Ідеї для заробітку в онлайні: відкриття інтернет-магазину

як відкрити інтернет-магазин

Якщо ви вирішили відкрити інтернет-магазин, слід врахувати безліч нюансів. В цій статті читайте, що необхідно мати, щоб запустити свій сайт для продажу.

Основні ресурси, які потрібні для інтернет-магазину

Щоб почати будь-яку справу, потрібно мати запас певних ресурсів. Щоб відкрити сайт для продажів вам знадобляться інвестиції, принтер, доступ до Інтернету, візитки, афіші для реклами, реєстрація підприємця, хостинг, доменне ім’я та багато іншого.

Інвестиції

Гроші – це кров будь-якого бізнесу. Якщо інвестицій мало, то бізнес знекровлений. Якщо інвестицій занадто багато, це теж погано. Розмір суми залежить від способу співпраці з постачальниками товару і від самого товару. Таким чином, без інвестицій відкрити інтернет-магазин вам не вдасться.

Принтер

Варто купувати лазерний принтер. Він має не високу ціну і ціна друку у нього маленька. Хоча на перших порах можна обійтися струменевим принтером. Головне, щоб якість друку була хороша.

Комп’ютер, підключений до інтернету

Ця річ у вас точно є, раз ви зараз читаєте ці рядки.

Реєстрація підприємця, печатка. візитки, афіші

Візитки та листівки можна замовити в будь-якій компанії. Їх існує безліч. Вартість цих послуг не велика.  Реєстрація підприємця повинна бути в обов’язковому порядку. Але це не першочергове завдання. Врахуйте, що закриття підприємниця коштує значно дорожче, ніж відкриття.

Робочі номери телефону

Можна обійтися одним телефонним номером, а можна придбати сім-карти від декількох операторів. Це буде зручно для ваших покупців.

Скай, вайбер, телеграм

Клієнт вибирає зручний для себе спосіб зв’язку.  Тож потрібно надати йому широкий вибір цих способів.

Канцелярське приладдя

Зазвичай ручки, блокноти є у всіх. Але, можливо, вам потрібно щось докупити.

Хостинг та доменне ім’я

Можна скористатися безкоштовним хостингом, але для солідності краще вибирати платні варіанти, тим більше вони не так дорого коштують. Про те, як обрати хостинг для інтернет-магазину, читайте тут. Що стосується доменного ім’я, то не варто вигадувати складні назви. Оптимальний варіант, якщо адреса вашого сайту буде лаконічною та легко запам’ятовуватиметься. Тобто назва має бути короткою, простою та цікавою. Інакше важко буде спілкуватися з клієнтом по телефону.

Власний сайт – необхідна умова, щоб відкрити інтернет-магазин

Тут все важче. Ви можете замовити сайт чи купити готовий, а можете створити магазин самостійно на блозі WordPress. Для цього є багато різних (платних і безкоштовних) плагінів. Головне бажання. Якщо зовсім не можете налаштувати сайт, то можна скористатися послугами фрілансера.

Отже, щоб відкрити інтернет-магазин потрібно не так вже й багато часу. Необхідну апаратуру можна придбати протягом дня. Кілька днів піде на те, щоб створити самостійно або силами спеціаліста сайт, замовити для нього головні тексти та рекламу. Ще два чи три дні знадобляться, щоб закинути товари в налаштування магазину і підготувати їх до продажу. Це означає, що на розробку та запуск простого інтернет-магазину у вас піде до тижня. А потім можете поступово його вдосконалювати.

Однак найважливіше, щоб відкрити інтернет-магазин, потрібно визначити кому, як, чому та що будемо продавати. Для цього слід вивчити попит, постачальників, конкурентів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про