Як заробити підлітку: кращі способи заробітку без вкладень + поради

Як заробити підлітку

У цій статті ми обговоримо, як можна заробити підлітку.

Сьогодні ви дізнаєтеся:

 • Скільки можна отримувати в місяць.
 • Як уникнути обману.

Чи може підліток заробити

Часто підлітки не знають, як їм заробити. І це дійсно велика проблема. Тому що навіть знайти роботу на літо буває досить проблематично.

Але з інтернетом все по-іншому. Ніхто не знає, хто сидить по той бік монітора. Саме тому для підлітків є величезна кількість способів заробітку, і практично кожен зможе підібрати собі відповідний варіант.

У статті ми розглянемо популярні способи заробітку в інтернеті . Я розповім, як заробляти підлітку, скільки приблизно можна заробити і як збільшити заробіток.

Способи заробітку для підлітків в інтернеті

Спочатку ми розглянемо, де заробити підлітку в мережі. Ці способи доступні всім, і більшість з них не вимагає особливих умінь.

Без вкладень

Тут я зібрав для вас всі способи, які не потребують внесення власних коштів. Ви зможете отримувати оплату за виконання нескладних дій.

Кліки, лайки, перегляд реклами

Це найпростіший спосіб заробітку в інтернеті. Я зібрав сюди кілька видів заробітку: лайки в соціальних мережах, перегляд реклами на буксах і т. д. Суть у них одна: ви робите просту дію, отримуєте за це невелику плату. Під невеликою платою я маю на увазі незначні копійки в кращому випадку. Суть заробітку в наступному:

 1. Вибираєте сайт для заробітку на простих завданнях.
 2. Реєструєтеся.
 3. Починаєте дивитися новини, рекламу, ставити лайки, читати листи.
 4. Отримуєте гроші.

Заробити можна навіть в 13 років.

На буксах ви не заробите багато. Навіть 100 рублів в день – навряд чи. Але щоб зрозуміти, що в інтернеті реально є гроші, можна спробувати. Однак, довше 2 – 3 днів не затримуйтеся.

Капча

Всі ми кожен день вводимо капчу. Але на них ще можна заробляти. Це досить простий спосіб заробітку, суть якого в наступному:

 1. Ви реєструєтеся на сервісі капчі.
 2. Починаєте вводити зображення на екрані.
 3. Після того, як введете певне число капчі, воно перейде на перевірку.
 4. За кожну правильну капчу нараховують до 9 копійок (за складні капчі від Гугла – до 30).

Плюс цього способу заробітку в тому, що ви також можете працювати з телефону: в транспорті, в черзі, на нудних уроках.

У своїй статті я ставив експеримент і заміряв, за скільки часу я наберу 100 капчі, які будуть відчуття і скільки в цілому можна заробляти. Результати невтішні. Приблизно за півтори години можна заробити в режимі онлайн близько 1,5 долара. Але втома рук буде відчуватися вже через пару днів. Тому, якщо тільки ви фанат капчі або просто хочете заробляти механічними рухами – цей спосіб для вас.

Опитувальники

Ви проходите опитування, вам платять гроші за вашу думку. Але все не так райдужно, як пишуть в інтернеті. Суть заробітку в наступному:

 1. Ви реєструєтеся в усіх чесних анкетах.
 2. Максимально докладно заповнюєте анкету.
 3. Періодично дивитеся пошту.
 4. Як тільки приходить опитування, заходите і заповнюєте інформацію про себе.
 5. Якщо потрапляєте під категорію опитуваних – проходите тест повністю.
 6. Чи отримуєте гроші.

Нікому не цікаві школярі, які не заробляють. Тому не варто писати правдиву інформацію про себе. Кращий варіант: бізнес, високий дохід, наявність хвороб.

Опитування приходять рідко, часто ви не потрапите під категорію, тому розраховувати на заробіток більше ніж 300 – 400 рублів на місяць не варто. І це в кращому випадку.

Прості завдання на буксах

Це вже наступний рівень заробітку на кліках. Замість того, щоб просто дивитися рекламу і читати листи, можна виконувати платні завдання від інших користувачів. Суть заробітку в наступному:

 1. Реєструєтеся на буксі.
 2. Вибираєте блок завдань.
 3. Дивитеся, що можете виконати.
 4. Працюєте.
 5. Формуєте звіт.
 6. Надсилаєте замовнику і отримуєте гроші.

Зазвичай це досить прості завдання: зареєструватися на сервісі, викликати таксі чи скасувати замовлення, заповнити тест, поспілкуватися на форумі і т. д. За ці прості маніпуляції можна отримувати до 1 – 2 доларів за 2 години роботи.

Яндекс Толока

Пошуковик Яндекс зробив сервіс, який дозволяє користувачам допомогти в розвитку системи. Звичайно ж, не безкоштовно. Суть методу в наступному:

 1. Ви реєструєтеся на сайті Яндекс Толоки.
 2. Вибираєте категорію роботи (оцінка реклами, сторінок, контенту, пішохідні завдання, перевірка адреси і т. д.).
 3. Проходите невелике навчання (10 – 15 хвилин).
 4. Якщо пройшли його на необхідний бал – починаєте заробляти.

Яндекс Толока – досить спірний метод заробітку. Якщо ви живете в столиці, то на «пішоходка» допоможете непогано заробляти. Якщо ні, то інші завдання мало відрізняються від буксів. З плином часу ціни підвищуються, але перший час не варто розраховувати навіть на 200 – 300 рублів за пару годин роботи.

Рерайтинг

Це переписування статей в інтернеті своїми словами зі збереженням структури. Це робиться для того, щоб наповнити неякісні сайти для заробітку вторинним контентом і сяк-так отримати відвідувачів. Це той спосіб, з якого я починав. Суть його в наступному:

 1. Реєструєтеся на біржі копірайтингу .
 2. Заповнюєте профіль.
 3. Берете замовлення в ціновій категорії 25 – 40 р.
 4. Заходьте в інтернет і шукаєте інформацію по темі статті.
 5. Знаходьте 2 – 3 статті і переписуєте їх.
 6. Перевіряєте по Антиплагіату.
 7. Здаєте замовнику.

Якщо не хочете працювати на замовлення, на більшості бірж є магазин статей, в якому можна продавати власні тексти.

Рерайтинг, звичайно, сповнений підводних каменів. Потрібно вміти працювати з Антиплагіатом, перевіряти інформацію, грамотно її переписувати, але в цілому, це досить перспективний спосіб заробітку. У перші дні я заробляв близько 200 рублів за 3 – 4 години, але потім спокійно почав заробляти до 500 в день.

Платні відгуки та огляди

Заробіток схожий на попередній, з тією лише різницею, що тут ви будете писати про продукти і отримувати гроші за перегляди. Суть заробітку в наступному:

 1. Реєструєтеся на сайті відгуків.
 2. Вибираєте товар, про який хочете розповісти.
 3. Шукаєте інформацію або самі її здобуваєте.
 4. Пишете повний детальний огляд.
 5. Публікуєте відгук.

Ви отримуєте гроші кожен раз, коли хтось переглядає ваш відгук. Дохід маленький – кілька копійок за 1 перегляд.

Великих грошей тут не заробити. І це далеко не пасивний дохід . Ті, хто регулярно залишає відгуки на таких сервісах, кажуть, що виходить близько 2 – 3 тисяч рублів на місяць, якщо постити 1 – 2 відгуки в тиждень.

Реферати, доповіді на замовлення

Цей спосіб заробітку підходить для відмінників. У мережі є багато варіантів для того, щоб купити / продати доповідь, реферат. Якщо ви знаєте і вмієте писати такі роботи, то зможете на цьому непогано заробити.

Це сезонна робота. Ви будете заробляти в жовтні – листопаді і квітні – травні, коли піде період здачі рефератів і контрольних робіт.

Сума заробітку буде залежати від кількості написаних робіт. Ціни на контрольні роботи починаються від 200 грн, а реферат можна написати за 300 грн.

Групи в соціальних мережах

Адміністратори популярних пабліків отримують великі гроші за рекламу. Кожен може зробити свою спільноту, розкрутити його і отримувати гроші. Але для цього буде потрібно довгий час працювати, створювати цікавий, унікальний і якісний контент. Суть заробітку в наступному:

 1. Вибираєте тематику співтовариства.
 2. Створюєте контент-план (регулярність і тематика постів).
 3. Створюєте групу.
 4. Починаєте наповнювати її згідно контент-плану.
 5. Рекламуєте її серед своїх друзів, знайомих і т. д.
 6. Якщо робите все правильно, з’являться передплатники.
 7. Через 5 – 6 місяців можна продавати рекламу і монетизувати спільноту.

Без грошей швидко розкрутити паблік буде складно. Але якщо створювати щось реальне цікаве, а не просто постити атмосферні картиночки, то можна зібрати хорошу аудиторію. Головне, не користуйтеся накруткою. Вона вам нічого не дасть, акаунти швидко заблокують, а якщо заблокованих акаунтів буде багато, адміністрація забанить групу.

Фріланс

Фріланс – загальна назва роботи в інтернеті: дизайн, верстка, програмування, переклади, копірайтинг і т. д. Будь-який з цих способів заробітку однаково високо цінується, за нього добре платять (якщо ви дійсно фахівець).

Найкраще виберіть один напрямок і розвивайтеся в ньому. Неважливо, дизайн це чи програмування.

Хороші фрілансери заробляють дійсно багато. Середній дохід новачка – від 10 тисяч грн, середнього фахівця – 30 – 40 тисяч грн. Топові фахівці отримують за один проект навіть до 100 – 200 тисяч грн.

Канал на Ютубі

Не буду писати багато про блоги на Ютубі . Думаю, всі підлітки знають, що можна публікувати відео і заробляти на переглядах. Скажу лише кілька слів:

 • Пробитися дуже складно.
 • Потрібно робити дійсно якісний контент.
 • Перший час ви, взагалі, нічого не заробите.

Не варто розглядати це як спосіб заробітку. Перший час канал буде не більше ніж хобі. Тільки коли ви наберете масу підписників, зможете почати заробляти.

Ігри

Це ненадійний метод заробітку, але все ж виключати його не можна. Теоретично заробити на іграх можна 2 способами: професійно грати або стрімити. Але якщо ви професійно граєте в ігри, вам ніколи буде читати статтю про заробіток для підлітків, тому будемо розглядати стрімінг. Суть заробітку в наступному:

 1. Завантажити програму OBS.
 2. Налаштувати камеру, мікрофон, зображення.
 3. Запустити гру і грати.

Щоб почати заробляти, вам буде потрібно потужний ПК (як мінімум 1050 TI і 8 ГБ оперативної пам’яті), а також аудиторія. Зібрати першу аудиторію буде складно. Іноді до вас будуть заходити 1 – 2 людини, але краще спробувати поспамити в різних групах, грати з ніком «посилання на свій канал» і т. д. І якщо ви харизматичні і добре граєте, то буквально через місяць у вас вже буде аудиторія з 20 – 50 чоловік.

Стрімери отримують досить багато з донатів. Один знайомий заробив близько 8 тисяч грн за 2 місяці, хоча його дивилося максимум – 50 осіб вночі.

З вкладеннями

Прекрасно розумію, що великих грошей у підлітків немає. Тому не будемо розглядати способи заробітку, які вимагають вкладень понад 2 тисячі грн.

Створення сайту / блогу

Це найскладніший, цікавий і прибутковий спосіб заробітку в інтернеті. Якщо ви цікавитеся сайтами, програмуванням, дизайном або копірайтінгом, то спробуйте створити свій сайт .

Алгоритм наступний:

 1. Освойте WordPress .
 2. Вивчіть просування.
 3. Отримайте базовий досвід копірайтингу.
 4. Створіть сайт на движку Вордпресс, купіть домен, залийте на хостинг.
 5. Почніть публікувати матеріали.
 6. Чекайте відвідувачів.
 7. Через 4 – 6 місяців можна прикрутити рекламу.

З першого разу у вас навряд чи вийде. Але сайти дійсно приносять багато доходу, тому перший-другий-третій млинець грудкою принесуть досвід, який ви зможете монетизувати.

Насправді, щоб зробити якісний сайт, вам буде потрібно більше 2 000 грн. Але якщо робити все самому, не поспішати і працювати протягом декількох років, вистачить і 500 – 1000 грн на рік.

Сервіси завдань (Work-zilla, Youdo)

Я відніс цей спосіб заробітку в категорію платних, тому що за доступ до сайтів доведеться платити. Для підлітків в цих двох проектах є прості завдання: перевести аудіо в текст, обдзвонити клієнтів, знайти інформацію, написати просту статтю і т. д.

Суть заробітку в наступному:

 1. Реєстрація в сервісі.
 2. Проходження тесту.
 3. Оплата ( Воркзілла – місяць роботи, Юду – кількість заявок).
 4. Вибір завдання і заявка.
 5. Якщо заявка схвалена – виконання завдання.
 6. Якщо все добре – отримання грошей.

Такий спосіб заробітку вкрай перспективний для тих, хто хоче заробляти в інтернеті, але нічого не вміє. Цілком підійде для підлітків в 14 років.

Перепродаж статей

Цікавий спосіб заробітку, але погано масштабується. Коли я працював копірайтером на біржі Etxt, там була поширена практика: шукати новачків, давати їм дешеві замовлення, а отримані статті перепродувати. Таким чином вебмайстри отримують дешевий контент, копірайтери – перший досвід, а посередник – прибуток.

Суть заробітку в наступному: 

 1. Реєструєтеся на біржі Etxt (можна і на інших, але тут працювати найпростіше).
 2. Кладете на рахунок гроші (можна починати навіть з 300 рублів).
 3. Робите кілька завдань для авторів (можна підглянути у досвідчених посередників).
 4. Даєте в роботу всі завдання, на які відгукнуться автори.
 5. Перевіряєте отримані статті, пишете відгуки, допрацьовуєте і виставляєте в магазин.
 6. Як тільки статтю куплять – отримуєте прибуток.

Найкраще починати працювати з якомога більшої суми. Так буде простіше вийти на нормальний оборот. Особисто я, коли грався з цим способом заробітку, виставляв ціну 15 р. / 1 ​​000 символів і виставляв в магазин за ціною 21 – 27 рублів за 1 000 знаків. Прибуток на маленьких оборотах мінімальний, але статті купують із завидною регулярністю.

Якщо поставити такий спосіб заробітку на потік, можна вийти на дохід 10 – 12 тисяч рублів вже через 12 місяці.

Але доведеться самостійно допрацьовувати багато статей, підтягувати унікальність, щоб не втрачати час. Плюс можна також продавати власні статті, щоб збільшити обсяг статей в магазині.

Це все популярні способи, як заробити підлітку вдома. Вибирайте вподобаний, пробуйте і заробляйте. Можливостей в інтернеті дуже багато. 

Заробити гроші підлітку без інтернету

Тепер про те, де заробити гроші влітку або після навчання.

Допомога з завданнями

Це чудовий спосіб заробітку, якщо ви вчитеся в технікумі. У 16 – 17 років багато хто вже відвикають від школи і вважають за краще не робити завдання, які видають в технікумах і на перших курсах інститутів. Цим користуються багато відмінників, які за гроші вирішують контрольні, роблять доповіді і т. д.

Спосіб практично такий же, як і написання доповідей в інтернеті. Тільки з тією лише різницею, що ви вже маєте готову базу клієнтів, яка в разі чого до вас звернеться.

Сезонна робота

Можна виділити 2 можливості сезонного заробітку: літо і свята. Давайте розглянемо кожен з варіантів.

Перед святами заробити найпростіше. Можна або продавати святкові товари, куплені або зроблені самостійно, або влаштуватися на роботу буквально на пару днів. Наприклад, під час свят на вулицях ставлять різні атракціони, на кшталт «потрапити дротиком в кульку». І на ці дні їх власникам потрібні працівники.

Знайти заробіток влітку значно простіше. Якщо ви любите розваги – міські парки часто влаштовують підлітків. Якщо вам вже є 18, то можна спробувати себе в ролі вожатого в літньому таборі. Для підлітків в 14 – 15 років є можливість продавати морозиво, допомагати в селі, працювати на будівництві, автомийці і т. д.

Офіціант

Офіціант – досить проста, але стресова робота. У кафе беруть підлітків, тому що рідко хто працює офіціантом довгий час. Якщо ви хочете підробити влітку або після навчання – непоганий варіант. Тільки врахуйте, що робота буде нервова і невдячна.

Репетитор 

У мене є 2 знайомих, які почали заробляти репетиторством в 17 років. На першому курсі інституту вони вже добре знали англійську і тому натаскували школярів, а один навіть в 18 почав готувати до ЗНО. Досить перспективна ніша, вона практично повністю зайнята вчителями. Але якщо у вас є знайомі – спробуйте почати з них.

Надання дрібних послуг

Якщо ви щось вмієте робити, можете легко на цьому заробити. Наприклад, якщо розбираєтеся в комп’ютерах, можете виставити на ОЛХ оголошення про ремонт комп’ютерів, налаштування операційної системи і т. д. Можна знайти безліч варіантів того, що буде дійсно потрібно людям. А в якості майданчика для розміщення оголошень використовуйте, наприклад, групи в Фейсбуці.

Поради для підлітків по заробітку в інтернеті

Я почав шукати спосіб заробітку в інтернеті в 16 років, і від багатьох обманів мене врятувало банальна відсутність вільних грошей. І на основі власного досвіду та досвіду моїх колег можу дати 3 поради.

Вибирайте професію 

Якщо ви хочете почати дійсно заробляти, а не обмежитися 5  – 10 тисячами грн на місяць, то доведеться вибрати спеціалізацію. На простих завданнях багато не заробиш. Наприклад, копірайтер, який розвивається, за півроку перескакує планку в 1 000 грн за робочий день.

Тому, якщо хочете надалі заробляти гроші в інтернеті, потрібно вивчати професії. Вибирайте вподобане напрямок і вивчайте безкоштовні мануали.

Тільки не потрібно нічого купувати. Ще не вийдете на стабільний дохід від 30 тисяч грн на місяць, вам не знадобиться платна інформація.

Не розраховуйте на легкий заробіток

Раніше в інтернеті було багато шахраїв. Вони пропонували заробити швидко, але спочатку потрібно було заплатити. Обмінники, ставки, автоматичний заробіток на програмах, передрук статей і т. д. – відразу скажу, все це брехня. Ніякої халяви в інтернеті немає.

Швидко заробити гроші підлітку не вийде. Доведеться працювати і поступово вливатися в нову сферу.

Працюйте і ще раз – працюйте

Як я вже говорив вище, халяви немає. Ніхто не буде платити вам гроші просто так. Тому, доведеться реально працювати. Якщо ви будете виконувати завдання, доведеться їх робити добре. Якщо займетеся написанням тексту, потрібно слідувати ТЗ і робити максимально якісні статті. Ваша репутація на сервісах – основа вашого заробітку. Звичайно, завжди можна створити новий обліковий запис, але це додатковий час, який краще не витрачати даремно.

Скільки може заробити підліток

Тепер до питання про те, скільки заробляють підлітки. Скажу відразу: заробити зразу багато не вийде. Ніхто в інтернеті не буде платити 10 тисяч просто за те, що ви виконуєте просту роботу. При цьому, ні про які «витратити 2 – 3 години в день і отримати за місяць 10 – 20 тисяч» думати не варто.

Якщо займатися чимось легким, типу кліків, лайків, опитувань і т. д., Можна розраховувати на 1 – 2 тисячі грн за 3 – 4 години активності щодня. Якщо займатися чимось більш серйозним – 8 – 10 тисяч грн.

Кращого за все орієнтуватися на дохід в 2 – 3 тисячі гривень в перші кілька місяців роботи в інтернеті.

Якщо починати розвиватися в професії в 15 – 16 років, то вже до 17 років можна вийти на пристойний дохід в 10 – 15 тисяч грн. 

Висновок

Головний плюс заробітку в інтернеті – ніхто не знає, хто по той бік монітора. Саме тому, навіть якщо ви підліток, то зможете легко почати заробляти, так само як дорослі. Просто варто докласти до цього певних зусиль і попрацювати над собою.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про