Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити на Фотошопі: 12 простих способів

Як заробити на Фотошопі

Статтю оновлено:

Сьогодні багато людей вміють користуватися програмою Adobe Photoshop . Але не всі знають, що на цьому можна заробляти. У цій статті ми розповімо, як заробити на Фотошопі, працюючи вдома, де шукати замовників. Скільки заробляють фахівці різного рівня.

12 способів заробітку на Фотошопі в інтернеті

Усі ці методи підійдуть тільки тим, хто дійсно вміє працювати з програмою на високому рівні. Тому не надійтесь, що ви зможете отримувати шалені гроші без необхідних знань та навичок. Тому краще попрацювати над своїм професіоналізмом та добре вивчити програму.

1. Розробка банерів в фотошопі

В Фотошопі можна створювати банери для сайтів, постів у соціальних мережах. Вони можуть бути статичні (з 1 картинки без анімації) і динамічні / анімовані (з декількох картинок, які змінюють одна одну). Динамічні банери можна продати дорожче, але і роботи з ними більше.

Банери замовляють власники сайтів, блогів, інтернет-магазинів, груп у соціальних мережах, інфобізнесмени.

Вартість простого банера у фрілансера – від 200-300 рублів. Це стартова ціна – замовник найчастіше отримує 1 банер у 1 варіанті, за той же банер в інших розмірах вже потрібно доплатити.

В цілому на вартість банера впливає:

  • розмір або формат,
  • вигляд банера (статичний або динамічний),
  • чи надсилає клієнт фотографії для банера (інакше вам доведеться купувати їх),
  • чи висилається клієнту ісходник (з ним банер коштує дорожче).

2. Оформлення груп у соцмережах, каналів на YouTube

Заробити в Фотошопі в цьому плані дуже просто. Сюди входить створення обкладинок, меню, аватарок та інших елементів для груп в соціальних мережах, YouTube-каналів.

Замовляють такі послуги власники груп, відеоканалів.

Вартість оформлення – 200-1000 грн. Установка елементів в групу, надання вихідних файлів часто оплачується окремо.

3. Обробка фотографій в Фотошопі для інтернет-магазинів

Щоб фотографії товарів в інтернет-магазині виглядали привабливо, їх потрібно обробляти. Необхідно коректувати колір, контраст, розмір, обрізати, зменшувати вагу картинок, вирізати товари, щоб розмістити їх на білому фоні, і так далі. Часто у власників або співробітників інтернет-магазинів немає можливості обробляти фото самостійно і вони доручають роботу приватним спеціалістам.

Замовляти послугу можуть власники або співробітники інтернет-магазинів.

Вартість роботи залежить від того, що саме потрібно зробити. Наприклад, видалення фону + кадрування в Фотошопі може коштувати в середньому від 10 до 50 грн за фото в залежності від складності роботи. Зазвичай фотографії для інтернет-магазину не вимагають якоїсь надскладної обробки. Тому ціна за обробку 1 фото не дуже висока, але і часу на роботу йде не багато.

4. Ретушування фото в Фотошопі

Ретуш – це редагування знімків для поліпшення їх якості. Ретушер налаштовує яскравість, контрастність фотографії, коригує зовнішність моделі, змінює фон на фото і робить інші доробки.

 

Послуги ретуші замовляють фотографи, приватні особи, рекламні агентства, журнали, ЗМІ. Обробка фотографій – один з найпопулярніших способів, як заробляти на Фотошопі в інтернеті.

Вартість легкої ретуші становить від 20 до 50 грн за одну фотографію, глибокої – від 100 грн і вище.

5. Реставрація фото в Photoshop

Це відновлення старих друкованих знімків. Наприклад, на фотографії є подряпини, плями, обірваний куточок. Таке фото можна відсканувати і відновити в Фотошопі. Це складна і клопітка робота. Вона вимагає певних навичок, зате і добре оплачується.

Замовляють реставрацію фото зазвичай приватні особи, які бажають відновити фотографії своїх родичів.

Вартість реставрації фотографій – від 200 грн. Замовлень на реставрацію не так багато, як, скажімо, на ретуш фото, але вони можуть добре оплачуватися. Якщо ви освоїте реставрацію фотографій, то зможете час від часу брати такі замовлення.

6. Фотомонтаж

Фотомонтаж дозволяє поєднати кілька фотографій, додати людину на фото, замінити фон і багато іншого. Наприклад, «перемістити» модель з кімнати на берег океану, «одягнути» в костюм казкового персонажа. За допомогою фотомонтажу можна зробити календар або листівку з фото замовника, колаж і так далі.

Фотомонтаж можуть замовляти як приватні особи, так і представники фірм.

Вартість фотомонтажу залежить від складності роботи. Ось приклади цін на різні послуги фотомонтажу:

  • робота з фоном і об’єктами – прибрати зайві об’єкти, додати об’єкти в кадр, прибрати водяні знаки, прибрати або замінити фон – від 100 до 500 грн за фото в залежності від складності роботи.
  • календарі – від 300 грн за штуку.
  • листівки – від 100 грн за штуку.

7. Нанесення водяних знаків

Водяні знаки наносяться, щоб вказати джерело знімка і захистити фото від копіювання. Наносити водяний знак можна вручну або автоматично. Вручну дорожче, але виходить більш якісно (ви на кожному знімку індивідуально дивіться, як красиво розмістити знак). Автоматично – швидше і дешевше, але водяний знак буде завдано однаково на всі фото, де може закрити важливі деталі знімка.

Послуга популярна у власників сайтів, інтернет-магазинів.

Вартість нанесення водяного знака – від 0,5 грн за фото при автоматичному нанесенні і від 1-2 грн за фото при нанесенні вручну.

Зверніть увагу, що розробка водяного знака в цю вартість не входить. Водяний знак надає клієнт. Якщо його потрібно розробити, це окрема послуга. Яку, до речі, теж варто освоїти, щоб розширити свої можливості для роботи в Фотошопі за гроші.

8. Логотипи

Розробка логотипів за гроші в інтернеті – одна із найпопулярніших послуг. Вони потрібні компаніям з різних областей бізнесу. Замовляють логотипи представники фірм, а також приватні власники проектів.

Початкова вартість логотипу – приблизно від 300-1000 грн, однак частіше за логотипи платять більше.

9. Стокові фото

Якщо ви захоплюєтеся фотографією, спробуйте обробляти свої знімки в Фотошопі і виставляти їх в фотобанках. Якщо ваш знімок куплять, фотобанк заплатить вам до 50% від вартості знімку.

У такому варіанті у вас немає замовника. Ви виставляєте знімки у фотобанку – умовно кажучи, віддаєте їх на реалізацію. Якщо їх купують, отримуєте гроші.

Вартість фотографії у фотобанку може становити близько 60 рублів і вище, залежно від її розміру.

Дізнайтесь, де можна продати фотографії в інтернеті.

10. Заробіток на розробці візиток

Незважаючи на те, що спілкування – у тому числі і ділове – все більше йде в онлайн, паперові візитки і раніше актуальні. Дизайн візиток активно замовляють фірми і приватні фахівці, а це хороший заробіток в Фотошопі.

Вартість дизайну візитки – в середньому 500 рублів. Вартість може залежати від кількості варіантів, які виконавець пропонує на вибір замовнику.

11. Флаєри, листівки

Флаєр, листівка – листок невеликого формату, на якому розміщена рекламна інформація. Зазвичай це анонс акції, знижки, спеціальні пропозиції. Флаєри часто роздають на вулиці, розкладають у поштові скриньки.

Замовляти дизайн листівок можуть офлайн магазини, кафе, компанії, що надають різні послуги.

Вартість дизайну односторонньої листівки – від 200 грн, двосторонній – від 500 грн. Як бачите, ціни цікавіші, ніж на ряд інших послуг. Але і навичок потрібно більше, ніж, наприклад, для нанесення водяних знаків. Тому листівки – хороший варіант, як заробляти на Фотошопі в інтернеті, для фахівців з деяким досвідом.

12. Іконки

Іконки – маленькі схематичні зображення для сайту. Використовуються для фавікону (піктограми) сайту, для оформлення списків і для інших завдань. Іконки можуть замовляти власники сайтів, представники вебстудий.

Вартість створення простої іконки – від 100-200 рублів.

Ми розібрали варіанти, як заробити на Photoshop. Зазначимо, що розглянуті способи відрізняються за рівнем складності. Так, для новачків підійде нескладна обробка фотографій, створення простих банерів, оформлення груп. Більш досвідченим фахівцям можна порекомендувати також розробку дизайну логотипів, значків, листівок.

Скільки можна заробляти на Фотошопі?

Візьмемо для прикладу створення банерів – послугу, яку може швидко освоїти новачок. Припустимо, нескладний статичний банер ви робите 1 годину. Ще 1 годину потрібен на переговори з клієнтом. Візьмемо скромну ціну банера в 200 грн, додамо 100 грн за надання вихідних файлів і отримаємо гонорар 300 грн.

За стандартний 8-годинний робочий день ви зможете зробити приблизно 4 банера – з урахуванням часу на спілкування з клієнтом. Разом за день навіть при скромних розцінках реально одержати 1200 грн, або 24 000 грн при 5-денному робочому тижні. Але це рівень новачка. Скільки можна заробити на Фотошопі професіоналу? Як мінімум у декілька разів більше.

Де заробити на Фотошопі? Де знайти замовників?

1.Магазин послуг Kwork

Розмістіть інформацію про свої послуги на сайті Kwork.ru. Кожна послуга тут оформляється у вигляді кворка. Наприклад, ви можете створити кворк з пропозицією зробити ретуш, окремий кворк з пропозицією зробити банер і т. д. Щоб ваші кворки купили, продумайте красиве оформлення і додайте привабливі фотографії.

Мінімальна вартість кворка на сайті – 500 руб. за рахунок опцій її можна підняти. Дивіться, як оформляють свої кворки популярні виконавці на сайті, і робіть так само. Наприклад, власник цього кворка виконав на сайті 1182 замовлення, а значить, заробив на Photoshop мінімум 591 тис. карбованців:

Переваги Кворка для новачків – можливість працювати на сайті без платного аккаунта, велике число замовників і гарантія оплати.

2. Біржі фрілансу

У Інтернеті працюють понад 100 сервісів віддаленої роботи. Тут ви можете працювати з клієнтом безпосередньо або користуватися безпечними угодами (проводити роботу через біржу). Для отримання замовлень на деяких сайтах потрібно купувати платні акаунти або платні послуги. В цілому біржі можна рекомендувати фахівцям з портфоліо і досвідом роботи.

3. Соціальні мережі та форуми

Близько 20% фрілансерів отримують замовлення з соціальних мереж. Існують групи, де публікуються вакансії і проекти разової роботи. Проте всі ризики роботи з клієнтом ви будете нести самі. Як правило, групи не втручаються у відносини між замовниками та виконавцями.

Як освоїти програму Photoshop?

В інтернеті можна знайти багато уроків по Фотошопу, в тому числі – навчальних відеороликів. Функції та можливості Photoshop, здається, безмежні, тому не намагайтеся вивчити всі відразу.

Подивіться, які функції потрібні для обраної вами завдання – наприклад, оформлення груп у соцмережах. Ці функції варто вивчити у першу чергу, а вже потім рухатися далі. Щоб заробити перші гроші на Фотошопі, вам буде досить базового знання програми.

Знайти безкоштовні курси по Фотошопу можна в статті зі списком освітніх каналів на YouTube. Також багато корисних уроків по графічну програму можна подивитися в відеозаписах.

Почніть з надання простих послуг і поступово підвищуйте свій рівень знань і доходів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про