Як заробити на Amazon: продаж власних товарів і партнерські програми

як заробити на Амазон

Доброго дня! У цій статті ми поговоримо про те, як заробити на Амазон. Це дуже перспективна ніша, у якій хоч і є дуже велика конкуренція, проте також є не менше можливостей для розвитку.

 • Скільки можна заробити: від 100 доларів у місяць.
 • Мінімальні вимоги: власний товар або майданчик для залучення трафіку.
 • Чи варто займатися: є більш вигідні альтернативи.

Амазон (Amazon.com) — найбільший інтернет-магазин в світі. Уявіть собі, що кожен місяць на сайт заходять в цілому понад 2,5 мільярди разів. При цьому тут щодня купують товари понад 3 000 000 користувачів. Власник Амазону Джефрі Безос зараз є найбагатшою людиною світу.

Популярність Амазону величезна. Він стартував більше 20 років тому і досі залишається практично одноосібним лідером ринку. У людей, які продають свої товари на Амазоні, немає потреби в активній рекламі. Користувачів призводить сам сервіс. Досить вибрати правильний товар, ціну і вчасно реагувати на що надходять заявки.

Давайте обговоримо, як заробити на Амазон, які товари можна продавати і скільки в результаті можна заробити співпрацюючи з цим сервісом.

Як заробити на Amazon – два основні способи

Є 2 способи заробити на Амазон — партнерська програма і продаж своїх товарів. Для великих гравців набагато вигідніше продавати свої товари, ніж бути посередником. Але для українського користувача партнерка набагато прибутковіша.

Партнерська програма Амазон

Використовувати цей спосіб заробітку можна, навіть якщо у вас немає власного товару на продаж.

Загальна сума заробітку на партнерці становить 6 — 10% від витрат користувачів. Заробляють на партнерській програмі двома способами:

 • Створюють окремий сайт для реклами продуктів.
 • Інтегрують рекламу товарів на власний сайт.

Створення окремого сайту має один важливий плюс: практично весь трафік буде цільовий. Тобто люди свідомо йдуть за конкретним товаром, тому вони націлені на витрати. Недолік теж досить вагомий: за комерційним запитам дуже складно боротися за користувачів. Але якщо нормально просуватися по запитам, можна охопити частину комерційної аудиторії.

Інтеграція рекламних матеріалів у свої статті — більш складний варіант. Для цього потрібне постійне джерело трафіку, бажано знову ж таки сайт. У статтях можна залишати посилання на певні товари.

Найяскравіший приклад: у статтях про майнінг часто залишають посилання на купівлю відеокарт.

Дуже важливо знайти свій товар, під конкретну аудиторію. З одного боку — немає сенсу рекламувати дешеві товари, тому що комісійні будуть мінімальні. Але з іншого — дорогий товар просто-напросто відлякає покупців, і замість 200 покупок кожен місяць, які принесуть по 1 долару, буде 1, яка принесе 75 доларів.

Орієнтуємося при виборі товарів на популярність самого продукту і кількість відгуків, коментарів у топових продавців. Це показує, наскільки популярний товар і скільки людей готові його купити.

Після цього запускаємо сайт і починаємо заробляти.

Продаж власного товару на Амазоні

Якщо ви хочете продавати свій товар, то приготуйтеся до труднощів. Але як продавати на Амазоні з України? Вам доведеться вибудовувати стратегію роботи таким чином, щоб більшість користувачів не тільки захотіли купити саме цей товар, але і придбати саме у вас. Доведеться прокачувати акаунт, піклуватися про якість і оперативно вирішувати проблеми. А якщо додати до цього величезну комісію сервісу, виходить, що прибуток від такої роботи буде мінімальний.

Схема роботи на Амазон приблизно наступна:

 • Ви реєструєте аккаунт.
 • Вибираєте продукт.
 • Знаходьте постачальника.
 • Купуєте товар і доставляє його на склад Амазону.
 • Продаєте його на акаунті.

Багато людей в пошуках постачальників орієнтуються на Китай. Тільки важливо розуміти, що китайські товари дуже сильно відрізняються один від одного. Європейські фабрики, на яких працюють китайські робітники за західним кресленнями — чудовий варіант. Китайські фабрики, які випускають зразки за своїми кресленнями — поганий варіант.

На початковому етапі вам доведеться сильно переживати з приводу якості товару. Адже один негативний відгук може просто зіпсувати вам торгівельний профіль.

Великі комісії Амазона практично прямим текстом кажуть, що посередник тут не сам сервіс, а продавець. Саме тому, особливих відмінностей для українця між використанням партнерської програми і реалізацією товару практично немає.

Виходить, що продавати власні товари на Amazon значно менше прибутково, ніж працювати з партнерською програмою. Якщо ви знаєте англійську, то навіть за допомогою Facebook зможете заробити набагато більше, розміщуючи посилання в інтернет-магазині всередині соціальної мережі, ніж на веденні власного бізнесу з Амазоном.

Які товари краще продавати на Amazon

Тепер давайте розберемося, продаж яких товарів на Амазоні найкраще організовувати. Найпопулярніші категорії товарів:

 • Технологічні прилади.
 • Іграшки.
 • Девайси і пристрої.
 • Техніка.
 • Косметика.

Трендові товари теж добре продаються. Дуже важливо зловити хвилю світової популярності товару, і підштовхнути до купівлі свою цільову аудиторію.

Будь-який інший варіант заробітку буде неактуальним. Тому що для українського користувача Amazon — незнайомий сервіс. Простіше купити на домашніх майданчиках або замовити на Ali.

Візьмемо знову ж приклад з майнінгом. Відеокарти на Амазоні — навіть з доставкою та митом — коштували набагато дешевше, ніж ті, що продавалися в магазині. Тому продавати їх було вигідно, а такий бізнес на Амазоні приносив хороший прибуток.

Таким чином, для звичайного українця Амазон актуальний при продажі якісного, трендового товару. Менш популярні продукти не окуплять витрати на роботу з майданчиком.

Заробіток на Амазоні без вкладень

Я вже назвав два способи залучення клієнтів, які потребують певних вкладень: або повністю розкрученого сайту, або сайту, створеного вами з нуля. Це в будь-якому випадку витрати.

Але використовувати партнерські посилання можна не тільки на своєму сайті. Безкоштовно залучати клієнтів і заробляти на партнерській програмі можна:

 • На Youtube-каналі.
 • На форумах.
 • В соціальних мережах.
 • Особисто відправляти посилання.

Будь-який з цих способів не вимагає витрат, крім часу. Вихлоп і дохід буде значно меншим, але ви нічого не витрачаєте. Єдине, з чим доведеться змиритися: щоб багато заробити на партнерці без вкладень, треба дійсно докласти величезні зусилля.

Спочатку потрібно зрозуміти, як надсилати посилання, кому, та за яких обставин. Бездумний постинг на форумі нічого корисного не принесе, а ваша особиста сторінка навряд чи зможе залучити хоч одного клієнта.

Способи заробітку на Амазоні без вкладень є. Але вони передбачають величезну роботу. Тому, ви будете вибирати між вкладенням грошей і вкладенням часу.

Скільки можна заробити на Amazon

На користь того, що на Амазоні дійсно можна багато заробляти, говорить статистика. Кожен день відбувається понад 3 млн покупок, при цьому середній чек коливається в діапазоні від 100 до 500 доларів.

Таким чином, оборот платформи навіть при самих середніх підрахунках близько 1 млрд доларів в день.

Якщо прибрати з голови всі ролики, які обіцяють казковий заробіток на Амазон в 1 млн доларів у місяць після року роботи, цифри виходять досить неоптимістичні.

При продажі власних товарів заробіток в 1 тисячу доларів у місяць — успіх. При цьому обсяг роботи, який доведеться робити — величезний. Відповідати на дзвінки, моніторити коментарі, зв’язуватися з користувачами, «вибивати» відгуки і т. д.

Партнерки в цьому плані більш прибуткові. Добре побудований сайт приносить від 1,5 тисяч доларів щомісяця. Але для цього потрібно дуже сильно постаратися як мінімум 1,5 — 2 роки.

Корисні поради по заробітку на Амазон

Є кілька загальних порад щодо того, як не прогоріти на Амазоні і хоч щось заробити.

Прораховуйте всі кроки

Це стосується як роботи з партнерською програмою, так і заробітку на продажу товарів. Перед тим, як виходити на ринок або створювати партнерський сайт, потрібно зрозуміти, а чи буде цільова аудиторія. З товаром дещо простіше — покупець знайдеться практично на все, в крайньому випадку можна маніпулювати ціною.

А з партнерками все набагато складніше. Ви конкуруєте не тільки з іншими продавцями, але і з вітчизняними сервісами. Дайте відповідь на питання: «Чому ваш користувач повинен йти і купувати щось на Амазоні, а не на ОЛХ або Аліекспрес». Якщо є пояснення досить просте — тоді можна починати.

Купуйте Prime

Користувачі найчастіше купують товари з позначкою Prime. Вона дає гарантію оперативної та безкоштовної доставки.

Слідкуйте за трендами

Це одна з найбільш важливих порад. Хороший спосіб стежити, що популярно — аналіз кількості продажів за категоріями. В найпопулярніших категоріях є один-два продукти, які продаються у величезних обсягах. Навіть якщо вам не вдасться отримати ці продукти, ви легко зможете придбати аналог і продати його.

Непогано для відстежування трендів і настроїв підходить Facebook. Тематичні співтовариства, які присвячені товарам з популярних категорій, дадуть уявлення про те, що незабаром буде користуватися популярністю.

А взагалі, найбільш корисна порада — не купуйте курси по заробітку на Амазоні. Це просто злив бюджету в трубу. Вам розкажуть всю інформацію, яка є у відкритому доступі і дадуть кілька захоплених відгуків про заробіток на Амазоні.

Якщо ви не знаєте англійської, працювати з Амазоном буде складно і в більшості випадків невигідно. Тому уважно оцінюйте свої здібності. Швидше за все, на українських майданчиках ви зможете заробити набагато більше.

Висновок

Amazon дуже вимогливий до продавців. Божевільна конкуренція і середні ціни не дозволяють новачкам довго затримуватися на цьому ринку. Для того, щоб продавати свої товари, необхідно не тільки переконати користувача в тому, що вони корисні, але і проштовхнутися через чергу більш досвідчених колег.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про