Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Що можна продавати на eBay, щоб заробити гроші

що можна продавати на ebay

Статтю оновлено:

Інтернет, крім усього іншого, це величезний простір для отримання прибутку, що підтверджує такий всесвітньо відомий торговий майданчик як eBay. Тут цілком реально заробляти, реалізуючи різні товари.

Раніше, бажаючи щось продати, люди давали оголошення в газети або розклеювали їх по вулицях. В цифрову епоху цю нішу зайняли такі майданчики для інтернет-продажів, як e-Bay

Продаж товарів через eBay часто приносить непоганий прибуток. У багатьох він стає хорошим додатковим джерелом доходу, а у когось – і основним.

Що потрібно зробити для того, щоб почати торгувати через eBay?

Щоб стартувати, досить просто зареєструватися і завести рахунок в Paypal. А також знайти спосіб виводити звідти гроші. Це не дуже просто, але варіантів вистачає. Втім, розрахунки і створення облікового запису-не найголовніше. Секрет успіху на eBay криється в тому, щоб знайти свою нішу. Грубо кажучи, потрібно розібратися в тому, що йде за серйозні гроші.

Правда, врахуйте, що справа не тільки в конкретному товарі, але і ще в його кількості. Якщо у вас 1-2 предмета, швидше за все, їх ніхто не візьме, тому що дуже мало людей взагалі побачить ці речі. Чим більше лотів виставлено на продаж, тим вище ймовірність, що потенційний покупець, розглядаючи щось одне, вирішить поглянути на те, що у вас там ще є.

І ось тут дуже важлива тематичність товарів. Скажімо, Дитячий одяг, білизна. Або ж конкретна епоха, приналежність до певної колекції. Якщо ж товари взагалі ніяк один з одним не пов’язані, то вищеописаний метод не спрацює.

Чим варто торгувати на eBay?

Але давайте повернемося до основної теми. Що ж можна продавати на eBay, а що — заборонено? Останнє легко дізнатися: досить уважно прочитати правила торгового майданчика. До речі, заглядати в них не завадило б і старожилам ресурсу (а також звертати увагу на новини). Наприклад, адміністрація відносно недавно заборонила під страхом блокування облікового запису виставляти те, що продається і з інших майданчиків.

Однак більшості продавців цікаві не правила (хоча їх треба мати на увазі), а вигідна ніша. Зрозуміло, всіх секретів ніхто не видасть. Тому можна говорити тільки про загальну тенденцію.

Давайте розглянемо кілька категорій популярних товарів на e-Bay.

Продукція радянської епохи

MADE IN USSR і взагалі все, що має відношення до тієї епохи, користується якимось неймовірним попитом. Це можуть бути значки, прапори, плакати, газети (особливо рідкісні екземпляри з публікацією про якусь історичну подію) та інше. Правда, далеко не все йде однаково добре. Значення має те, наскільки предмет раритетний (чи висока у вас конкуренція), добре він зберігся, у скільки ви його оцінили.

Можна довго сперечатися про те, звідки у іноземців такий інтерес до спадщини СРСР. Але факт залишається фактом: дехто з продавців навіть зробив на цьому бізнес, скуповуючи через газети у місцевого населення стару техніку, значки, флакони тощо, а потім продаючи в 5-7 разів дорожче в середньому.

Книги

Рідкісні видання, що вийшли обмеженим тиражем, користуються непоганим попитом. Як і книги, видані в минулих століттях, наприклад, в кінці XIX. Більшість антикварних магазинів не дадуть за них нормальну ціну. А ось eBay — зовсім інша справа.

Втім, і тут радянські публікації затребувані. Особливо різні енциклопедії, де докладно описується, як і що можна самостійно змайструвати (з кресленнями).

Хендмейд

Якщо ви вмієте робити елегантні прикраси своїми руками, то на цьому цілком реально заробити. Втім, навіть якщо не оволоділи таким навиком, але до вас потрапили вінтажні вироби, які можна розібрати на частини (рідкісна фурнітура, незвичайні булавки), то їх теж вийде продати.

Різні сувеніри з символічним зображенням міст теж йдуть непогано. Особливо, якщо вони зроблені якісно і хоча б злегка креативно. Втім, щоб дійсно зрозуміти, що користується попитом в цьому сегменті, потрібно постійно відстежувати, що купують і наскільки активно.

Колекційні товари

Якщо у вас є щось унікальне, з чим не особливо шкода розлучитися, його можна виставити на eBay. Хтось купує рідкісні пляшки з-під алкогольних напоїв (порожні), а хтось- бронзові статуетки, яким кілька десятків років. Монети з вадою, рідкісні марки, камені вкрай незвичайної форми. На eBay можна виставити все. І колекціонерів в якості потенційних покупців тут вистачає.

Різний ексклюзив

Люди часто приходять на eBay, щоб знайти те, чого немає в більшості звичайних магазинів. Так що якщо ви купили якийсь одяг, а він не підійшов, то його можна спробувати виставити на аукціон, але шанси будуть невеликі.

А ось взуття нестандартних розмірів охоче беруть. Як і одяг для самих маленьких, в тому числі і б/у в хорошому стані. Взаємозв’язок тут дуже простий: чим важче щось знайти, тим більше шансів, що річ у вас куплять, причому швидко.

Особливим попитом користується те, що не продається. Наприклад, каталоги з відомих брендів. Або ж фірмова упаковка. Якщо виробник випустив щось лімітованої колекцією тільки для обмеженого кола людей, подібний товар теж буде затребуваним, особливо якщо мова йде про щось дійсно корисне.

Таким чином, eBay не можна назвати аналогом комісіонки. Ставка тут зроблена в першу чергу на рідкість, бажано — на унікальність.

Як встановлюють ціну на e-Bay

На цьому ресурсі цілих три типи цінової політики оголошень, а не одна, як це прийнято думати:

  • Миттєва покупка
  • Аукціон
  • Контрціна

Перший тип вже добре нам відомий: виставлена певна ціна за товар. Якщо хтось бажає його придбати, він може зробити це в два кліків шляхом перерахування коштів з банківської карти.

Другий тип куди більш цікавий: виходячи з цієї схеми, продавець може виставити не кінцеву, а початкову ціну, і оголосити строк, протягом якого пропозиція буде дійсна. За цей час усі охочі можуть зробити свою ставку – ціну, за яку вони готові придбати той чи інший предмет. Як можна здогадатися, лот відходить тому, хто за вказаний термін назвав найбільшу цифру.

Третій тип є найбільш туманним і цікавим. Якщо вірити офіційній інформації інтернет-біржі, в цьому випадку продавець називає ціну, яку він вважає найприйнятнішою. Він готовий продати товар за цю суму, проте допускає можливість торгу. Таким чином, в діалог вступає покупець і цілком може збити ціну в меншу сторону.

 

Що можна продати, щоб заробити грошей-простий спосіб знайти найактуальніший товар:

Виставити на e-Bay можна все, що завгодно, і більшість товарів рано чи пізно продається. Питання тільки в тому, яку ціну вам запропонують, і скільки часу все це займе. Ось чому варто орієнтуватися в першу чергу на самі ходові товари.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про