Оцініть статтю!

Скільки брати за роботу фрілансеру?

Скільки брати за роботу фрілансеру

Статтю оновлено:

Щоб поправити своє фінансове становище багато людей почали підробляти в інтернеті. Хтось малює, хтось пише, хтось займається просуванням. Усі цікавляться скільки брати за роботу фрілансеру?

Немає різниці, які надаєш послуги, в будь-якому випадку, це приносить прибуток. У кожного свої доходи, а починаючи цим займатися, з’являється одне важливе питання.

Скільки брати за роботу фрілансеру? Неможливо назвати конкретну ціну навіть якщо робота однакова.

Приміром, одні копірайтери вимагають мінімум 20 грн за 1000 символів, в той час як інші візьмуть 150 гривень за тисячу знаків. Чому розцінки відрізняються? Вартість роботи складається з декількох чинників.

Які ціни встановити фрілансеру?

Взагалі, у віддаленій роботі є багато особливостей і бар’єрів, з якими новачкам важко справлятися. Ми вже розповідали, як фрілансеру спілкуватися з клієнтами, адже навіть листування відіграє важливу роль.

Що ж стосується цін, то тут слід відштовхуватися від трьох основних факторів:

Середні розцінки за роботу

Якщо копірайтеру досить зайти на будь-яку біржу і подивитися, скільки інші автори беруть за роботу, то фрілансерів з інших сфер дещо складніше визначитися. Той же банер або шапка сайту можуть обходитися в різні суми, тому доведеться збирати інформацію і цікавитися у інших професіоналів, скільки вони беруть з клієнтів. Зробити це не складно, зв’язуйтеся з фрілансерами, нібито ви замовник та цікавтеся цінами. Таким чином ви дізнаєтесь скільки фрілансеру брати за роботу грошей.

Рівень професіоналізму

Найскладніший чинник, адже оцінити свою репутацію важко. Якщо новачки готові працювати за копійки, вам не варто відштовхуватися від їх середніх розцінок. Потрібно розуміти, що володіючи певними навичками, розцінки підвищуються. Вимагаючи за роботу, наприклад, 10 000 рублів і отримуючи відповідь «Так мені за 5000 пропонували», ввічливо порадьте людині звернутися до того, хто готовий зробити дешевше. Нехай він один раз обпечеться і отримає не якісний результат, щоб в наступний раз прийшов до вас і погодився на будь-які умови.

Додаткові умови

Потрібно враховувати кожну дрібницю при роботі в будь-якій сфері. Якщо просять крім написання статті додати зображення, знайти ключові слова, укластися в терміни 1 день і так далі, є привід підняти ціну. За кожне вимога, яка не входить у ваші обов’язки, треба просити більше грошей. Інакше ви будете витрачати час даремно.

Складаючи три чинники і спираючись на власну думку, ви точно зможете підібрати кращу ціну за свої труди. Всім спочатку складно визначитися. Також, необхідно враховувати сучасні тенденції та курси валют. Якщо ціни на ринку зростають, то і вам варто їх збільшувати пропорційно.

Займатися фрілансом вигідно, навіть якщо береш меншу оплату. На закінчення хотілося б порадити вивчити правила успішного фріланса, якщо їм слідувати, можна домогтися дійсно серйозних результатів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про