Способи заробітку в інтернеті для підлітків

Існує багато різної роботи, яку можна виконувати без особливих навиків. Але ми розглянемо ТОП-5 найкращих способів заробітку в інтернеті для підлітків.

Тільки варто розуміти, що будь-яка робота в інтернеті для початківців не дає відразу великого заробітку і приносить зазвичай по 50-10 грн в день. Однак через кілька місяців можна прийти до хорошого прибутку!

Увага: обходьте підозрілі сайти стороною і завжди читайте відгуки про будь-який вид заробітку, щоб не витрачати свій час даремно. Спеціально для вас ми склали список перевірених сайтів для заробітку.

🚀Якщо вас цікавить заробіток в інтернеті 2022 – читайте нашу найповнішу інструкцію з оглядом більшості способів.

Завдання в інтернеті (Фріланс)

Фрілансер (позаштатний працівник) — це вже не просто працівник, а хороший фахівець в одному конкретному напрямку. Роботу шукають на спеціальних біржах і зазвичай дають складні завдання, але і платять за це від 300 грн в день і вище!

Види роботи для фрілансера:

  • Картинки, Фотографії, Дизайн, Анімація, 3D графіка;
  • Написання текстів, переклад, SEO оптимізація;
  • Створення сайтів, програм, розробка ігор;
  • Просування проектів, реклама, маркетинг і аналіз.

Існує ще мільйон напрямів і більш детально ми розповідали про професії в іншій статті — Як працювати Фрілансером в інтернеті.

І якщо ви новачок в цій справі, то ми рекомендуємо біржі фрілансу для початківців:

  • freelancehunt – одна з кращих бірж фрілансу для заробітку грошей. Це універсальна біржа завдань, де можна знайти роботу у різних сферах.
  • kwork – ну а тут потрібно не відгукуватися на завдання, а створювати власні пропозиції. Тобто, що ви готові зробити за 500 рублів. Дуже крутий підхід і багато новачків тут заробляють по 30-40 тисяч рублів на місяць.

Виконання простих завдань за гроші

Якщо вам біржі фрілансу здалися складними, тобто набагато простіше завдання, але й платити за них будуть в десятки разів менше. Однак при хорошій завзятості можна заробляти по 50-100 рублів в день.

Тому свій заробіток можна почати саме з виконання дрібних завдань. Головне пам’ятати про те, що тут заробіток 100 рублів в день — верхній, який дуже важко пробити! Однак мій знайомий заробляв по 500, але тоді він писав на сайт Сеоспрінт маленькі описи ігор, а він писав їх багато і швидко.

SocPublic — пропонує заробити на серфінгу сайтів, читання листів та виконання невеликих доручень від користувачів. Щодня з’являється близько 1 000 нових завдань, але платять відносно мало.

CashBox — позиціонує себе як біржа якісних виконавців, тому тут часто з’являються дорогі завдання. Іноді можна заробити 100 рублів за 30 секунд, але такі доручення можна зустріти раз в тиждень.

Звичайно ж існує ще мільйон інших, схожих сайтів із завданнями. Але більшість з них лохотрон і банять своїх учасників. Ми проти обману, тому виділили 3 перевірених сайту.

Найкращими сайтами в цьому напрямку можна вважати Seosprint та WMMail. Сайти працюють стабільно і виводять навіть по пару рублів чи центів.

Заробіток на платних відгуках

Написання відгуків за гроші вимагає певних навичок, ви повинні вміти грамотно викладати свою думку в письмовому вигляді. Ну а друга якість, швидкість виконання завдання. Чим швидше робите роботу, тим більше отримуєте.

Існує багато спеціальних бірж, але ми розглянемо тільки 3 сервіси з різними підходами, які є лідерами у своєму сегменті. Ну а далі ви самі виберете відповідний для себе варіант.

Qcomment — тут викладають завдання на зразок «потрібно написати позитивний відгук про компанію, плачу 10 рублів!» і ви витрачаєте на це 30 секунд часу, а вам за це капають гроші. Мінус в тому, що тут необхідно стати автором (підтвердити свої знання російської мови).

Отзовик – заробіток на відгуках, пишемо свої відгуки на сайті, практично, про що завгодно. Тут платять від 1 до 50 копійок за кожен перегляд і все залежить від тематики вашого відкликання.

IRecommend — так само пишемо на сайті свої відгуки, тільки тут фіксовано платять 5 копійок за перегляд вашого огляду. Читайте огляд сайту.

Рекомендуємо писати справжню думку за що вам будуть вдячні багато людей! Рядовий співробітник може тут отримувати за 3-4 години роботи близько 150-200 рублів в день. Головне вміти грамотно писати.

Проходження платних опитувань

Вам на пошту може приходити від 2 до 5 опитувань у день де потрібно відповісти на 20-30 питань. Зазвичай один опитування займає близько 15 хвилин і платять 10-30 рублів (залежить від теми).

Дослідження замовляють у спеціальних агентствах, а вони в свою чергу звертаються у великі сайти опитувань, щоб знайти людей, які підходять за параметрами. Тому дуже важливо на сайтах заповнювати анкету повністю, щоб отримувати більше завдань!

Кращі платні сайти опитувань:

Myiyo — це одна з найбільших компаній по дослідженню населення по всьому світу. Сама організація знаходиться в Німеччині, тому вони платять до 10 євро за 1 пройдений опитування. А гроші перераховують на гаманець PayPal.

Платные опросы — це вже зарубіжна компанія, яка співпрацює з CINT (провідний компанією по дослідженню ринку). Такі зв’язки дозволяють постійно отримувати багато завдань, правда платять у кілька разів менше (15-50 рублів).

Існує ще повно інших подібних сайтів і якщо вам цікавий такий спосіб заробітку грошей в інтернеті, то ми рекомендуємо перейти сюди — як заробляти на опитуваннях в інтернеті.

Додатки на телефон для заробітку

Ну і звичайно ж у всіх є мобільний телефон, який так само може стати чудовим інструментом для заробітку! Проте зараз важко знайти прибуткові програми в Google Play.

Але виходячи з свого досвіду ми можемо запропонувати вам декілька чудових варіантів:

Globus-Inter — додаток для телефону, де часто показує рекламні оголошення на екрані. В день може з’являтися від 25 до 100 оголошень і за кожен перегляд платять приблизно 10 копійок.

WHAFF rewards — це один з найкрутіших додатків для заробітку на телефоні, де за установку додатків можна отримувати більше 100$ у місяць! Там дуже багато завдань і є навіть особистий рейтинг. (Промокод на 15 рублів: HQ74304)

YouDo — додаток за виконання завдань у реальному житті. Це може бути доставка послання з однієї точки в іншу, прибирання квартири, установка драйверів на комп’ютер і багато інших доручень за хорошу оплату!

Ну а якщо ви підліток, який дивиться на кілька років вперед, то рекомендуємо вам створити власний YouTube канал або сайт. Де ви будете створювати хороший контент для інших. Є багато молодих мільйонерів, які робили контент ВКонтакте, в Інстаграмі і на інших майданчиках.

Оголошення від партнерів

4 коментарі до “Способи заробітку в інтернеті для підлітків”

Залишити коментар