ефективному просуванні витрати швидко окупляться, а ви будете отримувати дохід від 40 тис. гривень за місяць, працюючи вдома.

Щоб не втратити свою можливість заробити – реєструйтесь в найкращих партнерських мережах, вказаних в статті і починайте заробляти вже в найближчі дні. Це легше ніж здається

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про