Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити гроші на продажі українських монет

як заробити на продажі монет України

Навіть сьогодні ви можете розбагатіти і зробити це дуже швидко. Дізнайтесь як заробити на продажі монет в Україні гроші та скільки коштують рідкісні копійки дев’яностих років.

Спробуйте поритись у своєму гаманці чи копилці, адже є висока вірогідність, що вам трапиться справжня знахідка. Багато українських копійок ціняться дуже високо і на цьому можна заробити.

Мабуть ви неодноразово чули, що можна заробити на українських монетах різних номіналів. Але які із копійок коштують дійсно багато і які із них вигідно продавати. Читайте нижче, щоб не пропустити важливу інфу.

Колекціонування монет – пошерене хоббі в багатьох країнах світу і Україна тут не виняток.

Заробити гроші на продажі монет в Україні

Отож, щоб заробити гроші на монетах не доведеться навіть шукати якісь надзвичайно ексклюзивні та старовинні копійки. Достатньо провести ревізію в свої копійчаних запасах. Гляньте в гаманець та копилку, чи де ще ви збираєте монети і можливо завдяки кільком мідякам ви зможете розбагатіти на тисячі гривень.

Які українські монети можна вигідно продати та заробити на цьому

На жаль вам заплатять далеко не за всі копійки, а тільки за ті, які володіють певними якостями. Зазвичай це номінали, які випускались в обмеженій кількості.

За такі номінали нумізмати (колекціонери монет) готові платити пристойні суми. Отож давайте розберемось які саме копійки мають грошову цінність і за скільки їх можна продавати.

Майте на увазі, що вони трапляються не так вже й часто і навіть серед тисячі монеток вам буде знайти такі металічні гроші дуже складно.

Нижче ви можете переглянути приблизну вартість цінних українських монет.

Монети України ціни 2018 – продаємо вигідно

Отож в нашому списку ви побачите відповідні номінали, їх рік випуску та скільки приблизно грошей можна заробити на продажі таких екземплярів.

 • 1 копійка 1992 року – 150 грн.
 • 1 копійка 1996 року – 250 грн.
 • 2 копійки 1993 року – 500 грн.
 • 2 копійки 1996 року – 300 грн.
 • 5 копійок 2001 року – 250 грн.
 • 10 копійок 1992 року – 600 грн.
 • 25 копійок 1995 року – 600 грн.
 • 25 копійок 2001 року – 300 грн.
 • 50 копійок 1996 року – 400 грн.
 • 50 копійок 2001 року – 300 грн.
 • 50 копійок 2003 року – 600 грн.
 • 1 гривня (монета) 2008 року – 200 грн.
 • 1 гривня (монета) 1992 року – 4000 грн.

Де можна продати монети в інтернеті

Якщо вам поталанило і у вашій скарбничці знайшлося декілька цінних мідяків – переходіть до процесу продажу. Найпростіше знайти покупця на такий крам можна в інтернеті. Для цього існують сайти нумізматів та колекціонерів. Також радимо навести справки в спеціальних групах соцмереж за інтересами.

Далі схема дій проста – виставляєте свою пропозицію на сайти або в соцмережах та шукаєте клієнтів. З колекціонерами можна домовлятись про пересилку лотів з передоплатою або накладеним платежем, а також про продаж при особистій зустрічі. При прямих контактах, будьте обережними, щоб не натрапити на шахраїв (особливо якщо мова йде про кругленьку суму).

Щоб вигідно продати монети та отримати максимально щедру оплату не погоджуйтесь на перші ліпші звернення покупців. Є чимало посередників, які стараються перепродувати речі, спершу купивши їх дешевше. Про втрачений момент не треба жаліти, адже колекційні копійки не знеціняться з часом, а навпаки – швидше за все зростуть в ціні.

Надіємось ми допомогли вам знайти відповідь на питання, як заробити на продажі монет в Україні та де їх можна продати. Надіємось завдяки цьому варіанту заробітку ви отримаєте чималі гроші. А чи є у вас досвід продажу колекційних речей – поділіться своїм досвідом в коментарях!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про