Як заробити вконтакті без групи чи пабліка. ТОП-5 робочих способів

Заробити вконтакті без пабліка

Отримати профіт вконтакті зараз намагається кожен десятий. Тому поговоримо про те, як заробити вконтакті без пабліка чи групи.

Способи заробити вконтакті без пабліка чи групи

Нехай не у всіх виходить, але все ж намагаються, оскільки заробити дійсно можна. Я постараюся зібрати всі статті по заробітку в контакті воєдино, щоб зробити своєрідний каталог. Але зараз мова не про це.

У цій статті я хочу розповісти, як можна заробити в ВК без пабліка.

1 Адміністратор в чужому пабліку

Ця вакансія дуже поширена серед тих, хто хоче відірвати шматок грошей з ВК. Зараз дуже багатьом власникам великих пабліків і середніх за чисельністю, потрібен адміністратор або редактор для наповнення пабліку. Заробити адміністратором пабліка легко.

Є 2 види заробітку. Один з них найпростіший, але не завжди ефективний — це за зарплату. В середньому 2 000 грн. отримує адміністратор пабліка, якщо паблік великий, якщо середній до 100 000 чоловік, то 1 тисячу і менше. Можна вести кілька пабліків і заробляти більше.

Другий варіант більш перспективний, як я вважаю. Працювати за відсоток від реклами. Я зі своїми адміністраторами працюю 50 на 50. Мені не шкода віддавати 50% людині, який відповідально займається пабліками.

Чому я вважаю, що цей вид оплати ефективніший, тому що господар пабліка нічого не втрачає, перевіряючи вас, як адміністратора, він же не платить ЗП. А адміністратор в свою чергу, не обмежує себе в заробітку. Як один з прикладів, у минулому місяці з 3 невеликих пабліків за рекламу мій адміністратор заробив близько 12 000 рублів. якщо б він працював за зарплату, то в цих невеликих пабліках він отримав би близько 4 тис. грн., оскільки пабліки дуже невеликі. Тобто він заробив на 5000 більше, ніж працювати на ЗП.

2 Оформлювати групи

На красивому унікальному оформленні груп теж непогано заробляють. А до хороших і перевірених оформлювачам збираються черги. Оформлення вимагає знання фотошопу і вікі-розмітки, щоб робити красиве меню групи або пабліка. Вивчити розмітку займе максимум тиждень і ви буде як риба у воді в ній орієнтуватися.

Фотошоп потрібно для створення картинок для постів. Тобто власник групи отримує під кожну категорію унікальну фірмову картинку, на якій просто буде змінювати назви постів і все! Діапазон цін розходиться від 500 до 3000 гривень, якщо велике меню, то і до 6000 грн.

3 Пошук рекламодавців для груп

Я сам періодично цим займаюся і разом зі своїми груп пропоную рекламу в інших, при цьому або трохи накручую ціну, а частіше прошу знижку у керівників пабліка, за те що надаю рекламодавців. А іноді і роблю націнку і прошу знижку. В середньому 100-150 р. з поста я беру собі. Заробіток невеликий, але в хороші періоди приносить додаткові кілька тисяч в місяць.

4 PR груп та пабліків

Можна пропонувати невеликим групам збільшити кількість передплатників, а живих людей, а не офферів. Робити це можна по засобах розміщення реклами в інших пабліках або обміну рекламою з ними. Багатьом керівникам груп не вистачає часу, щоб шукати якісні групи і списуватися з приводу реклами та обмінів. Заробляти можна, обумовивши ціну.

Тобто ви приблизно знаєте ефект від реклами в тому або іншому пабліку і приблизно можете сказати, скільки людей перейде і підпишеться. Досить знайти 10-20 груп і робити рекламу в них. Домовляєтеся про те, що рекламний бюджет становитиме наприклад 5 000 грн. Але на рекламу ви витрачаєте 4000 грн, а 2 забираєте собі за роботу.

5 Бути офером або ставити лайки за гроші

Реєструєтесь на біржі vktarget і берете участь у завданнях: вступаєте і підписуєтеся у групи, берете участь у зустрічах, ставите лайки і розповідаєте друзям, залишаєте коментарі і т. д.. Ціни на всі різні. Вступити в групу або підписатися на паблік у середньому 1 рубль, поставити лайк 50 копійок, розповісти друзям теж близько рубля і т. д. Копійки, але якщо день робити по максимуму, то рублів за 50 в день нашкребете. Але для цього сама собою використовуйте спеціально заведений акаунт, щоб не засмічувати свій. А можете завести 10 акаунтів і можете множити свій заробіток на 10.

Разом близько 500 р. в день цілком можливо. Це звичайно не зовсім правильно, але начебто працює. Сам не пробував, але є знайомі діячі.

Зараз робота і українська аудиторія вконтакті зменшилась, але використовуючи впн і далі можна спокійно працювати.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bogdan Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Bogdan
Гість
Bogdan

доброго дня