Заробіток на Андроїд: найкращі програми

Заробіток на Андроїд

Опис: якщо у вас є телефон на Android, можна не витрачатися на баланс, а поповнювати його за допомогою спеціальних додатків, які передбачають заробіток на андроїд. Завдання дуже прості і не вимагають ніяких знань і умінь. За допомогою такої роботи можна провести час очікування в черзі, в громадському транспорті або чекаючи замовлення в кафе з Wi-Fi.

Особливості заробітку на телефоні:

  • Оплата –  від 1 до 15 рублів (платять в цій валюті в спеціальних програмах).
  • Вимоги – вільне місце на телефоні з андроїд, безлімітний інтернет, вільний час.

Найкращі додатки для заробітку на Андроїд

Існує величезна кількість додатків, за допомогою яких можна заробити гроші на смартфоні. Про них ми розповідаємо на нашому сайті fintramplin. Але серед них багато одноденок, шахраїв і навіть вірусних сервісів! Не ризикуйте своїм телефоном і працюйте тільки з перевіреними додатками, про які є позитивні відгуки та  докази виведення коштів. Як заробити на андроїд?

Спеціально для смартфонів існує не так багато завдань, і всі їх можна розбити на 3 загальні групи:

Завантаження та встановлення додатків – це основний спосіб отримати гроші за допомогою телефону. Звичайно вам не потрібно завантажувати всі підряд додатки, а тільки оплачувані. Знайти їх можна за допомогою спеціальних сервісів, де така робота оплачується. Саме про них я і напишу трохи нижче. А поки що подивимося інший спосіб заробити на андроїд.

Перегляд відео-реклами – її тривалість зазвичай 15-30 секунд, можна навіть не дивитися в цей час на дисплей, а й оплата досить низька: до 15 копійок за рекламу. Знайти подібні завдання можна в деяких нижчеописаних сервісах, а також є спеціальні сайти.

Виконання завдань – найрізноманітніші завдання, які можна виконувати з телефону. Наприклад, зайти в магазин і сфотографувати необхідні товари (таємний перевіряючий), перевірити дані про організацію і сфотографувати фасад та інші подібні завдання.

Крім цього ви можете виконувати звичайну роботу в інтернеті за допомогою телефону: перегляд сайтів, дії в соціальних мережах , написання коментарів і т. д. Але всі ці методи можна знайти на моєму сайті, а в  статті зосередимося виключно на додатках для заробітку грошей на андроїд.

Скільки можна заробити на телефоні?

За допомогою спеціальних додатків на андроїд можна заробити не так вже й багато, але телефон оплатити вистачить. Хоча чого ще чекати від «роботи», де потрібно заробляти установкою додатків – будь-який впорається, так що бажаючі навіть за копійки завжди знайдуться. Відзначимо, що якщо ви любитель apple, то і для вас знайдуться варіанти – адже подібні програми для заробітку на айфон теж існують.

Перегляд відео – оплата в середньому 50 копійок за перегляд одного рекламного ролика, і їх можна дивитися досить багато. Якщо ви будете цілу годину переглядати ролики, максимальний дохід – 12-18 рублів. Але зовсім не факт, що буде досить рекламних роликів, так що розраховувати навіть на 100 рублів в день не варто.

Встановлення програм – вже більш реальний спосіб отримати гроші, так як оплата починається від 1 рубля і може доходити до 15 рублів. Трапляються завдання і за 100, але найчастіше це просто виняток. У середньому ви будете отримувати близько 5 рублів за один додаток, яке встановлюється близько 1 хвилини і ще 2-3 хвилини його потрібно потримати відкритим, так що в годину реально отримати 60 рублів (в середньому).

Заробити на реферальній системі Андроїд

Запрошуйте друзів заробляти на додатках – у всіх додатках є реферальна система. Детальніше прочитати про цей вид заробітку можна за посиланням, а коротко: ви запрошуєте людину, він заробляє і ви отримуєте 10-20% від його доходів. При цьому він нічого не втрачає – фінанси беруться з витрат на рекламу.

Розцінки у всіх додатків розрізняються, так що якщо достатньо місця – поставте відразу кілька і порівнюйте ціни на одні й ті ж додатка. Бо зазвичай встановити можна тільки один раз один додаток.

Орієнтовна оплата за виконання завдань на смартфоні при заробітку грошей:

  • Завантажити гру – 3-5 рублів.
  • Залишити відгук на додаток – 2-3 рубля.
  • Поставити оцінку – близько 1 рубля.
  • Встановити + відгук + не видаляти 3 дні – близько 10-15 рублів.

В основному доходи впираються в кількість завдань – дуже вже швидко вони закінчуються. Але деякі користувачі повідомляють, що можна змінити IP адресу на більш популярний місто (Москва, Пітер) і тоді завдань буде більше. Але робити так не рекомендую – це може привести до бану аккаунта.

Заробіток  на андроїд телефоні: вибираємо найкращі додатки

Додатків дуже і дуже багато, але не всі вони однаково гарні і популярні. Щоб вам було простіше визначитися я буду розміщувати їх в логічному порядку – нагорі кращі, внизу гірші.

APPCENT – за численними відгуками вважається одним з найкращих додатків за рахунок досить високих розцінок і великого числа додаткових завдань, а також бонусів! В google play записаний як «Мобільний заробіток АппЦент».

Головна відмінність – є додатковий бонус від 3 до 10% від винагороди. Його розмір залежить від вашої активності – чим більше завдань виконуєте, тим вище рейтинг і відсоток бонусу. Тому є сенс активно працювати в цьому додатку, щоб заробіток на андроїд був прибутковим.

Завдань від самої програми не дуже багато, але зате є партнерські в розділі Інші завдання. Зверніть увагу на цей розділ, але будьте обережні – у відгуках зустрічаються історії про віруси! Встановлюйте програми лише в google play і з хорошими відгуками, щоб заробіток на андроїд був безпечним.

Оплата нараховується в монетах, 10 монет = 1 рубль. Виводити гроші можна від 10 рублів (100 монет) на webmoney, Яндекс.Деньги, qiwi і ще безліч інших варіантів (телефон, вконтакт, iTunes, ігри).

CASHAPP – дуже схожий на попередній додоток і про н ього можна знайти багато позитивних відгуків. Заробляти можна не тільки на виконанні завдань, а й за рахунок партнерів і перегляду відео-реклами (10 копійок).

APPRATING – тут розцінки вже набагато вищі, ніж в попередніх, але і додається обов’язкова умова: написати коментар довше 15 слів. Такий заробіток в інтернеті з мобільного підійде тим, хто не лінується писати. За таку дрібницю дають + 10-20 рублів в середньому, так що можна змиритися з цим. Після установки програми не видаляйте її ще 3 дні. Уважно читайте умови – іноді бувають незвичайні вимоги, що дещо уповільнить заробіток на андроїд смартфоні.

Виведення коштів від 15 рублів, але переказ грошей займає досить багато часу, так що не варто лякатися.

При реєстрації введіть код 18e83, щоб отримати 3 рубля на рахунок.

Інші хороші додатки Андроїд для заробітку

APPBONUS – додаток, що пропонує заробіток в інтернеті через телефон. Тут досить високі розцінки за установку додатків (5-10 рублів), для нарахування досить встановити і запустити на кілька хвилин. Дуже важливий момент – запускайте ВІДРАЗУ після того, як встановили додаток. Цей момент прописаний в правилах, так що при недотриманні, можливо, будуть наслідки. Виводити можна на телефон або qiwi без мінімалки. Можна включити повідомлення, щоб не пропустити нові завдання – така функція є, на жаль, не у всіх додатках.

Спочатку потрібно зареєструватися на сайті appbonus.ru, а тільки потім встановлювати додаток. Введіть код 7WNW, щоб отримати 3 рубля на рахунок.

UPTOP – завдань не дуже багато, розцінки від 1-2 рублів до 7-10 (потрібно кілька днів запускати гру). Нові замовлення з’являються не часто, але можна настроїти повідомлення, щоб не пропустити. У затишшя можна переглядати відео-рекламу в спеціальному меню, оплата 3 копійки за 5 секунд. Якщо немає бажання виконувати це завдання, в налаштуваннях можна відключити. Мінімалка 15 рублів, вивід на телефон або WebMoney.

При реєстрації в додатку введіть код awt0AN, щоб отримати бонус

Хоча заробіток на андроїд не приносить серйозний дохід, адже навіть найкращі додаток для заробляння грошей на андроїд не зможуть видавати достатньо багато завдань. Хоча якщо поєднувати кілька сервісів, тоді ваші шанси на поповнення балансу телефону збільшаться. Але знову ж таки – будьте обережні, тому що багато хто скаржиться на віруси серед додатків партнерів!

1 думки про “Заробіток на Андроїд: найкращі програми”

  1. Микола

    Особисто я рекомендую сайт «Глобус». І якщо хочете заробити вам сюди і я розкажу все про цей спосіб заробітку і відкрию вам стратегію якою сам вдало користуюся. І памятайте про бонус 5$ при реєстрації. Розповім я вам через електронну пошту коли в мене в команді з’явиться ваш значок. Повірте мені з вами ми вийдемо на пасивний заробіток. Сайт платить чесно. Якщо з’являються питання запитуйте через електронну пошту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.