Найкращі програми на Android для заробітку

додатки для заробітку на Андроід Заробіток онлайн

Чи можна сьогодні заробити на додатках для Андроїд? Якщо так, то скільки можна отримувати в місяць. Кращі програми для заробітку на своєму смартфоні.

Сьогодні Android є однією з двох найбільш популярних платформ для мобільних телефонів. Користувачі Андроїдів щодня викачують тисячі додатків з офіційного магазину — Play Market. Крім ігор і корисного софту для телефону на Google Play можна знайти десятки додатків для заробітку.

Заробіток на Андроїд — кому він підійде

Сьогодні заробити на Android може кожен власник смартфону з цією ОС. Необов’язково навіть мати телефон — в інтернеті можна завантажити емулятор Андроїда і отримувати винагороду в додатках.

Такий спосіб заробітку зручний тим, що йому не потрібно приділяти багато часу — деякі програми взагалі дозволяють отримувати прибуток в автоматичному режимі.

Процедура заробітку на Андроїд досить проста і вимагає від власника базових навичок користування платформою. В деяких додатках для отримання винагороди достатньо зробити пару кліків, з чим впорається будь-який користувач. Під час нудних пар, в перерві на роботі, поки дитина спить — заробити кілька зайвих гривень ні для кого не буде зайвим.

Android заробіток — корисні поради

Незважаючи на різноманіття додатків для отримання доходу на смартфоні, способів отримати гроші за виконання завдань не так багато. Виділяють 3 основних варіанти:

 • перегляд реклами;
 • завантаження та встановлення сторонніх програм та ігор;
 • прояв активності у вигляді вступів до спільнот в соцмережах, навігації по сайтах і т. д.

Заробіток на рекламі в телефоні

Рекламні оголошення — основний вид залучення уваги до продаваного товару. Тепер отримати гроші з реклами може будь-який користувач Андроїд: потрібно періодично відзначатися в певних магазинах, сканувати штрих-коди куплених товарів, проходити реєстрацію на різних сайтах.

Такі способи займають досить багато часу, але і плата за них вища, ніж, наприклад, за перегляд відео, що містить рекламу, де можна за деякий проміжок часу заробити пару сотень гривень.

Завантаження додатків

Ще один спосіб заробітку на Андроїд — завантаження з Play Market та установка на мобільний різних додатків. Найчастіше це ігри, однак іноді гроші нараховують за скачування програм.

Все, що потрібно зробити — перейти за посиланням, завантажити і встановити додаток на телефон, потім повернутися і отримати оплату. Часто для зарахування коштів потрібно дійти до певного рівня в грі або залишити відгук про додаток на його сторінці в Google Play.

Google Play зазвичай встановлюється на смартфони з Android за замовчуванням

Активність в інтернеті

Найпопулярніший і найлегший спосіб заробітку на Андроїд без вкладень — регулярна активність в мережі. Від користувача потрібно заходити на сайти на кілька секунд, дивитися ролики на YouTube, вводити капчу, вступати в групи «ВКонтакте», ставити «лайки» на фотографії людей і т. д.

У додатках зібрано велику кількість таких завдань. Ціна середня, але більший ухил зроблений на кількість виконаних завдань, а не їх складність.

ТОП-5 додатків для заробітку

В Play Market багато додатків, що дозволяють заробити, але найбільшою популярністю у відвідувачів користуються наступні 5 додатків.

AppCent

Самий зручний додаток з оплатою за виконання завдань — це AppCent. Розробники запевняють, що платити за мобільний телефон більше не доведеться — гроші, отримані за активність у додатку, покриють витрати зв’язку.

Працювати з AppCent дуже просто. Достатньо лише:

 • Завантажити додаток.
 • Виконувати завдання і отримувати винагороди у вигляді бонусів.
 • Обмінювати бонуси на реальні гроші.

Винагороди в додатку досить щедрі. Наприклад, за установку гри Clash of Clans користувач отримує 250 монет. Згідно з курсом додатки, 10 монет можна обміняти на 1 рубль, тобто за установку гри заробіток становить 25 рублів.

На AppCent великий вибір гаманців для виплат. Так, можна отримати гроші на QIWI, Яндекс.Гроші, WebMoney, рахунок мобільного, аккунт в Steam, гаманець в грі World of Tanks і т. д. І також за монети можна купувати платні додатки в Play Market.

Глобус

Ще один додаток для бездепозитного заробітку на Android — «Глобус». Більш того, в додатку потрібно проявляти мінімальну активність, так що заробіток практично пасивний.

Гроші нараховуються за оренду екрану мобільного пристрою. Так, на кілька секунд на дисплеї з’являється оголошення, за перегляд якого користувач отримує винагороду. Гроші, правда, невеликі. Судячи з відгуків користувачів, у тиждень реально заробити 1-2 сотні гривен. Кошти можна виводити на гаманці WebMoney та PayPal.

Як заробляти на Глобус Мобайл

TapMoney

TapMoney — додаток, який виплачує гроші користувачам за встановлення ігор і написання відгуків на них, якщо того вимагають умови. За одну установку платять від 20 до 150 рублів. Для отримання нагороди в деякі програми потрібно пограти певний час. Кошти можна вивести як на популярні електронні гаманці (QIWI, Яндекс.Гроші, WebMoney), так і на ігровий рахунок в інших додатках.

Серед переваг TapMoney можна виділити:

 • широкий спектр завдань;
 • відсутність лімітів на зняття коштів;
 • постійні розіграші призів і бонусів;
 • відсутність вірусних програм — кожна ретельно перевіряється.

На сьогодні аудиторія додатка перевищує півмільйона осіб.

Streetbees

Додаток для Андроїд, яке платить за обмін інформацією з брендами — Streetbees. Завдання тут досить незвичайні. Наприклад, потрібно сфотографувати свій холодильник або дізнатися ціну на шоколад в найближчому магазині.

Щоб почати роботу, потрібно:

 • Скачати додаток і зареєструватися в системі.
 • Чекати повідомлень, поки поруч не з’являться активні завдання.
 • Взяти вподобане завдання і виконати його в установлений строк.
 • Протягом доби отримати гроші на гаманець PayPal або рахунок в банку.

Основні переваги Стрітбіс:

 • виконання завдання в середньому займає не більше 5 хвилин;
 • за кожне виконане завдання він отримує від 170 до 750 рублів;
 • регулярно з’являються нові завдання.

Streetbees підійде тим, хто хоче не дивитися рекламу, а виконувати цікаві доручення за непогані гроші.

Виконуючи різноманітні нескладні завдання у додатку Streetbees, можна непогано заробити

CashPirate

Черговий додаток, що дозволяє отримувати прибуток за виконання простих і цікавих завдань — CashPirate. Для початку роботи його потрібно встановити на смартфон і зареєструватися. Після цього будуть доступні наступні види завдань:

 • завантаження додатків;
 • отримання певних досягнень в іграх;
 • заповнення анкет;
 • тестування ігор та іншого софта;
 • перегляди відео.

За курсом додатки 1000 ігрових монет еквівалентні 1 долару. Мінімальний вивід складає 2500 монет. Знімати кошти можливо через гаманець PayPal. І також є перетворення їх в подарункові карти від Amazon.

Щоб одразу отримати бонус введіть при реєстрації бонус-код: ZLNTYB

Скільки можна заробити в день

Певних обмежень на щоденний заробіток на Android-додатках немає. Його обсяг визначається тим, скільки часу користувач готовий приділяти такий підробіток, яка ціна завдань і скільки завдань доступні до виконання.

Наприклад, з представлених програм найвища ставка на Streetbees. Якщо є завдання, то в день можна заробити приблизно 300-600 гривень. Проте така висока ціна породжує конкуренцію, тому рекомендується частіше заглядати в додаток і брати в роботу замовлення.

Ті, хто віддає перевагу працювати тільки в інтернеті, зможуть заробляти менші суми. У середньому вступ в групу «ВКонтакте» коштує від 3 до 5 рублів, «лайки» і коментарі — ще менше. Таким чином, щоденний заробіток на подібних завданнях буде становити 50-150 грн.

Деякі Android-додатки дозволяють отримувати стабільний дохід.

Як збільшити заробіток

Багато програм для заробітку на Андроїд пропонують хороші бонуси за залучення нових користувачів. Це може бути як одноразова виплата, так і відсоток з доходів реферала. Орієнтуватися можна на наступні цифри:

На TapMoney діє партнерська програма, по якій можна отримати 20% від доходу залученого реферала.

У CashPirate за кожного запрошеного реферала користувач отримує 10% від його доходу, а також 5% за партнера другого рівня (запрошеного рефералом).

У додатку «Глобус» також є партнерська система. Користувач формує команду: чим більше в ній членів, тим більше заробіток.

Набравши достатню кількість рефералів, можна не виконувати завдання, а поставити заробіток «на потік» і отримувати прибуток від запрошених користувачів. Більше всього на рефералах можна заробити в CashPirate завдяки дворівневої партнерській програмі.

Отже, заробити на програми для Android можна, причому непогано. Потрібно тільки грамотно підійти до вибору програми (а краще кількох) і прикласти частку старанності. Якщо працювати кілька годин на день, можна отримати до 5-7 тис. руб. щомісяця.

 

Копірайтер та редактор з досвідом. Редагує та впорядковує більшість із того, що ви читаєте на сайті. Захоплюється комп'ютерними іграми, класичними чорно-білими фільмами та плаванням. Експерт в сфері заробітку в інтернеті та фрілансу.

Fintramplin
Додати коментар

 1. Яна

  Спасибі за інформацію!

  Відповіcти
  1. Дем'ян Фартович

   Вітаю Яна. Завжди раді допомогти! Пишіть, якщо виникнуть додаткові запитання)

   Відповіcти