Прибутковий заробіток на СМС розсилках

Як заробити на СМС розсилках

Статтю оновлено:

Дохід в інтернеті не тільки приносить прибуток, але і спрощує життя. Приблизно десять років тому почав користуватися популярністю заробіток на смс.

Це заняття дозволяє максимально швидко у великій кількості передати інформацію певній кількості осіб.

Заробіток на розсилках виглядає так:

  1. Купується багато чого за дешево
  2. Продається дешеве за дорожчою ціною
  3. Виходить сума, зароблена на різниці між дешевим та дорожчим (закупівельна ціна і реалізована).

Це банальна схема, яка досі діє у всіх сферах.

Що собою являє заробіток?

Заробіток на перших порах на смс розсилках, якщо розібратися, нескладний. Інформування та пошук потенційної клієнтури набирає стрімких обертів. Це пояснюється тим, що sms розсилки є дешевим видом пошуку клієнтури.

Для донесення підприємцем своїх рекламних пропозицій широкому колу потенційних клієнтів, він повинен рекламувати послуги в місцевому ЗМІ (якщо адресується в масштабах місцевого населення). В даному випадку вартість може бути від п’ятисот гривень, остаточні розрахунки залежать від розмірів рекламних блоків і майданчиків для розміщень.

Наприклад, якщо це перша і остання сторінки, то обійдеться підприємцю більш, ніж в тисячу гривень. Але не факт, що люди побачать і зацікавляться вигодою. Так як багато хто не звертають в звичайних журналах увагу на рекламні новини.

Заробіток отримують рекламщики від підприємств. На повідомлення підприємців відповідають реальні клієнти, які в процесі оплачують їх послуги. Чим більше людей отримають сповіщення та відгукнуться, тим більше отримує рекламник. Заробити можна нехай і не багато, але стабільно при великій клієнтській базі.

Перевага смс розсилок

Перевагою заробітку на смс для підприємця є те, що доставити одне повідомлення оптом коштує до 0.24 копійок. Це означає, що 5 тисяч осіб гарантовано отримають опис послуг або іншу інформацію менш, ніж всього за 1200 грн. І більшість цих людей прочитає вашу пропозицію.

І чим людей буде більше, тим меншою буде оплата за відправку. При цьому, кожен рекламодавець може випробувати себе в розсилці невеликої клієнтської бази. Це дозволить переконатися у вигідності інформування людей.

Рекламщик отримує з кожної розсилки фіксовану суму. Зазвичай, сума фіксується через тисячі розсилок.

Що потрібно для роботи

Рекламщику видається комп’ютерна програма та база даних. Програма може бути єдиною для всіх. Підприємець дає список номерів за якими потрібно зробити розсилку.

Підвищуються ставки в залежності від регіону. Якщо надається база з номерами інших міст і країн, то отримана вигода буде більшою.

Програми дозволяють автоматично розсилати на скопійовані в спеціальне вікно номера інформацію. Це значно скорочує час.

А якщо ви хочете працювати в партнерстві з агенціями розсилок, то вам потрібно знайти такий сервіс в інтернеті та запропонувати свої послуги.

Клієнтура

Потенційним клієнтом може бути, як фінансова установа: банківські системи, індивідуальні підприємці, які пропонують послуги з кредитування.

Звичайні підприємці, які здійснюють послуги для населення (ремонтні роботи, вирішення юридичних спорів, послуги з оренди житла, інтернет-продажу, відкриття торгових майданчиків). У повідомленнях можна вказати будь-яку інформацію.

Вся робота робиться віддалено, потрібно тільки мати комп’ютер. Від працівника необхідно тільки внесення у вікно програми Бази номерів, що супроводжує текст реклами і натискання кнопки “Відправити”. А вже система самостійно направляє людям в Телефони інформацію. На це йде менше 15 хвилин. Далі піде звіт про виконану роботу.

Якісні програми з інтернет розсилок купуються. Завантажити оригінальні версії немає можливості, вони не будуть справлятися зі своїми обов’язками в повній мірі.

А знайти потенційного клієнта на смс рекламування так само можна за допомогою програми. Для цього знаходяться номери регіональних компаній, інтернет-магазинів і відправляється їм рекламна інформація. Подібні послуги можуть приносити від 0.5 копійок до 10 рублів за одного клієнта. За кілька місяців можна повністю окупити такий заробіток на смс.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про