Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Топ-12 прибуткових бізнес ідей в гаражі зі 100% доходом

Заробіток в гаражі

У пошуках високоприбуткової справи, багато підприємців цікавляться проектами, які вимагають менше вкладень. Адже для того, щоб щось отримати, потрібно спочатку щось віддати. Чим більше грошей буде вкладено, тим вищим буде прибуток.

Якщо бюджет не дозволяє надто розкидатися грошима, то можна скоротити витрати. Особливо багато грошей йде на оплату оренди. Місяць проходить швидко, а у підприємця-початківця, може поки не бути постійного доходу. Якщо реалізувати свої ідеї в гаражі, то можна реально заощадити. Потрібно тільки мати свій гараж, обладнання і облаштувати приміщення для роботи.

Використовувати гараж для роботи зручно через те, що не доведеться платити оренду і не треба буде далеко їхати. Адже гаражі зазвичай знаходяться поруч з будинком. Чоловікам подобається цілими днями пропадати в цьому приміщенні. Вони можуть монетизувати час, проведений у гаражі.

Підготовка, організація бізнесу

Як було сказано вище, для будь-якої справи потрібно мати приміщення. Новачкам, важко відразу брати оренду, навіть якщо їм це дозволяє гаманець. Поки справа не приносить доходу, витрачати гроші на приміщення, може бути не вигідно. Цей варіант може підійти тільки для розкрученого справи.

Щоб справа приносила хороший дохід, підприємець повинен правильно вибрати бізнес-ідею. Потрібно звернути увагу, в якому місці знаходиться гараж, перш ніж запускати в ньому роботу. Якщо поруч знаходяться житлові квартали, то можна відкрити торгову точку або автосервіс.

Якщо гараж незручно розташований, то потрібно дізнатися про потреби цільової аудиторії та створити умови для того, щоб клієнтам було зручно йти в гараж.

Тепер коли ви вже знайшли для себе відповідну справу, можна зайнятися підготовкою приміщення для роботи. Без цього працювати буде важко:

 • утеплення гаража;
 • проведення комунікацій (води, каналізації, електрики);
 • внутрішня і зовнішня обробка.

Ремонтні роботи проводяться зі спеціальними будівельними матеріалами та відповідними інструментами.

Важливо: Не забудьте про лічильники, санітарні і протипожежні норми! Якщо у підприємця не будуть оформлені всі необхідні документи, то його бізнес відразу закриють!

Якщо в приміщенні буде склад, то можна зробити недорогу обробку: утеплити, пофарбувати, виготовити і монтувати стелажі.

Торгова точка вимагає відповідного облаштування та спеціального обладнання.

Увага! Не можна в гаражі виробляти харчові продукти! Інакше можна нарватися на штраф і позбутися права на заняття бізнесом.

Перший час, поки вашими клієнтами є тільки родичі і знайомі, можна поки про це не думати. Але коли почнуть з’являтися серйозні замовлення, краще не ризикувати і зареєструватися.

Ідеї бізнесу для гаража

Це приміщення підходить для різної роботи, тому кожен підприємець може знайти для себе цікаву справу.

Автомайстерня

Так як в гаражі зазвичай займаються автомобілем, то найкраще організувати тут автомайстерню. Машини постійно вимагають огляду і сезонної підготовки. Автовласників в окрузі теж напевно достатньо, тому нестачі в клієнтах не буде.

Правда доведеться вкласти гроші на придбання необхідного обладнання та інструментів. Для слюсарних робіт знадобиться багато ручних інструментів: викруток, домкратів, знімачів.

Для кузовного ремонту необхідно придбати дороге обладнання, типу зварювального апарату і електрогенератора. Інструменти з верстатами та обладнанням розміщують в спеціально підготовлених місцях. Для зберігання лаків, розчинників і фарб використовують шафки. Приміщення повинно постійно провітрюватися.

Важливо: Потрібно поставити оптимальні ціни. Якщо вони будуть занадто низькими, то клієнти завагаються про репутацію та якість робіт. Але надто високих цін ставити не рекомендується.

Тут важливо створити собі гарну репутацію, тому потрібно з самого початку робити роботу якісно. Кожна викладена тут рекомендація повинна враховуватись, щоб не було зайвих витрат.

Тюнінг авто

Сьогодні цей напрямок починає набувати популярності. Багато автовласників хочуть, щоб їх машина перетворилася в незвичайний автомобіль і готові заплатити за це хороші гроші. Тільки, перш ніж реалізовувати цю ідею в гаражі, потрібно подумати про наступні моменти:

 • Так як подібні послуги коштують дорого, хороший прибуток від цієї справи можна буде отримати, тільки займаючись ним у великому місті.
 • Потрібен надійний постачальник необхідних деталей.
 • Закуповувати матеріали оптом не вигідно, тому що для кожного автомобіля підбирають матеріал окремо.
 • Щоб просунутися в цій справі, треба вкласти гроші на рекламні кампанії.

Прокат гаража

Не варто даремно платити за свій гараж, якщо він пустує. Багато автовласників не знають куди поставити свою машину. Вони можуть взяти бокс в оренду. Тільки перед тим як його здавати, треба дізнатися для чого його клієнти хочуть орендувати.

Вони можуть його використати не тільки для розміщення свого автомобіля, але і для складування товару (електроніка, побутова техніка, запчастини).

Щомісяця можна отримувати з оренди близько чотирьох тисяч рублів. Цю ідею можуть використовувати люди, які бажають, отримувати гроші, нічого не роблячи.

Мийка автомобілів

Щоб організувати цю справу, потрібно забезпечити гараж всіма необхідними матеріалами та обладнанням.

Підводять каналізацію та водопровід. Підлогу роблять з певним ухилом, щоб весь бруд з маслом і піском йшов в пісколовку. Якщо дрібні елементи разом з брудною водою будуть йти через каналізаційні труби в сток через пісколовку, то вогкість в приміщенні не з’явиться.

Щоб не сталося пожежі від використання води та електрики, гараж оснащують трансформатором для зниження напруги, коли виконуються водні процедури.

Нарізка скла

Якщо гараж знаходиться у великому місті, то з нього вийде хороша майстерня для нарізки скла. Можна отримувати постійний заробіток від заміни скла в комерційному закладі чи організації.

Відрити таку майстерню можна, вклавши всього 10 000 грн. В основному доведеться витратитися на закупівлю:

 • скла;
 • хороших склорізів;
 • великого столу.

Для зменшення витрат, скло краще купувати у постійних постачальників. Багато пропозицій надійде, якщо домовитись з житлово-комунальними господарствами. Таким чином, на підприємця вийдуть прямі замовники з великим замовленням.

Продаж товарів

Щоб зайнятися торгівлею в гаражі, потрібно для цього підготувати приміщення. Ця ідея принесе постійний, хороший заробіток, якщо гараж буде перебувати в густонаселеному місці, де проходить багато народу.

Крім цього треба:

 • Визначити напрямок та асортимент;
 • Зробити утеплення гаража;
 • Придбати необхідне обладнання, товар;
 • Зробити рекламу.

Що дозволяється продавати в гаражі?

Це місце підходить для продажу популярних запчастин для авто, витратних матеріалів, автомобільних аксесуарів, автокосметики та інших товарів.

Ательє з ремонту одягу та взуття

Якісний брендовий одяг коштує дорого. Якщо зламається блискавка або з’явиться дірка на самому видному місці, викидати його шкода. Адже за нього було заплачено багато грошей. Якщо відкрити в гаражі майстерню для ремонту одягу або взуття, то можна отримувати постійний дохід з полагодження цих дорогих речей.

Потрібно підготувати:

 • швейну машинку;
 • ножі;
 • гачки;
 • стіл;
 • набір викруток, пасатижів, пробійників;
 • інші інструменти.

Цей бізнес не вимагає особливих вкладень. Найдорожче, що тут потрібно, це швейна машинка. Це непогана ідея для любителів шити.

Ремонт побутової техніки

Сьогодні, мабуть, немає такої людини, яка б не користувалася електронікою. Але навіть самі дорогі прилади, можуть зламатися. Деяке обладнання потребує постійного технічного обслуговування. Цей напрямок бізнесу завжди користується попитом.

Якщо бокс добре обладнати, то можна успішно займатися ремонтом дрібних і великих побутових приладів.

Займатися бізнесом можна тільки після реєстрації! Крім цього:

 • Знадобляться спеціальні прилади з інструментами для діагностування;
 • Треба буде обробляти, і реєструвати замовлення;
 • Просувають послуги за допомогою реклами.

З часом з’явиться постійна клієнтура і постійний дохід

Пункт прийому вторинної сировини

Влаштувавши такий пункт, власник боксу отримає постійний непоганий заробіток. Потрібно збирати і сортувати відходи, а потім здавати їх в підприємства як сировину. Вони його перероблять і пустять у виробництво.

Можна організувати пункт збору:

 • ганчірок;
 • скла;
 • паперової продукції;
 • залозок;
 • шин;
 • баклашок.

Вторсировину продають за встановленими розцінками, тому підприємці можуть на це не тільки рятувати довкілля від сміття, але й заробляти.

Оновлення інтер’єру авто

Це справа поки ще захопила не багатьох бізнесменів, але вже володіє дуже високим попитом.

В гаражі можна організувати майстерню для обшивки салону і пропонувати такі послуги:

 • Оновлювати кермо;
 • Перетягувати сидіння, підголовники і підлокітники;
 • Оновлювати обшивку на стелі;
 • Перетягувати оббивку на дверях, торпедо.

Для виконання цих робіт використовують:

 • швейну машинку;
 • спеціальні інструменти;
 • пилосос.

Вартість послуг досить висока. Якщо користуватися унікальним матеріалом і якісно виконувати роботи, то можна домогтися отримання високого доходу з постійною клієнтурою.

Фасування сипучих продуктів

Даний проект потребує вкладень. Потрібно підготувати пакувальну лінію для фасування. Якщо правильно вибрати товар, то можна постійно отримувати непоганий заробіток. Для цього доведеться зайнятися маркетингом. Постійним попитом користуються крупи. Багато людей захоплюються насінням і різними горішками.

Близько 50 тисяч грн може піти на придбання пакувальної установки. Щоб бізнес швидко пішов у гору, треба:

 • Розробити і замовити оригінальну упаковку з різного матеріалу;
 • Закупити якісну сировину у фермерському господарстві або на оптовому складі;
 • Знайти дрібнооптового покупця продукції.

Товар з красивою і практичною упаковкою, споживачі відразу запам’ятають і стануть купувати.

Для того щоб оптимізувати деякі процеси (фасування, навантаження, доставка) доведеться в бізнес-проекті брати участь також залученим працівникам. За 6 місяців ця ідея окупиться. І це хороший заробіток в гаражі.

Виготовлення сувенірів

Маленькі дитячі речі (черевики, шкарпетки і т. д. можна використовувати для створення красивих ексклюзивних виробів. Для цього їх поверхню металізують нікелюванням чи хромуванням.

Для виготовлення унікальних сувенірів користуються наступним обладнанням:

 • Електролітом;
 • Електродами;
 • Випрямлячем;
 • Ванною.

Також використовують:

 • сірчану кислоту;
 • мідний дріт;
 • борну кислоту;
 • звичайну сіль;
 • інші речовини.

Заготовку обробляють хімією. Відбувається хімічна реакція і формування декоративного покриття. Люди охоче купують сувеніри, виготовлені за цією технологією.

Скільки можна заробити в гаражі?

Всіх підприємців в першу чергу цікавить, скільки вони зможуть отримати прибутки, займаючись гаражним бізнесом. Візьмемо, наприклад, ідею ремонту авто.

Внесок 40-50 тис. грн.

За один місяць можна:

ліквідувати середні кузовні пошкодження у двох машинах за 10-15 тисяч грн;

усунути дрібні пошкодження в 6-8-ми машинах за 3-5 тисяч грн.

У підсумку чистий прибуток вийде близько 30 тисяч гривень.

Таким чином, всі вкладені кошти окупляться за 2-3 місяці.

Важливо: Відразу не треба братися за складну і дорогу роботу. Краще почати з простих замовлень і потихеньку розвиватися, підвищуючи свій рівень майстерності з заробітком.

Якщо зайнятися фасуванням у себе в гаражі, закупивши недороге пакувальне обладнання, то розфасувавши 400 кг крупи по пакетиках можна отримати 50 тисяч чистого доходу.

Якщо щодня упаковувати по 14 кг цукрового піску, то щомісячний дохід складе 1000 $.

Підсумки

Перш ніж зайнятися бізнесом, визначте для себе вірний напрям, проведіть дослідження ринку і потреб потенційних клієнтів. У підготовленому приміщенні справа буде швидко розвиватися і приносити хороший прибуток. Вкладайте гроші в нові технології. Не економте на цьому, користуючись старими приладами.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про