Свій бізнес в інтернеті з нуля. З чого почати!

Свій бізнес в інтернеті з нуля

Статтю оновлено:

Всесвітня мережа рясніє розповідями про те, як вдало людям вдається вести власний бізнес в інтернеті. За розповідями, дохід цих щасливчиків у 5-7 разів перевищує суму середньої заробітної плати по країні.

Половина людей і зовсім говорить про те, що кинули реальну роботу, тому що Інтернет здатний принести набагато більше грошей.

У статті належить розібратися, чи варто вірити таким висловлюванням. Можна отримувати великі гроші з допомогою бізнесу в інтернеті? І, мабуть, головне питання – з чого почати власну справу, настільки непростий і притягує?

Бізнес в інтернеті: правда чи міф?

Яким би неймовірним це не здавалося на перший погляд, будьте впевнені: великий заробіток в інтернеті можливий. Тим не менш, пам’ятайте, що нічого не дістається просто так. Будь-яка чесна діяльність, що приносить серйозний прибуток — це завжди велика праця.

Відомі випадки, коли роботу в мережі починали практично без фінансових вкладень (маючи у своєму розпорядженні суму до 1000 гривень) і за пару років зуміли досягати щомісячного доходу в 100 000 грн. Почати власну справу без початкового капіталу – найпривабливіше, що може запропонувати нам всесвітня павутина. Але не думайте, що все настільки просто. Якщо навіть не буде потрібно вкладати гроші, то працю, знання і здібності на початковому етапі розвитку вкладати просто необхідно!

До речі, розпочати справу в інтернеті набагато простіше. У реальному житті витрати являють собою невід’ємну частину створення бізнесу, а в мережі у вас є прекрасна можливість почати саме з нуля. Нехай це буде довше і складніше, але пам’ятайте – навіть якщо ви «прогорите», то не витратите заради цього сотні тисяч!

До речі, що стосується ризику невдачі – в мережі він набагато менший. Як правило, концепція заробітку побудована на тому, що спершу ви вкладаєте багато сил і умінь, працюєте на справу, а через пару років справа стане працювати на вас, поки ви безтурботно засмагаєте з келихом коктейлю в руці.

Але не будемо вдаватися в мрії заздалегідь. На основі сказаного запропонуємо чотири основних поради-правила, які потрібно пам’ятати, починаючи свій шлях бізнесмена.

Що потрібно, щоб забезпечити успіх свого бізнесу в інтернеті

Старання та наполегливість. (Якщо ви маєте хоча б невеликий початковий капітал для вкладення – буде набагато простіше. Ви зможете перекласти частину роботи на найманих працівників. Якщо у ваших кишенях порожньо, приготуйтеся до того, що щодня доведеться витрачати мінімум 8-10 годин, втілюючи свою мрію)

Наявність чіткої мети та її послідовне досягнення (тут вкрай важлива послідовність). Вирішили створити проект з однією тематикою, але через тиждень побачили там мало відвідувачів? Плюнули на це, і в терміновому порядку вирішили перекваліфікувати сайт в інтернет-магазин? Відразу говоримо: НІ! Так робити не можна. Потрібно чітко сформулювати і оцінити ідею, зважити кожне «за» і «проти», перш ніж приступити до втілення.

Терпіння (це, мабуть, найскладніше. Активно беручись за щось, кожна людина хоче миттєвої віддачі. Будьте готовим до того, що віддачі відразу ж — не буде. Тим більше, якщо ви не вкладаєте серйозні грошові суми в свою ідею. Дивлячись на речі реально, можна сказати, що перші відчутні доходи при грамотному веденні діяльності ви почнете одержувати через півтора-два роки наполегливої роботи. Дуже багато людей не в змозі змиритися з цим фактом, тому відступають на півдорозі. Якщо ви володієте нетерплячим характером – відмовтеся від ідеї бізнесу в інтернеті, або готуйте кругленьку суму, щоб прискорити процес розвитку).

Підхід до справи з розумом (ще один важливий фактор, який багато-хто чомусь ігнорує. Дуже важливо визначити сегмент, на який буде спрямована ваша підприємницька діяльність, вибрати перспективний напрямок, в якому конкуренція не так велика).

Варіанти та ідеї для бізнесу з нуля в інтернеті

Можна нескінченно довго і докладно розписувати підприємницькі задуми, але майбутній комерсант не повинен мислити шаблонно. Саме тому ми опишемо схеми в загальних рисах, залишаючи місце для вашої індивідуальності і фантазії. В цілому, весь інтернет-бізнес сконцентрований у двох основних напрямках.

Пропозицію своїх послуг по створенню і просуванню сайтів та інших послуг в даній області.

Створення власного ресурсу

Робота в першому напрямку здійсненна тільки якщо ви хороший «технар». Робити що-небудь, не маючи про це уявлення – неможливо. Бажано мати освіту програміста, або хоча б мати інформатику в якості серйозного захоплення.

Тим, хто далекий від знання html-мови, буде складно. Звичайно, при бажанні всьому можна навчитися, але краще все ж таки мати до цього природні схильності. Тим, хто розбирається в програмуванні добре, спочатку досить просто створити односторінковий сайт зі списком пропонованих послуг.

Перший час доведеться працювати на себе, на своє ім’я, щоб про вас дізналися і захотіли до вас звернутися. Однак переживати про відсутність клієнтів точно не доведеться. До тих пір, поки існує інтернет і всілякі ресурси, робота для гарного програміста знайдеться завжди.

При успішному веденні справ можна заснувати щось на зразок цілого онлайн-штабу, пропонує послуги в мережі. У разі прибуткового комерційного результату ви зможете найняти штат з онлайн-співробітників і просто стежити за тим, щоб вони якісно виконували свої обов’язки.

Створення власного сайту без надання яких-небудь послуг є більш популярним напрямком. Хоча б тому, що набагато більше людей можуть втілити його в життя. Тому зупинимося на ньому більш докладно.

Створення сайту: з чого почати?

Почнемо з того, що сайти можуть бути абсолютно будь-якими: навчальними, розважальними і т. п. Тематику можна вибрати будь-яку, але про неї трохи пізніше. Є безліч різних категорій і навіть підкатегорій, на які можна розділити всі ресурси.

Але для бізнесу з нуля, новачкові рекомендуємо вибрати вид, який називається «контентний». Контентний ресурс представляє з себе багатосторінковий проект зі статтями/нотатками/блогами, які відрізняються за змістом, але пов’язані однієї конкретною, загальною тематикою.

Щоб не ходити далеко за прикладом, розповімо: даний проект теж є контентний. Його основна тема – заробіток в інтернеті. Як правило, контентні сервіси створені, щоб розкривати актуальні проблеми і відповідати на популярні запитання користувачів.

Матеріали таких проектів мають пізнавально-інформаційний характер, забезпечують користувача різними інструкціями і висвітлюють будь-яку тему в енциклопедичній манері.

Щоб почати повноцінний бізнес за допомогою власного ресурсу, потрібно виконати такі основні дії:

1. Придумати тематику.

Від цього насправді багато що залежить. При виборі теми важливо враховувати наступні фактори: напрям має бути цікавим, в першу чергу, творцю (можливо, вам доведеться складати контент самостійно. Через це потрібно добре розбиратися в обраній галузі.

Тільки так ви зможете забезпечити проект якісними і цікавими матеріалами. Навіть найнуднішу і просту річ можна описати неймовірно красиво і захоплююче, якщо людина натхненна.

Шукайте те, що вас надихає. У такому випадку робота не перетвориться на рутину. Навпаки: у вас буде можливість кожен день дізнаватися щось нове з області, яка приваблює вас по-справжньому. У той же час обраний напрям має бути популярним і викликати інтерес у широких верств суспільства (наприклад, ви відчуваєте пристрасний інтерес на тему ліньки перських кішок. Про це сайт створювати НЕ ПОТРІБНО.

Вона ніколи не зможе приносити бажаний дохід, просто тому що ніколи не буде популярною. Проаналізуйте на форумах теми і виберіть з них ті, до яких люди звертаються найчастіше. Можете виписати на листок теми, які цікавлять конкретно вас і з яких ви непогано розбираєтеся.

Потім порівняйте їх зі списком часто зустрічаються і знайдіть збіги. Якщо збігу немає – виберіть компромісний варіант. Ми проаналізували деякі області, матеріали яких ніколи не виходять з трендів: статті по ремонт, будівництву та дизайнерські роботи, матеріали про народження, виховання дітей і про період виношування дитини – тексти, що описують всілякі шляхи отримання доходу в інтернеті — статті по ведення та створення реального бізнесу; — автомобільна тематика — матеріали по психології. З вибором теми розібралися. Опишемо наступний етап.

2. Безпосереднє створення ресурсу

Тут все гранично просто. Якщо ви зовсім не розбираєтеся в цьому, можна залучити спеціаліста. Однак це потребує деяких витрат. Якщо грошима ви не маєте, то можна створити ресурс самостійно.

Насправді, це під силу кожному. Треба просто як слід вникнути і розбиратися протягом декількох днів. На щастя, на поточний момент інтернет може запропонувати безліч відео-уроків по створенню свого проекту. Також існують спеціальні конструктори для створення сайту. Завдяки всьому вищепереліченому можна відмінно заощадити.

3. Наповнення проекту матеріалами

Тут теж можна піти двома шляхами і все знову залежить від фінансових можливостей. При відсутності коштів статті доведеться писати самостійно.

Цей шлях більш важкий, оскільки для створення якісного контенту необхідно володіти хорошими письменницькими навичками. Пам’ятайте, що ви пропонуєте свої знання кінцевого споживача — іншому інтернет-користувачеві.

Потрібно вміти максимально грамотно, цікаво і докладно підносити інформацію, якою ви ділитеся. Є кілька основних вимог, що висуваються до пропонованого контенту. При їх дотриманні вас точно чекає успіх:

  • простота і ясність викладу
  • актуальність пропонованого тексту
  • інформаційна цінність
  • грамотність

Якщо людина не має гуманітарний склад розуму і їй важко дається процес складання текстів – необхідно звернення до професіоналів. Все буде марно, якщо якість ваших матеріалів буде низькою.

Навіть тим, хто починає справу повністю самостійно, рекомендується працювати поодинці не більше півроку, а після цього найняти копірайтера для написання текстів. Краще найняти копірайтера відразу.

Але ніхто не забороняє писати статті самостійно, якщо це дійсно добре виходить – цілком можна взяти на себе такий обов’язок. Але пам’ятайте, що написання середньої за обсягом статті в 5000-6000 символів може зайняти у новачка близько 6 годин. Матеріали для тематичних сайтів повинні бути повністю авторськими, що, безумовно, ускладнює завдання.

Перспективи створення сайту

З зростанням популярності ресурсу ви зможете частково або повністю звільняти себе від обов’язків. При наявності прибутку, приблизно через півроку-рік вийде найняти декількох копірайтерів одночасно, а також людину, яка буде працювати над викладенням матеріалів.

Коли кількість якісних інформативних статей досягне 300-400 штук, цілком реально вийти на середньомісячний дохід в 20-30 тис. гривень. При цьому, ваші обов’язки будуть зведені до нуля.

Можете ознайомитися більш наочно з тим, до кого рівня відбувається розвиток сайтів в деяких умілих руках. У цьому Вам допоможе біржа продажу сайтів.

Але на це буде потрібно від двох років. Можна піти ще далі. Коли один сайт почне приносити певний прибуток, і ви звикнете в області інтернет-бізнесу, можна буде створити ще один, а то й кілька сайтів.

Логічно, якщо вони будуть також тематичними. А можливо придумати нову, іншу ідею – все залежить від бажання і фантазії. Але не забувайте, що будь-яка нова справа потребує часу і сил. А тим часом ми запропонуємо ще кілька свіжих думок щодо створення своєї справи.

Можливі бізнес-проекти

  1. Дошка оголошень в інтернеті. Це сервіс, за концепцією нагадує «ОЛХ» та «РІА». Доходи тут можна отримувати завдяки розміщенню реклами, а також за допомогою створення платних ВІП-послуг. Всі аналогічні проекти припускають наявність спеціального платного обслуговування.

Найголовніший мінус такої справи – дуже складно залучити і переманити клієнтів з уже відомих, загальновизнаних і перевірених ресурсів. Можна трохи змінити концепцію, і зробити дошку оголошень більш спеціалізованою, для більш вузького сегмента. Наприклад, по продаж та оренду ділянок землі в певному регіоні.

  1. Інтернет-магазин косметики. Досить важкий бізнес, але середній прибуток з одного проданого продукту становить 40%. Потрібно буде лише визначитися з продуктами, які хочете продавати (радимо вибирати якісні і відомі марки) і мати невелику кімнату-склад (можна виділити під нього одну кімнату у себе в будинку). По кожному найменуванню на складі потрібно мати запас хоча б 2-3 товари.
  2. Сайт юридичної допомоги онлайн. Таких проектів зараз чимало, адже це по-справжньому хороша ідея. Юридичні консультації в певний момент потрібні кожному громадянину. Створення якісного сайту з системою тех. підтримки – ось найбільш відповідальна частина роботи.

Такий веб-ресурс буде передбачати можливість запису на консультацію з передоплатою. Консультації будуть здійснюватися через Skype.

Насправді, таких ідей — просто маса. Якщо важко придумати собі заняття самостійно, зверніться до пошуковика і виберіть напрямок, який вам до душі.

Основні висновки

Бізнес в інтернеті з нуля й без вкладень – це не вигадка, а реально існуюча практика. Безліч людей завдяки такому заробітку можуть не відмовляти собі в подорожах і дорогих речах. Можна скільки завгодно клікати по сайтах з введенням капчі в пошуках швидких грошей, заробляти на буксах і проходити платні опитування.

Але, мабуть, єдиний надійний спосіб отримувати великі гроші в мережі – це вести власну справу. Якщо ви хочете спробувати відкрити бізнес, радимо спочатку запастися рішучістю, а потім – терпінням. І все вийде! Удачі! Будемо раді, якщо в коментарях ви поділіться своїм досвідом та історією успіху.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 4,50 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про