Дистанційна робота на дому в інтернеті без вкладень – зарплати та сайти для заробітку

Іноді віддалена робота на дому в інтернеті може приносити більшу зарплату, ніж звичайна офісна робота. Тому давайте розглянемо найприбутковіші варіанти.

На даний момент існує всього 2 шляхи. Перший — шукати компанію, яка потребує співробітника на дому, а другий влаштуватися фрілансером на біржу для заробітку і залишатися вільним!

Якщо хочете більше знати про хороші способи заробітку, то рекомендуємо прочитати статтю-заробіток в Інтернеті без вкладень.

Вакансії по віддаленій роботі в Інтернеті

Завдяки прогресу, зараз з’являється багато вакансій на дому, де можна заробляти хороші гроші. При цьому не витрачати гроші і час на дорогу і до того ж харчуватися домашньою їжею.

Системний адміністратор (7 000-15 000 грн.) – це досвідчений IT-фахівець, який може налаштувати програми, системи і багато іншого віддалено. Незважаючи на це, компанії вимагають приїжджати в офіс хоча б пару раз на місяць (налаштування обладнання).

Менеджер інтернет-магазину (5 000-15 000 грн.) – це продавець товарів і послуг, який добре ознайомлений з продукцією і вміє добре торгувати. Зазвичай зарплата залежить від продажів, тому шукайте популярний магазин!

Оператор (3 000-10 000 грн.) – це людина, якій дають базу клієнтів і просять їх обдзвонювати, дізнаватися інформацію про послуги і схиляти до купівлі нових послуг. Як правило, зарплата залежить так само від продажів і напрацьованих годин.

Контент-менеджер (4 000-12 000 грн.) – викладає товари на сайт, тут роблять фіксовану оплату. Сам колись працював і можу сказати що потрібно вміти виконувати монотонну роботу кожен день.

SMM-спеціаліст (5 000-10 000 грн.) – він займається просуванням соціальних мереж, а так само спілкується з клієнтами і стежить за порядком в інтернеті. Сидить на фіксованій зарплаті.

Якщо ви з маленьких міст, де зарплати по 7-15 тисяч грн, то дистанційна робота може приносити більше грошей при менших зусиллях. Тому рекомендуємо пробувати, цей напрямок тільки розвивається!

Способи заробітку грошей на біржах

Деякі люди заробляють гроші виконуючи складні завдання вдома, таких людей називають фрілансерами і вони можуть заробляти навіть 100 000 грн в місяць і більше. За умови, що вони одні з кращих у своєму напрямі.

Ми виділили для вас 5 найкращих бірж де можна заробляти на фрілансі:

  • Workzilla – одна з кращих бірж фрілансу для заробітку грошей. Тут викладають легкі завдання: «написати коментар — 100 рублів» або «пройти тест — 100 рублів» . Загалом при бажанні можна заробляти до 3 тисяч рублів за день (платять саме в цій валюті).
  • Kwork – викладаєте на сайті те, що можете зробити за 500 рублів. Там багато різних напрямів і вже є люди, які заробляють там по 100 тисяч рублів.
  • Advego — якщо ви вмієте красиво писати текст, то обов’язково відвідайте цю біржу. Тут потрібні копірайтери і просто люди, які вміють добре викладати думки.
  • ShutterStock — біржа фотографій, де середній акаунт з 3 000 картинок заробляє по 300-800$ в місяць. Дуже крутий сайт і скоро напишемо по ньому окрему статтю!
  • VseSdal — це біржа допомоги студентам за гроші, де можна продавати доповіді, дипломи і писати роботи на замовлення. Є можливість заробляти по 15-20 тисяч на місяць.

Якщо цих бірж здалося вам мало, то ми написали окрему докладну статтю про 7 найкращих сайтів для заробітку в інтернеті. Обов’язково пишіть свою думку і розповідайте, чи сподобалася вам робота на дому.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про