Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити на фрілансі, якщо нічого не вмієш робити?

як заробити, якщо ти нічого не вмієш робити

Мені часто задають питання: що робити, якщо нічого не вмієш? Чи можна в цьому випадку запрацювати в Інтернеті? Відповідь: можна, але не дуже багато. Чим більше знань і навичок вимагає робота, тим більше за неї платять і навпаки.

Якщо ви хочете серйозно заробляти на фрілансі, обов’язково прочитайте статтю до кінця.

9 легких способів заробити для новачків

Якщо ви хочете заробити, але зовсім нічого не вмієте робити, то вам можуть підійти наступні види заробітку:

Виконання завдань на сайті Яндекс.Толока. Вам буде потрібно виконувати прості завдання типу сортування картинок, оцінки результатів пошуку і т. д. Платять на сайті мало, але все-таки платять. Сервіс належить компанії Яндекс, тому з виведенням коштів проблем не виникне.

Виконання завдань в соціальних мережах. Наприклад, поставити лайк до посту, зробити репост, вступити в групу. Платять за одну дію 2-5 рублів, іноді більше. Завдання можна брати на сайтах типу Forumok.com.

Робота в Call-центрі. Зараз багато компаній переводять свої Кол-центри на віддалену роботу, і оператори можуть працювати з дому. Вам потрібно дзвонити людям і щось пропонувати. Робота стресова, оплачується середньо, але якихось особливих навичок (крім стресостійкості) не вимагає.

Робота асесором в Яндексі. Асесор оцінює якість пошуку. Вакансія не вимагає якихось знань або навичок. Необхідну підготовку ви отримаєте, якщо вас візьмуть на роботу.

Створення сайтів на конструкторі. Якщо у вас багато знайомих, які працюють у сфері малого бізнесу, ви можете запропонувати їм недорого створити сайт за допомогою конструктора, наприклад, Ukit, Wix або Umi. Плюс конструктора в тому, що для створення сайту на ньому не потрібно особливих знань і навичок, а сам сайт виглядає цілком пристойно. Ви можете брати за створення сайту 1-3 тис. гривень і потім отримувати додаткові гроші за оновлення сайту. Наприклад, клієнт захоче додати на сайт нові фотографії – ви це зробите за певну оплату.

Заробіток на продажі статей. Якщо ви зовсім нічого не вмієте, то спосіб вам не підійде. Тут потрібно як мінімум писати без помилок, вміти шукати інформацію в Інтернеті, писати тексти, оптимізувати статті під вимоги SEO. Хороша новина – освоїти всі необхідні навички ви зможете навіть за тиждень, при бажанні.

Виконання студентських робіт. В інтернеті є багато сайтів для студентів, де можна заробити, виконуючи роботи для школярів і студентів (курсові, реферати тощо).

Прокачувати акаунти в комп’ютерних іграх. Продавати прокачані акаунти, а також предмети, отримані в ході гри.

Писати відгуки за гроші. В інтернеті є сайти, на яких платять за написання відгуків. Багато на цьому не заробити, але якісь гроші отримати можна. Наприклад можна тут – Qcomment.

Як бачите, заробляти в інтернеті можна, навіть якщо нічого не вмієш робити. Однак доходи будуть невисокими. Ви будете витрачати багато часу, щоб отримати кілька сотень рублів (бо платять здебільшого саме в цій валюті).

Але краще чогось навчитися!

Ніхто не народжується готовим фахівцем. Всі вчаться. Ніж намагатися знайти роботу, що не вимагає знань і навичок, краще витратити час на навчання і підвищити свою цінність як працівника.

Наприклад, дешеві тексти на біржах статей купують за 20-30 рублів за 1000 знаків. За день ви зможете написати 10 тис. знаків тексту і заробити 200-300 рублів. Досвідчений копірайтер, вміє писати складні рекламні тексти, може заробляти 2000-2500 рублів в день. Ви можете витратити 1-2 роки на навчання і накопичення досвіду, щоб потім отримувати в 10 разів більше, ніж заробляє людина без знань.

Королями фрілансу сьогодні можна назвати програмістів. Один годину спеціаліста на українському ринку може коштувати 500-1000 гривень (приватника, не студії). За день веб-програміст може заробляти 6-10 тис гривень. На західних біржах фрілансу годину програміста доходить до $50, що становить більше 1,5 тис. грн за поточним курсом.

Природно, для отримання таких грошей потрібен відповідний досвід, портфоліо і володіння затребуваними технологіями на хорошому рівні. За красиві очі ніхто не буде платити за такі гроші за годину.

Але що краще: нічого не вміти і заробляти скромні суми за години роботи або спробувати чогось навчитися, щоб заробляти більше?

Ким стати, щоб заробляти хороші гроші?

Затребуваних в Інтернеті професій – більше сотні. Наприклад:

Якщо добре з математикою і логікою, спробуйте займатися програмуванням. Найбільш затребувані в Інтернеті веб-програмісти, PHP-програмісти, fullstack-розробники.

Якщо подобається дизайн, малювання, спробуйте себе в професії веб-дизайнера. Щоб заробляти в цій сфері, сьогодні мало робити гарні сайти. Потрібно розуміти, як проектувати зручні інтерфейси.

Подобається працювати зі словом? Придивіться до професії копірайтера. Освоїти ази копірайтингу можна самостійно.

В Інтернеті затребувані десятки професій, список яких можна подивитися тут. Вибирайте той напрямок, який здається вам цікавим.

Висновки: як заробити, якщо нічого не вмієш робити?

Якщо гроші потрібні тут і зараз, при цьому ви не претендуєте на заробіток великих сум, то можете спробувати прості способи підробітку в Інтернеті, описані в цій статті. Вони можуть принести кілька сотень гривень на день при належній вправності.

Якщо ви хочете заробляти більші гроші, освойте затребувану в мережі професію. Вам потрібен час для навчання, але ви зможете значно підняти рівень свого доходу.

Тільки ви визначаєте свою долю на фрілансі. Не чекайте когось, хто візьме за руку і чогось навчить. Якщо ви самі не почнете активно діяти, то розраховувати на результат у вигляді хороших заробітків на фрілансі не доведеться.

Тому беріть відповідальність за себе в свої руки і починайте діяти.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про