Робота мрії: як перетворити хобі у заробіток

перетворити хобі у заробіток Робота

Робота не повинна приносити задоволення, вона повинна приносити гроші — ось принцип, якому тією чи іншою мірою слідує більшість людей. Ми звикли вважати, що фінансова компенсація є приводом терпіти умови праці, які заподіюють психологічний і фізичний дискомфорт.

Якщо ви теж так думаєте і вас все влаштовує, то навряд чи ми повідомимо вам щось нове. А ось для тих, хто переконаний, що улюблена справа може приносити непогані дивіденди, цей текст може виявитися корисним. Отож поговоримо про те, як перетворити хобі у заробіток, або як заробляти на своєму хобі.

Експерти в області особистісного зростання впевнені, що перетворення хобі у справу всього свого життя — те, що завжди працює. Інша річ, ви повинні підготуватися до того, що цей шлях буде непростим. Але, безумовно, і результат себе окупить. «Я найщасливіша людина на світі, тому що вкладаю свою енергію в справу, яке завжди було частиною мого життя», — говорить в інтерв’ю Wellandgood засновниця велнес-бренду Кендейс Хадспет (Kandace Hudspeth).

Нижче — ми даємо три поради, які допоможуть вам отримати роботу своєї мрії . Точніше, перетворити улюблену справу в професію і спосіб заробітку.

Оцініть свої можливості

Якщо ви все життя плетете фінічки з бісеру, це ще не означає, що саме в них криється секрет вашого успіху. А от якщо в перервах між плетінням фенечок ви думаєте, як здорово було б отримати міжнародний сертифікат візажиста, це вже дещо. Щоб робота мрії приносила прибуток, її результат повинен бути цікавим для аудиторії.

Крім того, незайвим буде оцінити свої вміння і навички. Причому, тут важливо отримати якомога більше самих різних відгуків. Якщо приготування їжі — ваша пристрасть, готуйте кожен вечір, запрошуйте друзів і їх друзів на імпровізовані вечері, і слухайте, що про вас говорять.

Експерти підтверджують, що люди, які знають свої сильні і, що важливіше, слабкі сторони, завжди домагаються більшого. Негативні коментарі і критика — спосіб стати кращим, ніж ви є зараз. Це допоможе перетворити хобі в заробіток. І, як наслідок, спосіб навчитися робити ідеальний продукт, нехай і після закінчення відповідних курсів.

Складіть повноцінний план

Статистика показує, що 60-75% людей досягають успіху тоді, коли вони точно знають, що потрібно робити. Саме тому друге, про що вам треба подумати — це детальний план. Чим конкретнішими будуть цілі, тим краще. Тобто, ви повинні формулювати їх не як «хочу відкрити кав’ярню», але як «хочу навчитися варити хорошу каву», «хочу розібратися в особливостях побудови власного бізнесу», «хочу спробувати свої сили на місцевому ярмарку», «хочу придумати дизайн стаканчиків, який так і буде проситися на фото в Instagram», і так далі. А потім — дійте!

Займіться соціальними мережами

Після того як ви виконаєте перші два кроки, виходьте на публіку. Почніть зі сторінки в Instagram — як показують дослідження, на даний момент саме ця соціальна мережа є найбільш ефективним інструментом просування (навіть незважаючи на відсутність функціоналу прямих посилань).

Щоб домогтися успіху, ви повинні повідомити світові про свою пристрасть, а заодно показати, що ви дійсно гарні в тому, чим займаєтеся. Це більше, ніж просто спілкування з потенційними покупцями. Йдеться про обмін досвідом та вивчення запитів аудиторії, яка буде (або не буде) приносити вам гроші. На цьому ж етапі фахівці радять налагоджувати контакти з близькими по духу людьми, у яких ви зможете навчитися тому, чого поки що не знаєте. І, звичайно, вірте в краще і в себе — тоді все обов’язково вийде. І значно швидше, ніж вам здавалося в самому початку.

Експерт у сфері онлайн-бізнесу та монетизації веб-проектів. Випускаючий редактор та автор порталу. Пише про різноманітні бізнес ідеї, інтернет-професії копірайтинг та контент-менеджмент, заробіток в соціальних мережах. Любить Київ, тепло і цікаві історії.

Fintramplin
Залишити відповідь

  1. Марічка

    вишиваю на замовлення . Роботи будь якої складності вибрати можна на biser0k.com.ua/uk/73-zagotovki-dityachikh-vishivanok

    Відповіcти