Як заробити на покупках інших людей на AliExpress

Як заробити на Аліекспрес Партнерські програми

Отримувати помітний дохід, витрачаючи 1-2 години в день, можливо. Fintramplin підготував докладну інструкцію про те, як заробити на партнерських програмах з AliExpress.

Отож давайте розберемось як заробити на Аліекспрес і які можливості для цього існують.

Звідки гроші: хто їх платить і за що

Гроші платить AliExpress, який, у свою чергу, бере їх з продавців. У вічній битві за покупців вони готові ділитися відсотком з продажу, лише б їм забезпечували трафік. Винагорода виплачується за всі товари, крім тих, за рідкісними винятками.

Оптимальний варіант заробляти з партнерською програмою ePN.

ePN — це CPA-платформа, що поєднує в собі партнерські програми популярних інтернет-магазинів для веб-майстрів і рекомендаційний сервіс з кешбеком для покупців.

З появою CPA-платформ життя стало простіше. Рекламодавцям не треба самим шукати та перевіряти веб-майстрів. А розробникам не потрібно створювати складні системи: можна почати заробляти, маючи тільки сайт, блог або хоча б сторінку в соцмережі. Всю технічну сторону питання бере на себе CPA-платформа. Вона ж стежить, щоб не було порушень, і забезпечує зручні виплати.

ePN працює безпосередньо з магазинами і завдяки цьому пропонує високу процентну ставку.

реєстрація

Як почати заробляти на AliExpress

Від загальних слів переходимо до конкретних інструкцій по роботі з сервісом ePN. Тут можна заробити трьома способами. Перший — для веб-майстрів, другий — для тих, у кого багато друзів і знайомих, третій — підвищений кешбек з особистих покупок.

Стаття в тему: Як заробити 1000 доларів за кілька днів на Аліекспрес

Партнерська програма AliExpress ePN

Щоб заробляти в програмі AliExpress ePN, знадобиться майданчик, на якому ви будете розміщувати партнерські посилання: сайт, блог, сторінка в соцмережі Фейсбук і так далі. Ви, ймовірно, бачили численні групи з назвами на зразок «Чоловічий AliExpress». Ось це і є майданчики з партнерськими посиланнями.

Якщо у вас є сайт або блог, це просто чудово. Якщо ні, то ви можете швидко і без особливих зусиль його зробити. Оскільки фахівці ePN зацікавлені в тому, щоб ви наводили як можна більше людей, вони всіма силами вам допомагають, надаючи безліч інструментів:

  • Конструктор, в якому легко зібрати лендінг на цікаву вам тему.
  • Інструменти, які дозволять швидко розгорнути власний сайт, використовуючи інформацію про товари, отриману через API epn.bz.
  • Готові банери для акцій або розділів і можливість за пару кліків створити самонавчальні товарні банери, які в режимі реального часу аналізують попит і пропонують користувачеві товари, які його цікавлять.
  • Чуйна служба підтримки готова допомогти з будь-якого питання. Не соромтеся туди звертатися.

Як почати працювати в партнерській програмі AliExpress ePN

Важливо! У окремій статті ми докладно розповіли про реєстрацію і створення партнерських ссилок в ЕПН (відкриється в новому вікні/ обов’язкова для прочитання).

Зареєструйтеся на сайті epn.bz. Визначіться, які майданчики ви будете використовувати. Додайте їх в розділ «Мої майданчики».

Далі створіть рекламний матеріал у розділі «Інструменти», вибравши тип, назву і сторінку AliExpress, на яку ви будете направляти покупців.

Зайдіть в розділ «Мої креативи» та отримайте код рекламного матеріалу або посилання. Розмістіть партнерське посилання на своєму сайті чи сторінці.

Порада: посилання краще скоротити вбудованим інструментом для скорочення ссилок. По-перше, так воно не буде виглядати громіздким. По-друге, не буде очевидно, що це партнерська ссилка. А ви, напевно, самі знаєте, що партнерські посилання відбивають бажання переходити по них в магазин.

Умови партнерської програми AliExpress ePN

Коли мова йде про заробіток на Аліекспрес, то в залежності від обороту ви будете отримувати певний відсоток від вартості кожного оплаченого і доставленого товару.

Виплати проводяться за кілька хвилин на гаманці Вебмані WMZ. Також можна скористатись іншими варіантами: ePayments (без комісії), Wire Transfer, «Яндекс.Гроші», QIWI, карти Visa і MasterCard.

Мінімальна сума для виведення грошей — 10 доларів.

Якщо вас зацікавила можливість заробити на партнерській програмі AliExpress ePN, рекомендуємо не затягувати. Часто ЕПН дарує веб-майстрам підвищені ставки. Також тут проводяться конкурси, в яких можна виграти iPhone, смартфони Xiaomi, подорож у Таїланд і безліч інших призів.

Партнерська програма ePN Cashback

Щоб брати участь в ній, вам взагалі не потрібен ніякий сайт. Залучайте друзів і знайомих користуватися кешбеком від ePN та отримуйте 20% від суми їх кешбека. Ідеальний варіант практично пасивного доходу. До того ж це і друзям допоможете заощадити.

Як почати працювати в партнерській програмі ePN Cashback

Зареєструйтеся на сайті cashback.epn.bz. В розділі «Запроси друга» → «Інструменти» отримаєте реферальне посилання на головну ePN Cashback або інші спеціальні промо-сторінки. Надішліть посилання знайомим або друзям. До речі, все це можна зробити і через додаток ePN Cashback для Android.

Перейшовши по посиланню і зацікавившись сервісом ePN Сashback, користувач зареєструється і стане вашим довічним рефералом, а ви будете отримувати 20% від суми його кешбеку.

Ви можете одночасно заробляти на Аліекспрес в обох програмах: AliExpress ePN і ePN Cashback. Для цього при створенні партнерського посилання в AliExpress ePN треба поставити галочку про приведення користувача в кешбек.

При кліці на вказану вами сторінку AliExpress одержувач побачить зверху плашку, яка рекламує кешбек.

Якщо його це зацікавить, він стане вашим рефералом в ePN Cashback. Якщо не зацікавить, але він купить товар, то ви неодноразово отримаєте винагороду за угоду в рамках партнерської програми ePN (від 8,5%).

Умови партнерської програми ePN Cashback

Ви будете отримувати 20% від суми кешбеку ваших рефералів в перший місяць та до 30% в наступні (в залежності від обороту запрошених рефералів).

Зароблене нараховується на гаманці WMZ, ePayments (+1% при виведенні), «Яндекс.Гроші», QIWI, карти Visa і MasterCard або на рахунок мобільного телефону.

Мінімальна сума для виведення грошей — 0,2 долара. У Visa і MasterCard — 9 доларів.

Отримуйте підвищений кешбек з особистих покупок

Навіть якщо ви будете брати участь в партнерській програмі ePN, це не привід відмовлятися від кешбеку з особистих покупок. Ви можете зайти на сайт ePN Cashback з тим же логіном і паролем і отримувати від 8,5% кешбэка, але це незручно, тому що виплати залежать від частоти покупок (а чи часто ви купуєте на AliExpress?) і гроші будуть надходити тільки після доставки товару.

Тому краще всього зареєструватися за допомогою окремого email сервісі ePN Cashback. Це дозволено і навіть вітається, якщо ви не входите по своїй же реферальних посиланнях. У ePN Cashback ви можете отримати подвійний кешбек, при цьому дуже швидко. Ось як це зробити:

Купіть подарунковий сертифікат на покупки на AliExpress. За це ви відразу ж отримаєте кешбек.

Сертифікатом оплатіть будь-який товар. Другий кешбек прийде, коли товар буде доставлений.

Невідомо, як довго буде працювати ця схема, тому краще поквапитися і придбати сертифікат зараз, тим більше що не обов’язково відразу ж його використовувати. Підпишіться на новини ePN, і ви будете першими дізнаватися про все, що стосується подвійного кешбека.

Повернення з покупок на AliExpress становить до 18%. Деякі товари (розділ «Спеціальна пропозиція») можна придбати з підвищеним кешбеком: 8-15%. У свій день народження (9 грудня) ePN встановлює рекордно високі розміри (запевняє, що найвищі у світі). Для AliExpress це 11,3% промокоду epnbirthday. Також ePN розіграє безліч подарунків і роздасть промокоди на підвищений кешбек.

Ви можете знайти в інтернеті та інші промо-коди на 8-9%, і вартість покупок завжди буде істотно нижча від початкової (не забувайте про подвійне повернення коштів з сертифікатом).

Гроші можна вивести без комісії і відразу ж після отримання товару: на електронний гаманець, картку або номер телефону.

Загалом, якщо ви періодично пропадаєте на AliExpress в пошуках якихось дивних штук, тепер можете робити це з користю для гаманця, заробляючи гроші або економлячи на покупках.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар