Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 3,50 з 5)

Огляд гри з виводом без балів AzgardEtalon

AzgardEtalon

Якісні економічні ігри з’являються не часто. Тільки по оформленню вже можна зробити висновки про проект. Якщо розробники серйозно заморочилися, виконали велику роботу, пропрацювали кожну деталь і пропонують свіжу ідею, це вже варте уваги.

Про одну з таких ігор ми вирішили розповісти нашим читачам.

Огляд гри з виводом без балів AzgardEtalon заслуговує вашої уваги, тому що це розробка компанії «Еталон». Нові власники серйозно підійшли до своєї справи, маркетинг продуманий, а відсоток приємно радує. Правда потрібно прокачуватися до високого рівня, щоб отримувати хороші гроші.

Чим цікавий проект AzgardEtalonWebsite

Надійність – найважливіший параметр для будь-якої економічної гри. Тут гарантом виступає інвестиційний клуб «Еталон». Сайт гри зроблений якісно, видно, що над дизайном реально працювали. Платіжних балів немає, а за реєстрацію дають бонус, починай грати прямо зараз.

Створити аккаунт – справа пари хвилин.

реєстрація

Заповнюється звичайна форма і після цього можна починати витрачати вітальний бонус. За сюжетом гри необхідно купувати персонажів, які приносять срібло, воно міняється на реальні гроші. Для покупки персонажів можуть бути встановлені вимоги, відрізняється рівня вартість і дохідність:

Найдорожчий персонаж коштує 2 500 000 золота, а окупність у нього 75%. Відразу його купити не вийде, тому що потрібно підвищити ранг і рівень.

Для підвищення рангу необхідно робити пожертви. Чим солідніше ранг, тим вище загальна сума пожертв у золото. Кожен новий статус відкриває нові можливості гравцям:

Також необхідно підвищувати рівень збираючи срібло з персонажів. Він буде підвищуватися автоматично при продажу ресурсів. Рівень не тільки дозволяє купувати дорогих персонажів, але і впливає на відсотки нарахування між балансами для виводу і покупок:

Всього 70 рівнів, коли дійдете до останнього будете отримувати 100% на рахунок для виводу. За загальною статистикою, поки всього 3 користувача дійшли до цього рівня.

Як грати і заробляти на AzgardEtalonWebsite?

В цілому, гра не сильно відрізняється від аналогів. В ній виконуються стандартні дії для ігор з виведенням грошей. Вносиш депозит, вкладаєш гроші, а потім продаєш отримані ресурси і замовляєш виплати. Розповімо про кожний крок детальніше.

Поповнення балансу

Бонус за реєстрацію зовсім невеликий і виведення коштів з ним недоступне. Потрібно внести на рахунок хоча б 20 000 золота (5000 на пожертву для отримання рангу Хранитель і 15 000 на персонажа Діана. Кнопки для відкриття меню профілю.

Після натискання на будь-яку з них, потрібно вибрати розділ «Поповнення». Там ви побачите просту форму для введення суми депозиту. Вкладайте мінімум 200 рублів, щоб зняти всі обмеження.

На вибір доступно 2 способи поповнення – це Payeer і FreeKassa. Якщо гаманця Пейер у вас немає, вибирайте другий варіант, там доступні перекази з карт, номери телефону, платіжних систем та іншими способами.

Купівля персонажа

Точно також відкривайте меню профілю і вибирайте пункт Магазин. Там будуть представлені всі персонажі. Для їх покупки потрібно натиснути одну кнопку – Прокачати.

Як бачите, тут відображається вартість і прибутковість за годину. Можна відразу купити кілька однакових персонажів.

Збір та продаж срібла

Далі вам потрібно буде іноді заходити на свій склад, щоб збирати і продавати срібло. Кнопки потрібно натискати послідовно.

Залежно від рівня, частина золота піде на рахунок для покупок, решта на рахунок для виводу. За кожну сотню срібла нараховується по 1 золоту. Ресурси не зникають, якщо рідко заходиш на сайт, тому срібло можна продавати хоч раз в місяць.

Заробіток без вкладень на AzgardEtalon

Деякі гравці не довіряють новим проектам і не хочуть нічого вкладати. На AzgardEtalon реально почати без вкладень. Крім привітального бонусу, є пара варіантів для старту з нуля.

Бонуси та конкурси

На сайті встановлено кілька бонусів, всі вони знаходяться у відповідному розділі. Безкоштовні подарунки лунають щогодини, а також 4,6 і 24 години. Правда доступні вони тільки при позитивному балансі «Сумки подарунків».

Бонус за кожну годину і кожні 6 годин доступний тільки для певних рангів. Щоб отримати подарунок доступний кожні 4 години, потрібно переглядати рекламу. Крім бонусів адміністрація постійно проводить конкурси:

У конкурсі інвесторів не брати участь без вкладень, а от у конкурсі рефоводів цілком реально виграти до 4320 рублів (суми змінюються). Потрібно лише залучати нових учасників на сайт.

Партнерська програма

Запрошувати в гру рефералів потрібно не тільки для перемоги в конкурсі. З кожного поповнення залученого гравця виплачується 5%. У меню профілю Партнери ви знайдете своє реф. посилання та статистику, також там є кнопка для переходу до рекламних матеріалів. Запрошувати людей можна будь-якими способами (як набрати 100 000 рефералів).

На партнерку рекомендуємо зробити основний упор. Зараз на сайті зареєстровано трохи більше 5000 учасників. Це зовсім небагато, тому ви точно знайдете активних інвесторів, щоб забрати свої 5% з поповнень і взяти участь у конкурсі.

Цікаві функції в грі AzgardEtalon

Відрізняється ця гра деякими особливостями. Гравцям пропонується унікальний функціонал, користуватися ним чи ні, вирішуйте самі.

Обмінник дозволяє отримати бонус 10% при обміні з балансу для виводу на рахунок для покупок.

Пожертвування приймаються для підвищення рангу. За кожну одиницю золота з балансу для покупок нараховується 1 одиниця досвіду. У відповідному розділі ви знайдете, скільки саме досвіду потрібно для переходу на наступний ранг.

Квоти – такого немає ні в одній іншій грі. Адміністрація несе відповідальність за виплатами за попередніх власників. Так само за квотами проводитимуться виплати при наступних рестартах проекту.

Остання функція найцікавіша і вона надає проекту ще більше надійності. Навіть якщо станеться рестарт, кошти будуть виведені. Також збережеться і список рефералів.

Виведення грошей з AzgardEtalon

Як вже говорилося, для отримання виплат не потрібно збирати бали або якісь Кеш Поінти. Але є одне обмеження – потрібно ранг не нижче Зберігача, який дають за пожертви в 5000 золотих. Способів виведення багато.

Комісія скрізь різна, як завжди на карти переказувати не вигідно. Кращий спосіб – це Payeer, комісія буде менше 1% і мінімальна сума всього 1 рубль.

Відгуки про AzgardEtalon

Гра працює трохи більше 100 днів, тому відгуки про AzgardEtalonWebsite з’являються не часто. Тим не менш, нічого негативного нам знайти не вдалося. Навпаки, гравці викладають на форумах інформацію про отримані виплати.

Більш того, в офіційній групі ВК інвестиційного клубу «Еталон» є інформація і про інші економічні ігри від цієї компанії. Про них відгуки позитивні, гравці отримують виплати без затримок протягом тривалого часу.

Вигідні умови пропонує ще одна гра – Cybermoney. У ній гравці відкривають власні майнінг ферми і за схожою схемою отримують виплати реальними грошима.

Економічна гра з виведенням грошей AzgardEtalon швидко розвивається, а розробники планують додати в неї багато нових функцій. Проект цікавий, стабільні виплати, балів ні, адміністрація перевірена. На тлі інших нових інвестиційних ігор, проект виглядає впевнено.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про