Як заробити гроші на аудіокнигах

Заробіток на аудіокнигах

Поговоримо про такий бізнес, як продаж аудіокниг. Зауважимо, що останнім часом величезною популярністю стали користуватися аудіокниги, оскільки вони дуже зручні у використанні.

Даним видом отримання інформації користуються студенти, батьки, бізнесмени, учні та багато інших людей. А їх популярність полягає в тому, що їх можна слухати будь-де.

В чому перевага аудіокниг

Аудіокнига – це знахідка для сучасної людини, яка любить читати, але не має часу сісти і почитати книгу в паперовому варіанті. Я завжди багато читав, перевагу надавав «розумним» книгам. Але останнім часом на цей вид дозвілля не залишається часу. Можливість читати з’являється дуже рідко, тому переваги я віддав аудіокнигам. Знаходимо потрібну аудіокнигу в інтернеті, записую її на телефон або плеєр і слухаю, наприклад, в машині по дорозі на роботу, або під час обіду, пробіжки.

Щось я відволікся від суті бізнес-ідеї. Добре, давайте продовжимо. І так, можна зробити висновки, що бізнес на аудіокнигах – це потрібне і вигідне заняття. Враховуючи той факт, що ринок аудіокниг ще не сильно розвинений, адже ще далеко не всі книги існують в аудіоваріантах, так і книг з кожним днем публікується величезна кількість.

Заробіток на аудіокнигах. Відкриття інтернет-магазину аудіокниг

Суть ідеї полягає в тому, щоб записувати книги, статті, публікації у форматі аудіокниги і надалі їх продавати через інтернет-магазин.

Створюємо інтернет-магазин, закидаємо туди створені аудіокниги і відкриваємо до них доступ в онлайн режимі. А також з можливістю завантажувати з вашого сайту, але це функція буде вже платною. Можливо надати варіант, коли доступ протягом 2-3 місяців робиться вільний, а в подальшому зробити підписку платною.

Аудіокниги сьогодні є перспективною нішею для організації власного бізнесу. А враховуючи, що попит на них значно перевищує їх пропозицію, він здатний приносити стабільний дохід. Тут головне – технічно правильно провести запис аудіокниг, створити якісний сайт і його просування в мережі інтернеті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про