Etsy – все про заробіток на продажі своїх товарів

Esty

В умовах складної економічної ситуації багато людей загоряються ідеєю перетворити своє хобі на прибутковий бізнес. Але не всім вдається правильно організувати цей процес.

Що таке платформа Etsy?

У даній статті мова піде про торгову платформу, яка допоможе створити власний інтернет-магазин і продати свої вироби в будь-якій частині світу. Поговоримо про платформу Etsy. Вона є величезним майданчиком, де в рамках електронної комерції представлені унікальні товари обмеженого випуску – вінтажні речі (віком не менше 20 років) і «хендмейд».

Перейти на сайт: https://www.etsy.com/

Потрібно відзначити, що виходити на Etsy.com не має сенсу, якщо ви, наприклад, займаєтеся в’язання шапочок або шкарпеток. Щоб просунути і продати товар тут, він повинен бути унікальним, при одному погляді потенційний покупець повинен вигукнути: «Яка краса!»

Всі товари на сайті класифіковані за категоріями:

  • одяг та аксесуари;
  • прикраси;
  • товари для рукоділля;
  • весілля;
  • розваги;
  • товари для будинку і ін.

У кожній категорії виділено ще по доброму десятку підкатегорій.

Як почати заробляти в Etsy.com

Щоб почати заробляти, необхідно створити власний акаунт на сайті і дати назву своїй «лавці». Після реєстрації змінити ім’я облікового запису буде вже неможливо. Краще, якщо ім’я буде простим і незабутнім (це полегшить завдання, коли потрібно буде поділитися посиланням на магазин). Якщо ви погано володієте англійською мовою, краще звернутися за допомогою до професіонала, який грамотно заповнить розділи інтернет-магазину.

Створення облікового запису є безкоштовним.

Виставляючи свій товар на Etsy, продавець повинен заплатити комісію в розмірі 0,2 долара за лот. Після цього він тримається на сайті до моменту продажу або, якщо не був проданий, то протягом 4 місяців.

Вартість лота визначає продавець, але 3,5% від цієї суми збирає платформа. Раз в місяць, в останніх числах, продавці отримують чеки з комісійними, які вони повинні сплатити не пізніше 15-го числа наступного місяця.

Як заробити?

Товар, виставлений на Etsy, буде привабливим для потенційного покупця, якщо він дійсно є унікальним. Тому, щоб гарантовано продати його, спочатку потрібно розробити цілу стратегію. Насамперед, необхідно проаналізувати, що продають конкуренти, дізнатися про модні тренди, а вже потім на основі цих даних створювати свій продукт. При цьому можна виходити з своєї ніші, слід робити тільки те, що дійсно подобається, тоді і буде досягнутий бажаний результат.

Працюючи на Etsy, не можна обмежуватися однією категорією – виставляйте товари різного напрямку, але при цьому не забувайте, що інтернет-магазин не повинен здаватися неорганізованим (для цього переконайтеся, що вся продукція має щось спільне).

Щоб добитися успіхів в продажах, потрібно також вивчити свою цільову аудиторію. Якого віку ваші потенційні клієнти? Чоловіки це чи жінки? Який у них рід занять? Як розширити наявну аудиторію? Дайте відповідь на ці питання, щоб збільшити шанси на отримання хорошого результату.

Ще один важливий аспект, що впливає на продаж – якість фотографій товару. Буває так, що товар унікальний, але нечіткі розмиті фото відштовхують покупця, і він йде далі по сайту. На Etsy можна додати 5 фото одного лота, так що використовуйте їх всі.

Як добитися успіху?

Щоб добре вести справи, потрібно присвятити деякий час упорядкуванню потоку інформації, що стосується інтернет-магазину. Бажано вести записи продажів і витрат, відзначати, коли і за скільки було продано лот, який дохід отриманий від його продажу. В кінці місяця можна буде побачити динаміку розвитку «лавки».

Ще один спосіб швидше і якісніше розкрутити магазин – його реклама. Свою продукцію можна рекламувати прямо на майданчику Etsy. Заплативши 7 доларів, ви побачите свої товари першими в результатах пошуку. Хорошою рекламою є також коментування повідомлень на офіційному блозі сайту при використанні URL свого облікового запису. Потік потенційних покупців збільшиться, якщо розповісти про свій інтернет-магазині на Фейсбуці, у Твіттері, Інстаграмі та у блогах.

Знижки, призи, часткове оновлення асортименту кожні 2-3 тижні також сприяє поліпшенню продажу.

Як вивести гроші?

Щоб оплачувати комісії з сайту Etsy, необхідно в налаштуваннях особистого кабінету додати будь-яку банківську картку.

Практика показує, що покупцям найбільш комфортно оплачувати покупки за допомогою системи PayPal, яка, на жаль, в Україні поки що не працює. Тобто тим, хто зареєстрував акаунт тут, безпосередньо не вдасться вивести гроші з сайту.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про