Як заробити на своїх ідеях

заробити на своїх ідеях в інтернеті

Якщо ви переповнені ідеями, якщо ви любите творчі конкурси, то ця стаття для вас. Ми розкажемо, як заробити на своїх ідеях і запропонуємо сайти де можна продати цікаві креативи.

Чи замислювалися ви про те, коли отримуєте листівку що могли б придумати її дизайн набагато цікавіше? Мною будуть розглянуті іноземні сайти листівок, де ви легко зможете представити свою ідею і можливо отримати за це винагороду.

Snafu Designs дозволяє заробити 100 баксів за ідею

Розглянемо перший сайт Snafu Designs. Він платить за вашу ідею 100$.

За посиланням ви можете ознайомитися з положенням про надання ідей для листівок.

На своєму досвіді можу сказати, що у мене вийшло виграти тільки один раз і продати одну ідею з одинадцяти представлених мною.

Значний плюс цього сайту в тому, що вам не треба малювати листівки, ви просто пишете свою ідею – як, вона повинна виглядати і що можна написати в ній.

Всі ідеї подаються англійською мовою і краще, якщо вони відображені як можна конкретніше.

Snafu Designs розглядає не більше 12 ідей за раз і відповідає протягом восьми тижнів після відправлення вашого листа. Важливо також, щоб ваші ідеї були включені в лист, а не відправлялися окремим файлом.

До своєї ідеї, можливо, прикласти малюнки як додатковий матеріал, якщо ви вважаєте це за потрібне. Після покупки вашої ідеї дизайнери малюють її у властивому для них стилі і публікують на сайті.

Snafu Designs шукає ідеї до таких свят як: День народження, запізнілий день народження, любов і дружба, Різдво, день Святого Валентина та інші.

З повним списком можливо ознайомитися на сайті і до речі, він відповідає іншим сайтам про яких піде мова далі.

Наступний сайт з продажу ваших ідей-це Oatmeal Studios

Даний сайт знаходиться в пошуку цікавих ідей для вітальних листівок. Ви можете представити свою ідею та попередньо ознайомитися з правилами за посиланням.

Якщо ви добре малюєте, то можете відправити свої роботи для розгляду вашої кандидатури в якості позаштатного дизайнера листівок.

Оплата становить 50$ за ідею, але на мій погляд це хороші гроші до того ж ставка може бути збільшена при подальшому співробітництві.

Ephemera-inc – заробіть на магнітах та наліпках

Ще один сайт спеціалізується на пошуку гасел, але не до листівок, а магнітів та наліпок.

Ephemera-inc виплачує 50$ за ваше гасло і значний плюс буде, якщо воно супроводжується ілюстрацією. Зайшовши на сайт, ви можете побачити його товари. Магніти і наклейки об’єднує непоганий гумор.

Тут є і забавні магніти про політичних діячів, наклейки про незвичайні ситуації у житті.

Мета цього проекту уявити як можна більше смішних і сміливих гасел. Якщо ви любите придумувати смішні гасла і малюнки, перекладаєте їх на англійську мову і відправляйте на сайт.

Відправивши 3 ідеї на розгляд, я отримала схвалення тільки однієї.

Smart Alex – робимо готові листівки

Тут шукають готові ідеї, тобто потрібно представити готову листівку і привітання до неї.

Варто відзначити, що даний сайт підійде для готової роботи і тому після її схвалення вам запропонують виставити її в магазині на продаж за стандартною ціною $3,75.

Потім після того як вашу листівку почнуть купувати то від кожної покупки ви будете отримувати близько 2$.

Продати листівку на сайті дійсно можна головне щоб вона була смішною.

Comstock – сайт для продажу листівок

Наступний сайт схожий на попередній, але все ж відрізняється трохи вульгарним гумором це Comstock.

Зараз я думаю, над ідеєю яку можна було б відправити для даного сайту, а тим часом мій друг вже відправив туди свою ідею.

Ідея була трішки пошлуватою, але все-таки викликала сміх і він отримав свої 50$ (стандартна ціна за ідею). Тут також можна подавати готові листівки. Більш детальні умови за посиланням.

Підводячи підсумок, хочу сказати, що продаж своїх ідей до листівки або готових листівок є цікавим та прибутковим заняттям.

Сайти, представлені вище, приймають ідеї англійською мовою, але якщо ви не володієте нею, а вірите у свої ідеї можна скористатися послугами перекладача.

До того ж по суті ідеї повинні бути відображені коротко, а значить переклад буде не значним і не складе величезних витрат (наприклад 1 сторінка перекладу зараз коштує 100-200 грн).

Найчастіше список свят для пошуку ідей співпадає на всіх сайтах і лише гумористичні доповнені такими темами як – лист подяки, листівка-зауваження або свято яскравого дня життя.

В інтернеті є багато сайтів, які пропонують купити вашу ідею, якщо вона сподобається. Однак наведені сайти працюють вже давно скупили багато ідей, що вказує на їх надійність.

Якщо у вас є цікава ідея, то варто спробувати відправити її.

Заробіток на ідеях для реклами

Якщо ви пишете сценарії і створюєте відео, то вам буде цікаво попрацювати з краудсорсінговою платформою Tongal. https://tongal.com/

Дана рекламна платформа спеціалізується на конкурсах за створення рекламних ідей, сценаріїв і відео. Реєстрація учасників та заявка ідей проходить англійською мовою.

Щомісяця на майданчику проходить від 3 до 7 конкурсів. Для кожного конкурсу учасник має право подавати від 1 до 5 ідей.

Зазвичай тут проходять конкурси на подання ідей і якщо вони відбуваються, то автор отримує грошову винагороду від 300 до 500$).

Подальші етапи – це створення сценарію і зйомка відео також фінансуються організаторами конкурсу.

По своєму досвіду можу сказати, що якщо ви не можете створити відео, то вам варто звернути увагу на конкурси, де купують ідеї.

З дати моєї реєстрації на майданчику пройшло близько 7 місяць за цей період у мене вийшло продати ідею для демонстраційного відео зубної пасти, і, я отримала 100$.

Зазвичай конкурси з купівлі ідей проходять на платформі 1-2 рази на місяць та нагороджуються грошовими призами з наданням організаторам прав на вашу ідею.

Вам же раджу брати участь у конкурсах саме з купівлі ідей, так як там шансів більше. Особливо якщо ви не хочете знімати відео, а тільки зацікавлені в продажі ідеї.

В цілому більшість конкурсів представлених тут включають в себе три етапи: написання ідеї, надання сценарію і заключний етап зйомка відео.

Якщо ваша ідея проходить, то за нею слідують інші етапи із затвердженням бюджету і підписанням угоди з організаторами конкурсу.

Всі три етапи контролюються командою Tongal і спонсоруються залежно від призового фонду конкурсу.

У 2017 році на платформі стали частіше з’являється конкурси, де потрібно представити готове відео. Частіше такі конкурси припускають стислі терміни і відповідно тут менше конкуренції.

При вивченні брифу зверніть увагу на те, який статус має конкурс – міжнародний або обмежений, у другому випадку можуть брати участь тільки громадяни певних країн.

На платформі добре працює форум, де можна задати питання, що стосуються конкурсу та отримати консультацію. В цілому дана платформа дає можливість отримати грошові призи творчим людям з цікавими ідеями.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про