ТОП-10 Ферми з виведенням грошей

Ферми з виведенням грошей ігри

В онлайн іграх проводять вільний час, чи не кожен п’ятий користувач інтернету і ця тенденція розвивається. Поговоримо в статті про такі ігри, як ферми з виведенням грошей.

Складно навіть уявити, скільки часу в інтернеті витрачається даремно, адже його можна було провести з користю, якщо б використовувалися ігри з виведенням грошей. Зараз їх створено багато, можна підібрати на будь-який смак.

Ми склали власний ТОП-10 ферми з виведенням грошей. За статистикою, ігри, де потрібно розвивати власне господарство, привертають набагато більше уваги.

Кого саме ви будете вирощувати, скільки вкладати і чим займатися, вирішуйте самі. Кожен проект я особисто перевірив, отримував з нього гроші, тому виплати стопроцентні.

Кращі ферми з виводом реальних грошей

За сюжетом всі проекти відрізняються, хоча в деяких навіть однаковий дизайн. Суть полягає в купівлі корів, птахів, курей, земельних ділянок та розвитку сільськогосподарського бізнесу. Весь прибуток, що ви зберете, можна буде перевести в реальні гроші.

Сайти ферми з виведенням грошей

Насолоджуйтесь грою і заробляйте з цими сайтами:

Golden Birds – найвідоміша ферма з виведенням грошей, на якій люди скуповують пташок. Вони потрібні для збору яєць, які викуповуються системою. Сайту більше трьох років, бонуси ставляться на депозити до 200%. Більше мільйона гравців вивели з проекту понад 180 мільйонів рублів.

Сһіскепѕ Farm – схожий сюжет використовується і на цій онлайн фермі з виводом грошей. Тільки тут продаються кури. Знесені яйця збираються і продаються, а якщо вносиш більше 100 рублів, отримуєш аналогічну суму в подарунок. Адміністрація виплатила понад 5 млн. рублів.

Money Birds – ферма з виводом реальних грошей, що роздає новачкам срібло для старту без вкладів. Також потрібно скуповувати пернатих, щоб займатися продажем яєць. Крім привітального бонусу, розраховуйте на бонуси за депозити до 200%. На відміну від аналогів, виплати замовляються без залучення рефералів (є спеціальна біржа).

Rich Birds – нічим від попереднього проекту ця гра не відрізняється. Все ті ж кольорові пташки, що несуть яйця і біржа, щоб отримувати платіжні бали без запрошення нових гравців. Більше 7 млн. рублів вже виплачено, а шпалери ігри рекомендуємо залучати рефералів, щоб отримувати відсотки від сум їх поповнення.

Bestferma – фруктова ферма з виводом грошей, в якій незважаючи на застарілий дизайн активно реєструються новачки. Пішов 830 день роботи, загальні виплати перевищують 3 млн. рублів. Щоб нічого не вкладати, ви можете купувати саджанці на гроші, зароблені в серфінгу (перегляд сайтів).

World Birds – проект сподобається шанувальникам Angry Birds, так як там бойові пташки захоплюють зелених поросят. Сюжет цікавий і незвичайний, а за весь час існування проекту, з нього було сплачено майже 7 млн. рублів. Запрошуйте сюди друзів, щоб стартувати без інвестицій.

Fermasosedi – ферма сусіди з виводом заслуговує окремої уваги, так як вона працює 5 років. Бонуси гравцям не дають, зате пропонують широкий функціонал. Можна скуповувати різних тварин, садити грядки, будувати заводи і багато іншого.

Веселі ферми з виведенням грошей можуть стати для вас не тільки цікавим захопленням, але й реальною можливістю для легкого заробітку.

Повірте, краще проводити час з користю, адже його назад не повернути, а кожне розвага здатна стати прибутковою справою, при грамотному підході. Грайте з задоволенням і отримуйте дохід, це ще цікавіше.

Ще 6 нових ігор з виведенням грошей

Kolxoz – ферма, або гра без вкладень, тут дається вітальний бонус. Далі теж інвестувати не обов’язково, так як є п’ятирівнева партнерка і для виводу потрібно збирати кошти на спеціальному рахунку (бали). Незвичайний дизайн сайту показує, що розробники добре попрацювали.

Place Freelacers – найми фрілансерів, щоб почали приходити файли для продажу. Гра для новачків, дизайн простенький, зате маркетинг продуманий. Запрошувати людей не потрібно, балів немає, заробити стартовий капітал можна на серфінгу і за рахунок щоденного бонусу. Хоча 50 рублів доведеться внести, інакше вивід недоступний.

Miningferma – тільки тут вкладаються гравцями гроші йдуть на реальну справу, це видобуток Ethereum. Криптовалюта нового покоління, хоча вам не обов’язково про це знати. Інвестори купують відеокарти, з них надходять відрахування. Партнерська програма 4-рівнева, приносить від 5% до 30%.

Cash Town – зареєструйтесь щоб отримати 100 рублів. Така акція проходить на даному сайті, щоб кожен новачок зміг побудувати свій власний будинок. У продажу є панельні і елітні будинки, але коштують вони дорожче. Окупність в грі від 41 до 59 днів, доступна реферальна система на 3 лінії (10% з прямих рефералів і по 5% з другого і третього рівня).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.