Оцініть статтю!

Як відкрити інтернет-магазин по дропшиппінгу і не облажатися?

інтернет-магазину по Дропшиппінгу

Поради та підказки по вдалому відкриття інтернет-магазину по Дропшиппінгу. З якими проблемами може зіткнутися новачок і як їх уникнути.

Пропустимо відразу такі улюблені багатьма бізнес-тренерами розлогі міркування про вибір ніші, в нашому випадку вони не мають ніякого сенсу. Вибирати потрібно не нішу, а надійного дропшіппінг-постачальника. Щоб не вийшло так, що ви дуже довго “копали” якийсь певний ринок і виявили, що нормального Дропшиппінгу на ньому немає.

Що потрібно від дропшіппінг-постачальника?

Коротко перерахую головні вимоги.

 1. Асортимент постачальника повинен покривати 90% всіх представлених на ринку товарів. Зрозуміло, це в тому випадку якщо ви відкриваєте серйозний інтернет-магазин, який буде працювати на вас не один рік, а не односторінковий лендінг (як радять на безкоштовних онлайн-семінарах).
 2. Постачальник повинен пропонувати широкий вибір способів доставки замовлень вашим покупцям. Мінімальний набір включає в себе: кур’єрську доставку по Україні, Укрпоштою та Новою поштою, а також МістЕкспрне.
 3. Навіщо стільки? Тому, що покупці вже звикли отримувати хороший сервіс і будуть йти до конкурентів, якщо ви не зможете його запропонувати.
 4. Ціни для інтернет-магазинів, що працюють по дропшиппінгу, не повинні бути вищими за ті, які постачальник дає звичайним оптовикам. Висока ціна закупівлі, відразу робить ваш магазин неконкурентоспроможним. Такий дропшіппінг буде вигідний тільки постачальникові, а інтернет-магазин приведе до збитків.

  Дропшиппінг-постачальник повинен приймати гроші за замовлення від ваших покупців. Не забувайте, що в Україні “оплата кур’єру при отриманні” залишається основним способом оплати в інтернеті. Тому, якщо постачальник доставляє вашим покупцям тільки передплачені карткою замовлення, це взагалі не ваш варіант. Більше 70% всіх замовлень, як раз будуть з оплатою при отриманні, значить ваш постачальник повинен без проблем приймати готівку, пробивати чеки і переводити гроші вам.

 5. Незатребувані покупцями замовлення повинні повертатися постачальнику, а не вам. Іншими словами, якщо замовлення зірвалося, дропшіппінг-постачальник приймає назад товар і повертає на ваш рахунок гроші. В іншому випадку ваша квартира перетворитися в склад неліквідних товарів, які доведеться продавати за безцінь.
 6. І, нарешті, у постачальника повинні бути товарні вивантаження для всіх мислимих платформ (1С-Бітрікс, CS-Cart, OpenCart, Shop-script, AdvantShop та ін.) Інформація про зміну залишків та / або цін повинна моментально оновлюватися у вас на сайті. Без цього, ви будете продавати товар, який у постачальника вже давно закінчився.

Як перевірити дропшіппінг-постачальника?

Перше, що потрібно, це знайти кілька інтернет-магазинів, які вже працюють з цим постачальником по дропшиппінг-системі і самому зробити замовлення в одному з них. Відразу зверніть увагу:

 • на швидкість доставки, скільки часу йшло до вас замовлення;
 • як був упакований товар, в якому вигляді прийшло замовлення;
 • як представився оператор, який уточнював у вас час доставки;
 • що пробили в чеку.

Зв’яжіться з постачальником і домовтеся про зустріч в офісі. Якщо компанія серйозна, вона відразу погодиться і призначить час. А ось якщо будуть вам говорити, що вони так не працюють і вирішують всі питання через сайт або по телефону, це привід задуматися.

Не дивуйтеся, якщо у вас запитають реквізити вашого ФОП або ТОВ. Нормальні дропшіппінг-постачальники цінують свій час і, тому, відразу хочуть розуміти, з ким вони розмовляють.

Не полінуйтеся прочитати відгуки. Потрібно шукати відгуки саме про Дропшиппінг цього постачальника, а не про товари або щось ще. Гарна ознака, якщо в ЗМІ є публікації про компанії, а її керівники – публічні люди, які регулярно виступають на профільних конференціях.

Як зробити сайт?

Пам’ятайте, що правильний вибір постачальника ще не гарантує вам успіх. Існує маса інших причин, за якими бізнес може не піти. На цьому етапі потрібно швидко і дешево зробити магазин , щоб якомога швидше отримати перших покупців і самому перевірити весь ланцюжок від обробки замовлення до отримання грошей від дропшіппінг-постачальника. І тільки після цього можна почати вкладатися в серйозні поліпшення сайту, красиві описи товарів, створення сторінок в соцмережах і так далі.

Швидше за все зробити магазин з допомогою готового конструктора, наприклад, InSales або AdvantShop. Зручність у тому, що за кілька днів ви завантажите на сайт каталог і товарні вивантаження постачальника, потім підключите платіжну систему для прийому карт, все перевірите і будете готові приймати замовлення. Це задоволення коштуватиме в два-три тисячі гривень на місяць і позбавить від мук з хостингом, програмістами та іншими непотрібними на першому етапі справами.

Ще один варіант – купити готовий до роботи магазин з уже завантаженим в нього асортиментом і налаштованої передачею прийнятих замовлень постачальнику. Деякі дропшіппінг-постачальники самі продають готові магазини, і відповідно відповідають за їх працездатність. В інших випадках, радимо утриматися купувати сайт у неперевіреного розробника, без гарантії і подальшої техпідтримки, ймовірність зіткнутися з шахраями дуже велика!

Як налаштувати рекламну кампанію?

Якщо ви ніколи раніше не налаштовували Яндекс.Директ, варто звернутися в агентство або до приватного підприємця. Обов’язково знайдіть того, хто має досвід роботи з вашим асортиментом, і вже веде рекламну кампанію для аналогічного магазину. Так ви заощадите час, який потрібно фахівцю, щоб вникнути в вашу тематику, а також гроші, які він не зіллє в Гугл Адс, поки буде робити первинну настройку компанії.

Незалежно від того, що ви плануєте продавати, бюджет на рекламу в перший місяць не повинен перевищувати 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Збільшувати витрати можна тільки після того, як ви переконаєтеся в ефективності вашої рекламної кампанії. Просто розділіть все рекламні витрати на загальне число виконаних замовлень, так ви зрозумієте скільки коштує отримання одного замовлення. Якщо з урахуванням вашої націнки замовлення залишається прибутковим, значить рекламна кампанія працює ефективно.

Не кидайтеся відразу налаштовувати всі рекламні канали, розберіться спочатку з Google AdWords. І тільки коли контекстна реклама працює, як швейцарський годинник, можна приступати до експериментів з SEO, які дають плоди не раніше, ніж через півроку.

Відео: як працює дропшіппінг

Замість резюме

Важливо поставити реальну мету (наприклад, 50 замовлень на місяць) і реальні терміни (відкрити магазин за три тижні). Не можна зациклюватися на всяких дрібницях. Наприклад, на старті абсолютно байдуже який дизайн буде у головної сторінки сайту – використовуйте стандартний шаблон і переходьте до наступної задачі.

Не бійтеся задавати питання . Дропшиппінг-постачальник зацікавлений у ваших замовленнях і, тому, допомагатиме на стадії запуску магазину. У нього ж можна запитати поради щодо вибору агентства, яке добре зарекомендувало себе на конкретному ринку.

Щомісяця цей шлях проходять молоді бізнесмени з дуже різним бекграундом, з маленьких міст і з мегаполісів, з підприємницьким досвідом і без нього. Якщо все робити розумно, дропшіппінг представляє хорошу можливість без зайвих вкладень досягти успіху в новій для себе справі!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про