Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити вконтакті без групи чи пабліка. ТОП-5 робочих способів

Заробити вконтакті без пабліка

Статтю оновлено:

Отримати профіт вконтакті зараз намагається кожен десятий. Тому поговоримо про те, як заробити вконтакті без пабліка чи групи.

Способи заробити вконтакті без пабліка чи групи

Нехай не у всіх виходить, але все ж намагаються, оскільки заробити дійсно можна. Я постараюся зібрати всі статті по заробітку в контакті воєдино, щоб зробити своєрідний каталог. Але зараз мова не про це.

У цій статті я хочу розповісти, як можна заробити в ВК без пабліка.

1 Адміністратор в чужому пабліку

Ця вакансія дуже поширена серед тих, хто хоче відірвати шматок грошей з ВК. Зараз дуже багатьом власникам великих пабліків і середніх за чисельністю, потрібен адміністратор або редактор для наповнення пабліку. Заробити адміністратором пабліка легко.

Є 2 види заробітку. Один з них найпростіший, але не завжди ефективний — це за зарплату. В середньому 2 000 грн. отримує адміністратор пабліка, якщо паблік великий, якщо середній до 100 000 чоловік, то 1 тисячу і менше. Можна вести кілька пабліків і заробляти більше.

Другий варіант більш перспективний, як я вважаю. Працювати за відсоток від реклами. Я зі своїми адміністраторами працюю 50 на 50. Мені не шкода віддавати 50% людині, який відповідально займається пабліками.

Чому я вважаю, що цей вид оплати ефективніший, тому що господар пабліка нічого не втрачає, перевіряючи вас, як адміністратора, він же не платить ЗП. А адміністратор в свою чергу, не обмежує себе в заробітку. Як один з прикладів, у минулому місяці з 3 невеликих пабліків за рекламу мій адміністратор заробив близько 12 000 рублів. якщо б він працював за зарплату, то в цих невеликих пабліках він отримав би близько 4 тис. грн., оскільки пабліки дуже невеликі. Тобто він заробив на 5000 більше, ніж працювати на ЗП.

2 Оформлювати групи

На красивому унікальному оформленні груп теж непогано заробляють. А до хороших і перевірених оформлювачам збираються черги. Оформлення вимагає знання фотошопу і вікі-розмітки, щоб робити красиве меню групи або пабліка. Вивчити розмітку займе максимум тиждень і ви буде як риба у воді в ній орієнтуватися.

Фотошоп потрібно для створення картинок для постів. Тобто власник групи отримує під кожну категорію унікальну фірмову картинку, на якій просто буде змінювати назви постів і все! Діапазон цін розходиться від 500 до 3000 гривень, якщо велике меню, то і до 6000 грн.

3 Пошук рекламодавців для груп

Я сам періодично цим займаюся і разом зі своїми груп пропоную рекламу в інших, при цьому або трохи накручую ціну, а частіше прошу знижку у керівників пабліка, за те що надаю рекламодавців. А іноді і роблю націнку і прошу знижку. В середньому 100-150 р. з поста я беру собі. Заробіток невеликий, але в хороші періоди приносить додаткові кілька тисяч в місяць.

4 PR груп та пабліків

Можна пропонувати невеликим групам збільшити кількість передплатників, а живих людей, а не офферів. Робити це можна по засобах розміщення реклами в інших пабліках або обміну рекламою з ними. Багатьом керівникам груп не вистачає часу, щоб шукати якісні групи і списуватися з приводу реклами та обмінів. Заробляти можна, обумовивши ціну.

Тобто ви приблизно знаєте ефект від реклами в тому або іншому пабліку і приблизно можете сказати, скільки людей перейде і підпишеться. Досить знайти 10-20 груп і робити рекламу в них. Домовляєтеся про те, що рекламний бюджет становитиме наприклад 5 000 грн. Але на рекламу ви витрачаєте 4000 грн, а 2 забираєте собі за роботу.

5 Бути офером або ставити лайки за гроші

Реєструєтесь на біржі vktarget і берете участь у завданнях: вступаєте і підписуєтеся у групи, берете участь у зустрічах, ставите лайки і розповідаєте друзям, залишаєте коментарі і т. д.. Ціни на всі різні. Вступити в групу або підписатися на паблік у середньому 1 рубль, поставити лайк 50 копійок, розповісти друзям теж близько рубля і т. д. Копійки, але якщо день робити по максимуму, то рублів за 50 в день нашкребете. Але для цього сама собою використовуйте спеціально заведений акаунт, щоб не засмічувати свій. А можете завести 10 акаунтів і можете множити свій заробіток на 10.

Разом близько 500 р. в день цілком можливо. Це звичайно не зовсім правильно, але начебто працює. Сам не пробував, але є знайомі діячі.

Зараз робота і українська аудиторія вконтакті зменшилась, але використовуючи впн і далі можна спокійно працювати.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bogdan Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Bogdan
Гість
Bogdan

доброго дня